Podívejte se, jak to na konci ramadánu vypadalo po celém Frankistánu (video)

Podívejte se, jak to na konci ramadánu vypadalo po celém Frankistánu (video)

Každoročně se na konci ramadánu schází muslimové i v obohacovaných evropských zemích. Rok od roku jich je víc, což jasně ukazuje, jak je původní obyvatelstvo přečíslováno.

Asi nejvíce islamizovanou evropskou zemí je Francie, která doplácí především na svoji koloniální minulost, ale také na politiku otevřených dveří.

Podívejte se sami, jak to v pátek, kdy se slavil konec ramadánu, vypadalo v různých francouzských městech. Ve většině muslimských zemí by podobné srocení nemuslimů – ať už jakéhokoli vyznání – rozhodně nebylo možné…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Podívejte se, jak to na konci ramadánu vypadalo po celém Frankistánu (video)

 1. Náš terorista č. 1 Jozef Lenč /najlepší kamarát Richarda Sulíka/ by niečo podobné rád videl aj na Slovensku… a tiež by sa potešil búraniu kostolov a stavbe mešít. Samozrejme, aj zavedeniu islamského práva šaría.

  1. to ze sme jedina(?) krajina na svete bez mesity nemohlo trvat do nekonecna. ALE je pravdepodobne ze naimportovani ukrainci nas pred tymto zachrania pretoze nie len ze sa nam zaplnila krajina cudzimi slovanmi a mame tak argument proti tym ktorych sem chce naimportovat EU ale zaroven ukrainci tiez budu proti islamizacii. takze tento vojensky konflikt sa nam celkom zisiel, z dlhodobeho hladiska.

   1. Bohužiaľ je už isté, a naznačila to aj Slovanka, že EÚ nebude Ukrošov považovať za migrantov – najmä nie vo východnej Európe. Inými slovami, do kvót pre votrelcov sa nebudú rátať.

 2. Emanueli, máš jich tam nepočítaně. Ještě chybělo Poatiers, to by mohlo probudit krále Karla I. Martela. To byl jiný frajer.

 3. Nic jiného si nezasloužíme,máme,co jsme si zvolili,společnost,která se nebrání nájezdu,ZAHYNE.
  Tupci si to neuvědomují a doposledka nepochopí,že to už je konec,už je pozdě,že už v podstatě vyhráli.
  Pokud neodejdeme z EU,DOPADNEME STEJNĚ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout