Proč musela globalistická elita v roce 2022 zničit Georgijské kameny? (video)

Proč musela globalistická elita v roce 2022 zničit Georgijské kameny? (video)

Georgijské kameny byly pokládány za symbol Nového světového řádu. Dosud nikdo netuší, kdo je na jejich místě instaloval, ale neví se ani to, kdo část z nich jednoho dne náhle vyhodil do povětří. O významu těchto kamenů se již napsalo mnohé. Někdo jim nepřikládá vůbec žádný význam, další je považují za velmi důležité pro pochopení všeho, co se bude dít nejen v nejbližší budoucnosti.

Další otázka, kterou si nyní mnozí pokládají, je: „Proč musely být kameny zničeny? Má nějaký význam jejich zničení právě v roce 2022? A kdo je vlastně postavil?“

To se dozvíte v zajímavé analýze, která končí přesně tím, nač velmi dlouho upozorňuji: Jedinou cestou jak plány globálních elit překazit, je probuzení „spících“ mas…

The Georgia Guidestones byl tajemný monument vytesaný s deseti „přikázáními“ pro „New Age“. První bod? Udržet světovou populaci pod 500 miliony lidí. Jste připraveni na další strašidelný fakt? Tvůrci takzvaného amerického Stonehenge jsou stále „záhadou“… kromě těch, kteří to vědí. V tomto videu se podíváme na četné rysy tohoto monumentu, jeho temné poselství vyzývající k novému světovému řádu, a vysvětlíme, proč se okultní tajná společnost, která jej postavila, rozhodla, že rok 2022 bude rokem, kdy bude zničen.

 

Georgijské kameny, skládající se ze čtyř masivních desek z modré pyramidální žuly, byly 20 stop vysoké a tvořily záhadný orientační bod v Elberton County, v Georgii. Zatímco orientační bod byl dost zvláštní, aby přitahoval pozornost už z dálky, největší zájem byl o text vyrytý na kamenech. Na žulových deskách bylo vyryto deset „přikázání“ nebo „pravidel“ v osmi různých světových jazycích.

Kratší zpráva je vyryta na vrcholu struktury ve čtyřech starověkých jazycích – starověkým písmem: babylonštinou, klasickou řečtinou, sanskrtem a egyptskými hieroglyfy. Je důležité poznamenat, že tyto čtyři starověké jazyky mají velký význam v učení okultních tajných společností, jako je svobodné zednářství a rosenkruciánství, o kterých budeme hovořit později.

Tyto příručky se dotýkají otázek spojených s „Novým světovým řádem“, včetně masivní depopulace, jednotné světové vlády, zavedení nového druhu spirituality a narážek na lidskou reprodukční kontrolu a eugeniku. Byl to však úplně první průvodce, díky kterému byly Guidestones tak kontroverzní:

Lidstvo by mělo zůstat pod 500 000 000 obyvateli a být v neustálé rovnováze s přírodou.

K dosažení populace menší než 500 milionů musí být lidstvo zredukováno asi o 94 %. Z tohoto důvodu byly Guidestones považovány za konkrétní důkaz zájmu elit o masivní depopulaci.

Zní vám to povědomě? Každý, kdo v posledních letech dával pozor, si všiml, že elita je na tuto otázku fixovaná.

Bill Gates byl přistižen při tom, když prohlásil, že doufá, že vakcíny a antikoncepce sníží lidskou populaci.

A Gates není sám. Světové ekonomické fórum v čele s Klausem Schwabem jasně vyjádřilo své plány pro lidstvo. Schwabova pravá ruka, Yuval Noah Harari, nedávno prohlásil, že WEF považuje drtivou většinu lidské populace za zbytečnou.

Podle Harariho se takzvaní „obyčejní lidé“ právem obávají budoucnosti, ze které budou „vypuštěni“. Tyto obavy jsou oprávněné, řekl Harari jménem elit a potvrdil: „Velkou většinu z vás prostě nepotřebujeme.“

Harariho komentáře jsou hluboce znepokojující, protože když je zasadíme do kontextu s prohlášeními jiných poradců WEF, jako jsou Bill Gates a Jane Goodallová, je jasné, že jde přesně o to, co plánuje globální elita.

Je to skoro jako číst scénář přímo z žulových desek Georgia Guidestones.

A pokud se ptáte, kdo bude těmi pár šťastlivci, kteří přežijí velké vylidňování, WEF má pro vás odpověď: Má to být globální elita, kdo přežije masové vymírání díky tomu, co Yuval Harari nazývá „technologickou Noemovou archou“.

I proto již patří kameny do historie. Než vysvětlíme, proč byly zničeny, stojí za to se na zničení podívat.

Během let si tento monument vysloužil velkou pozornost jak těch, kteří ho zbožňovali, tak těch, kteří ho nenáviděli. Ve skutečnosti byl památník dějištěm podivných rituálů a setkání pohanských a okultních skupin – často v astronomicky významné dny. Stal se také terčem vandalismu, přičemž na konstrukci byly při mnoha příležitostech nasprejovány satanské symboly a zprávy proti Novému světovému řádu.

6. července 2022 kolem 4:00 bylo „neznámými“ lidmi odpáleno výbušné zařízení.

Exploze změnila jednu z desek na trosky a vážně poškodila vrchní kámen. Po detonaci bylo natočeno auto odjíždějící z místa činu. Georgijský úřad pro vyšetřování v prohlášení uvedl, že výbuch vyšetřuje společně s úřadem šerifa okresu Elbert.

O pár hodin později byl monument údajně z „bezpečnostních důvodů“ zcela zdemolován.

Zatímco skutečný Stonehenge stojí i po 5000 letech, americký Stonehenge se svými ukazateli nového světového řádu přežil sotva 40 let.

Kdo tedy nařídil stavbu těchto kamenů? Kdo dal rozkaz je strhnout? A především: Proč?

V roce 2013 Wyatt Martin, muž, který pomohl zprostředkovat stavbu památníku, řekl:

Složil jsem tomuto muži přísahu a nemohu ji porušit. Nikdo se to nikdy nedozví.

Pro ty, kteří to vědí, lidé za Georgijskými kameny nikdy nebyli „tajemstvím“.

Pseudonym tajemného muže, o kterém se Wyatt Martin zmiňoval, byl „R.C. Christian“. To je poměrně křiklavý odkaz na Christiana Rosenkreuze, legendárního zakladatele rosenkruciánského řádu (RC) – tajného spolku, který po staletí výrazně ovlivňoval světové dění.

Vše v případě tohoto monumentu ukazovalo přímo na okultní elitu a tajné společnosti, které si osvojily jeho filozofii. Zatímco pomník je pryč, ideály Nového světového řádu za ním ne. Tyto ideály existují po staletí.

Ve 21. století se však věci změnily.

Zatímco masy kdysi neznaly agendu globální elity, informační věk přinesl masové probuzení. Nyní plány okultní elity narážejí na rostoucí odpor a neúspěchy.

Což nás přivádí k tomu, proč byly Guidestones zničeny a jejich globalistické poselství vymazáno. V době zavádějící a matoucí propagandy byly Guidestones příliš jasné, příliš stručné a příliš odsuzující.

Skutečné záměry globalistické elity – včetně světové vlády, depopulace a eugeniky – byly doslova vytesány do kamene, aby je všichni viděli.

Proto byly kameny zničeny. Elita už nechce, abychom věděli o jejich dlouhodobých cílech pro lidstvo.

Nevolené globální elity v čele s Billem Gatesem a Světovým ekonomickým fórem uvádějí do praxe všechna přikázání georgijských kamenů.

Dnes se snaží skrývat své skutečné záměry za vrstvy blábolů, drbů, korporátního jazyka a propagandy, aby udrželi masy v nevědomosti o tom, kam si myslí, že patří.

Zatímco Georgijské kameny už tam nejsou, deset „přikázání“ nebo „průvodců“ vyrytých na žulových stěnách nadále vrhá světlo na temné činy elity a vysvětluje jejich skutečný program.

Je nezbytné, abychom tyto důležité informace sdíleli a probudili co nejvíce lidí. To je jediný způsob, jak porazit ty, kteří chtějí zavést nový světový řád a vše, co s tím souvisí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 41 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Proč musela globalistická elita v roce 2022 zničit Georgijské kameny? (video)

 1. Po 42 rokoch zdemolované! 42 je veľmi dôležité číslo židomurárov! Tieto Navigačné kamene budúcej civilizácie boli post-apokalyptické, nie pre našu civilizáciu! Otvorili ich v americkom datovaní: March 22, 1980! March 22= 322, čislo a podpis autorov Georgia Guidestones= SKULL and BONES! March 22, je deň Jarnej ROVNODENNOSTI v Západnej hemisfere Ameriky, kde Precesia dorazí vždy o 1 deň neskôr, meranej pri Veľkej Sfinge, 21.marca!!! ( March 21st)…Veľký rok, Anno Magnus v 2 polovičkach,od Bodnara po Leva,cca 12,997 rokov, a zasa od Leva po Vodnára,cca 12,897 rokov! Preto ma Sfinga Hlavu človeka= Vodnára a telo Leva! ( Lebka a Hnáty: Hnáty majú 5+4 zárezy akoby “ prsty“=9, plus 11 zubov na čelusti= 9/11, a Bush bol členom Lebiek a Hnátov)!
  Naš 5.vek Slnka začal u Hadieho pokolenia “ Mayov“ a Židov v 4 Ahau 8 Cumku, 3113 BC. Teda 48, kde 4= smrť a 8= život… Na týchto kameňoch sú 4 zaniknuté, plus 8 novodobých jazykov= 48, ale aj 84 a a 4×8= rok (20)32; tak ako náš Trojkopec a Dvojkríž= 32, rok 2032! Navyše, 3+2+2= súčet 7, a 1+9+8+0= 9; plus číslo 8 je v 8 stranach X paneloch a 8 jaxykoch…Biblicky, 7 dní Sviatku Stankov žatvy úrody sveta, keď nastáva Veĺký(8.) deň,Jána 7:2 & 37…A Ennead je v 4 jazdcoch Apokalypsi= Ohen + 5 kníh Mojžisa= Potopa, ako “ plodova voda“ pred znovuzrodením sveta z 8( život)
  ľudí Noeho…. A toto mame v Šatindke bazilike Sedembolestnej v Supraporte: 4 latinské slova a 8 riadkov,so 48 latin.písmenami, a ved
  a je 84 cm vysoká( a 91 cm široká) soška Panny Márie!
  Mater Dolorosa
  Consolare
  Nos Peccatores
  Iu Te Sperantes
  Prvé dva riadky sú začiatkom Precesneho roku, a Posledne dva riadky su koncom Precesneho roku, Anno Magnus!
  Is-Ra-el( Reborn,virgin Sun) ako Znkvuzrodené/ Is; Ra= slnko; el= to či boh, založila OSN lóža v roku 1948, a v roku 2032, to bude 84 ročná kolonia Rat-childa… Treba sa zamysliet nad tým čo som tu napísal, a to nejdem do USA kalendára mrakodrapov, ako ani 911 oficialnej Databázy, s tymi istymi číslami!

 2. 42 mesiacov= 3,5 rokov antikrista, čo je ČAS(360)+ DVA ČASY(720 )+ POLČASU(180) “ dní“ v Knihe Daniela a Apokalypsi Jána…42 je na Galaktickom “ Trojzoadeni“ kompletneho Kodexu Mendoza, stredný stlpec, ako 11+20+11 hviezd Oriona(T-tav)+ 9+11 hviezd Dvojcentra galaxie, plus našeho Slnka 11 ročných cyklov= 42…
  84 + 91= Let UA 175, smerujúci údajne do Južnej Veže = WTC2…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout