Velká Británie: Transgender zaměstnanec Starbucks vyhodí zákaznici, protože ho oslovila špatným zájmenem

Velká Británie: Transgender zaměstnanec Starbucks vyhodí zákaznici, protože ho oslovila špatným zájmenem

Stále více případů z poslední doby ukazuje, že mnozí z těch, kdo se považují za trans, oplývají nemalou agresí, ale i sebevědomím. To ostatně podporuje v mnoha zemích i samotný systém, protože tyto osoby se stávají nejen oslavovanými, ale také nedotknutelnými.

Za podobně nedotknutelného se zcela zřejmě považoval i jistý „tranďák“ – zaměstnanec britské kavárny Starbucks.

V 56sekundovém klipu incidentu z neděle 30. dubna, který byl na sociálních sítích zhlédnut milionkrát, zaměstnanec opakovaně naznačoval, že zákaznice, která ho oslovila jako muže a ne jako ženu, kterou se prý cítí být, je „transfobní“. Podívejte se sami:

„Jste hrubý, nikdy mě nenazývejte transfobní. Neznáte mě,“ řekla žena naštvanému zaměstnanci. „Pokud mi říkáte, že jsem muž, jste transfobní, Karen. Teď jděte pryč,“ řekl prodavač zákaznici (poznámka: „Karen“ je v anglicky mluvících zemích slangově „protivná, naštvaná, privilegovaná a často je tím míněno „rasistická a xenofobní bílá žena“).

Za vše hovoří fakt, že se transka podle videa nijak zvlášť nepodobá ženě a zřejmě předpokládá, že každý zákazník uhodne jeho  zvolenou genderovou identitu.

Když žena požádala o vrácení peněz, transgender zaměstnanec odpověděl, že žádné peníze nedostane, zatleskal jí rukama před obličejem a řekl: „Teď vypadni. Ven!“

„Zřejmě bylo řečeno něco transfobního,“ zamumlal muž, který natáčel konfrontaci zpoza kamery. V tu chvíli na něj tranďák ze Starbucks obrátil pozornost a vrhl se na něj, aby mu vzal kameru….“

Starbucks později oznámil, že muž již není zaměstnancem. „Držitel licence potvrdil, že partner (zaměstnanec) již není ve společnosti,“ vysvětlil podle Daily Mail zástupce Starbucks. „Starbucks netoleruje tento typ chování a této zkušenosti zákaznice hluboce litujeme.“

Starbuck zřejmě nechce dopadnout jako jiné „woke“ firmy, které stále častěji propagují transgenderismus. Většina z nich pak podobné počiny záhy pocítí na razantním poklesu tržeb…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Velká Británie: Transgender zaměstnanec Starbucks vyhodí zákaznici, protože ho oslovila špatným zájmenem

  1. Degenerace bezi v plnem proudu, ale i to ma nejaky ucel k cyklickemu dokonceni existence tzv. homo sapiens. Je zrejme, ze tahle forma nemuze expandovat do predchozi vyvojove urovne, ale naopak a to je finale kazdeho cyklu jakekoliv zivotni formy, ktera nema prirozeny vyvoj dle zakonu tvoreni. Takze, az nebude starsi silna generacni opora, ktera byla schopna uderzet polaritu zivota ,vyhynuti teto urovne je jedinna moznost, jak zastavit tuto zkazenou expanzi. To je ovsem jenom jedna z mnoha moznosti, ktera se vyvojove muze vest timto smerem, ale indicie k teto skutecnosti jsou velice zretelne.

  2. Zavedenie tej najtvrdšej saudskoarabskej šaríe – a nielen v UK – vyrieši /natruc globalistom/ raz a navždy všetky dnes existujúce problémy s liberálnym terorom. Aj ten s transfašizmom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout