Co je to Deagelův seznam, který předpověděl masové vymírání na Západě?

Co je to Deagelův seznam, který předpověděl masové vymírání na Západě?

Seznam, který již od roku 2003 odhaduje následující zbrojní, populační i hospodářský vývoj zemí světa, se údajně až dosud do populačních čísel trefil téměř přesně – jen s malými odchylkami. To samozřejmě neznamená, že se nemůže mýlit, ale pokud by se trefil s předpověďmi pro rok 2025 stejně, jako se trefil u roku 2017, pak by to znamenalo, že během tří let musí vyhynout podstatná část obyvatel některých zemí, především západního světa.

Šokující data, která se vztahují k době, která přijde již velmi brzy, můžete najít zde. Jde o verzi z roku 2017. Velmi zarazí například údaje u zemí jako Německo, USA nebo Francie, kde je předpovídán velmi razantní pokles obyvatel – a to o desítky milionů obyvatel v každé zemi. Jen pro zajímavost – pro ČR je předpověď počtu obyvatel na rok 2025  –  9 873 060 obyvatel, což by při stávajícím počtu obyvatel znamenalo úbytek asi milionu lidí. U Slovenska je uveden úbytek o pár set tisíc na 5 078 180 obyvatel.

Stránka, kterou provozovaly neznámé osoby s adresou ze Španělska, se snažila předpovědět vojenské kapacity i populační vývoj. V současné době bylo v mnoha západních zemích předpovězeno masové vymírání: do roku 2025 stovky milionů úmrtí.

Stránka Deagel, která byla poprvé publikována v roce 2003, je obklopena četnými mýty, které tvrdí, že za ní jsou tajné služby a vlády. Jedná se především o inventář vojenské techniky. Samozřejmě ji mohli založit i soukromí nadšenci do zbraní.

Do dubna 2021 Deagel také provozoval stránku s prognózami populačního vývoje, HDP, kupní síly a vojenského rozpočtu. Podle různých zdrojů na internetu to mělo být v jejich předchozích vydáních velmi přesné. To je v současné době velmi obtížné ověřit, protože seznam předpovědí byl z domovské stránky odstraněn bez náhrady. Konstantin Kirsch citoval důkaz o tom ve svém blogu v roce 2017.

v předpovědi populace pro rok 2017 se docela přesně trefil (předpověď v posledním sloupci) – populace je na prvním řádku

V poslední dostupné verzi byla zveřejněna například tato šokující čísla:

 • Spojené království -41 milionů / -78% obyvatel
 • Spojené státy -233 milionů / -70% populace
 • Německo -52 milionů / -65% obyvatel
 • Izrael -4,7 milionu / -54% obyvatel
 • Španělsko -23 milionů / -46% obyvatel
 • Francie -28 milionů / -42% obyvatel
 • Švýcarsko -3,1 milionu / -37% obyvatel
 • Norsko -1,7 milionu / -31% obyvatel
 • Kanada -11 milionů / -30% populace
 • Rakousko -2,7 milionu / -30% obyvatel
 • Švédsko -2,2 milionu / -28% populace
 • Ukrajina -10 milionů / -24% obyvatel
 • Itálie -19 milionů / -19% obyvatel
 • Turecko -11 milionů / -13% obyvatel

Masivní úbytek obyvatelstva postihuje především některé země NATO a jejich spojence.

Prognózy na rok 2025 byly vypracovány již v letech 2016/2017 a od té doby byly znovu a znovu opravovány.

Ovšem je namístě brát předpovědi Deagelu s obrovskou rezervou. Spojení s vládami a tajnými službami není ověřitelné. To je zpochybněno neznámým tvůrcem samotné stránky. Odvolává se pouze na použití otevřeně dostupných vládních dat pro své prezentace a prognózy.

Mnoho spekulací kolem předpovědí navíc míří na dohady, že by se mohly předpovědi týkat poklesu populace kvůli jaderné válce, jenže pak by byly miliony mrtvých i v zemích, které sousedí s těmi, kde má dojít k razantnímu úbytku obyvatel (tedy i u nás coby sousedů Německa) a jistě by bylo značně zasaženo i Rusko, kde se však žádný razantní úbytek podle predikcí konat nemá.

Pokud by se tedy měla hledat nějaká možná příčina tak razantního úbytku obyvatel jen v některých zemích, pak by bylo dobré hledat nějaký jiný důvod. Ale především je dobré brát tyto předpovědi – alespoň prozatím – s velkou rezervou.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Co je to Deagelův seznam, který předpověděl masové vymírání na Západě?

  1. Nakonec ano, protoze ikdyby depopulace byla a zacalo sdileni, tak vetsina techniku, co rozumi vecem je bila. Nakonec az se vsechno pokazi a nikdo to neopravi taxe to zas zvrhne ve valku o zdroje. A take si soudruzi neuvedomuji, ze poptavka snizuje ceny. Za chvili nekoho napadne zrusit obor jaderny inzenyr, protoze jaderky budou odstavene, bude se to ucit jen nekde, treba v cine. Soucastky i palivo budou drahe, protoze jaderek bude malo, a pokud uz nebudou, tak nakonec vymre ta generace poslednich odborniku, co tomu rozumi a finito. A to se tyka dalsich slozitych technologii, ktere sice zluti umi sestavit, cerni pouzivat, nez se neco pokazi, ale jen bili to umeji vsechno najednou.

   Vsimnete si reklam v TV nebo na netu, jak v nich melou o ‚udrzitelnosti‘, ale pokud by vedeli, ze zamyslena ‚udrzitelnost‘ je genocida, tak mnohe zkrachuji, nebudou se vyvijet, protoze na to nebudou mit, ono je totiz nezachrani ani zvedani ceny. Pro hrstku lidi nebude mit smysl neco ve velkem vyrabet, protoze se to nevyplati.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout