Populační prognóza Deagelu předpověděla do roku 2025 razantní pokles populace v některých zemích

Populační prognóza Deagelu předpověděla do roku 2025 razantní pokles populace v některých zemích

O tzv. „Deagelových“ předpovědích jste si zde již před časem mohli přečíst. V poslední době se k nim stále někdo vrací – a to zejména s tím, jak se blíží rok 2025, ve kterém by podle tehdejších předpovědí mělo vymřít asi 70% Američanů a podobný počet Britů či Němců.

Zajímavé je, že do té doby většina předpovědí přírůstku nebo úbytku populace velmi slušně vycházela, přičemž poslední předpovědi byly na rok 2017, kdy byl úbytek či přírůstek populace podobný jako roky předtím – a předpovědi Deagelu byly velmi přesné.

Ale co se má stát do roku 2025, kdy by měla vymřít zejména populace západního světa? Jsou tyto předpovědi, které v roce 2021 ze stránek zmizely, jen hloupým vtipem? Nebo snad autor myslel uvedená čísla vážně?

Všechny globalistické politiky za poslední tři roky směřují k jedné věci: masovému vylidňování. Ano, chtějí nás zabít. Dokud to nepochopíte, nikdy nepochopíte, co se děje. Nikdy vám to nebude dávat smysl.

Ti, kteří žijí v popírání, budou opět podvedeni.

Nyní se vrátíme k analýze, kterou provedla společnost Deagel Corp. v roce 2014, a která předpovídá masivní pokles globální populace do roku 2025, zejména v západních zemích.

Ať už byly předpovědí Deagelu falešné nebo ne, jen čas ukáže, jak daleko byly předpovědi od reality. Jisté je, že depopulační agenda je jedním z hlavních témat globalistů  již dlouhé roky a mnohé nasvědčuje tomu, že již dochází k její postupné realizaci…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Populační prognóza Deagelu předpověděla do roku 2025 razantní pokles populace v některých zemích

 1. až mnoho lidi zemře na ty jedy co si nechali napichat pak bude mnoho nemovitosti prazdnych pro nové novoevropany ti budou vraždit zbytek puvodních obyvatel a ti se jim budou branit tedy budou donuceni se jim branit a bude 3 světová válka s islámem jak ji před vice než 150 lety vymyslel Albert Pike co myslite je tohle skutečny a stane se to přesně tak čtěte https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi74cO6-r3-AhX5y7sIHQNrAc0QFnoECAsQAQ&url=https%3A%2F%2Finfo-z-lasky.webnode.cz%2Fjak-byly-naplanovany-tri-svetove-valky-aby-pomohly-nastoleni-noveho-svetoveho-radu%2F&usg=AOvVaw16Ur3Ycv7cem7B0rj45w7Q

  1. Ešte je tu jeden detail, a to že v krajinách s najmenšou zaočkovanosťou v Európe, ako napr. Bulharsku, Rumunsko, Slovensko… ostanú nie tupí ľudia, ale prebudení a uvedomelí… a preto sa pripravuje a podporuje islamsko-africké tsunami, ale to bude podľa mňa úspešné len na západe, ktorý im v podstate aj postačí… pre Strednú a Východnú Európu je väčším rizikom atómová vojna, aspoň podľa mňa,,,

   1. Pre satanske elity su preockovani uz aj tak mrtvy, takze ich obetovanie nuklearnej vojne budu vnimat ako „humanitarne“ dobro a posluzenie veci si myslim. Inak povedane, rana z lutosti! Aj preto si myslim, ze predmetni psychopati nemaju ziadne zabrany…

  2. Vezme-li z historie, že se co cca 300 – 400 let snahy islámu dobýt Evropu opakují, nemusí to být mimo mísu. Cíl stejný, jen se mění taktika a používané prostředky. Rozhodně se nebudeme nudit.

 2. Kéž Bůh přísně soudí každého posledního, kdo se podílí na tomto Covidově PODVODU a vakcínách, a dobrovolně nevědomé, kteří vakcíny stále prosazují.

  [6] Vylámej jim, Bože, zuby v tlamě, vyraz mladým lvům zuby veliké, Hospodine! [7] Ať se rozplynou jako vody, které neustále tečou, když skloní svůj luk, aby vystřelil své šípy, ať jsou jako rozsekané. [8] Jako hlemýžď, který se rozplývá, ať každý z nich pomine, jako předčasný porod ženy, aby neviděli slunce. [9] Dříve než vaše hrnce ucítí trny, odnese je jako vichřice, živé i v hněvu svém. [10] Spravedlivý se bude radovat, až uvidí pomstu, v krvi bezbožných si umyje nohy. [11] Takže člověk řekne: „Věru, spravedlivého čeká odměna, vskutku je to Bůh, který soudí na zemi.
  Žalm 58:6-11

 3. Ono je dobré túto analýzu stále pripomína, veľa ľudí vôbec nepočulo ako o nej, tak o jej autoroch či zdrojoch čerpania informácií. Osobne si myslím, že všetko napovedá tomu, že tu evidentne prebieha depopulácia spôsobom, aby to ľuďom nedošlo nevzbúrili sa a súčasne sa za pomoci a podpory týchto zhypnotizovaných obetí, ktoré predstavujú väčšinu nemysliacej logicky populácie pripravuje pretlačenie digitálnej diktatúry pod rúškom pokroku, komfortu a progresie. Všetko je v pohybe, krásne do seba zapadá, ale vidia to len tí, ktorí tomu venujú patričnú pozornosť, sledujú globálne procesy (nie umelé a tupé politické kauzičky na pieskovisku) vo vzájomných súvislostiach a nepĺipnú na prízemných nepodstatných politických scénach či šarvátkach… Rok 2025 sa určite niečo udeje a osobne si myslím, že to bude zamerané najmä na nezaočkované kontinenty.
  Určitý ruský politik cca pred 3-4 mesiacmi (už si nepamätám priezviska, možno sa to dá násjť na fron news) na margo obvinenia iného estónskeho politika, ktorý obvinil Rusko z prípravy vojny a obsadenia Estónska povedal dôležitú vetu. Povedal, že nepotrebujú vojnu a obsadenie Estónska, lebo čoskoro tam už aj tak nikto nebude žiť… že by tým niečo dôležité v súvislosti s mňamkami chcel naznačiť?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout