Georgijské kameny byly již definitivně odstraněny (video)

Georgijské kameny byly již definitivně odstraněny (video)

Včera jste si zde mohli přečíst o explozi, která zničila část tzv. Georgijských kamenů. Ihned se spekulovalo o tom, co za výbuchem stálo, zda kameny vyhodili do vzduchu  odpůrci depopulaci prosazujících globalistů nebo zda šlo pouze o přírodní úkaz (blesk), jak tvrdili někteří věřící, kteří považovali kameny právě pro zmíněné nabádání k depopulaci za rouhačské.

Ať už to bylo jakkoli, dnes již byly zbourány i ty kameny, které včera ještě zůstaly stát.

Po explozi, k níž došlo 6. července 2022, úřady nařídily monument zcela zbourat. Obrovské kameny s kontroverzními radami pro další existenci lidstva jsou již historií. To samozřejmě nic nemění na Agendě OSN 2030 a plánech Klause Schwaba na Velký reset. Ty jsou realizovány i nadále.

Mnoho lidí si myslí, že  kameny postavily globalistické elity, které pracují na zničení národních států a dnešní prosperity. O tom jsou však oprávněné pochybnosti.

Samotný čin by mohl být v USA klasifikován jako útok proti státnímu majetku. Památník a okolní majetek jsou ve vlastnictví Elbert County, Georgia od doby, kdy byl památník postaven. Příběhy o tom, kdo jej postavil a komu pozemek patří, jsou z velké části pohádky a mýty.

Nakonec si zopakujme, co na kamenech v různých jazycích stálo:

 1. Udržujte lidstvo pod 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou
 2. Veďte reprodukci moudře – ke zlepšení kondice a pestrosti
 3. Spojte lidstvo novým, živým jazykem
 4. Vládněte ve vášni, víře a tradici – a vše ostatní konejte s umírněným rozumem
 5. Chraňte lidi a národy spravedlivými zákony a spravedlivými soudy
 6. Ať si všechny národy vnitřně upravují své vlastní záležitosti a řeší mezinárodní spory u světového soudu
 7. Vyhněte se irelevantním zákonům a zbytečným úředníkům
 8. Usilujte o rovnováhu mezi osobními právy a společenskými  povinnostmi
 9. Pravda, krása, láska a usilování o harmonii s nekonečnem
 10. Nebuďte rakovinou pro tuto zemi – dejte přírodě prostor

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Georgijské kameny byly již definitivně odstraněny (video)

 1. Georgia Guidestones boli aj o čomsi inom! Bolo to dielo vražednej lóže Lebiek a Hnátov, a podpísali pod ne: Otvorili ich pre verejnost v Americkom datovaní: March 22, 1980. March 22= 322, číslo Lebiek a Hnatov! Navyše, na Hnatoch sú zárezy, akoby prsty,4+5= 9; a horná čelusť je iba obnažená a má 11 zubov, teda 9/11= 11.september, 2001, keď bol v Bielom dome súdmi dosadený člen Lebiek a Hnatov, George W.Bush…V pentagone bol člen Lebiek a Hnátov, Donald Rumsfeld, vojnový zločinec, už po smrti a v pekle…
  3+2+2=7 ; a 8 jazykov ; plus 1980= číslo 9…Sú to čísla Cesty Duše po Smrti cez 7 hviezdny Orion, Maternicu s čislom 8( ale aj 9/11 v Hadej Mezoamerike), plus 9 hviezdnu Labuť, súhvezdie znovuzrodenia…Náš vek 5.slnka začal v 4 Ahau 8 Cumku, 3113 BC…Kedže na vrcholci T-tvarovaného piliera boli aj 4 antické a zaniknuté jazyky, teda to dava hermetické varianty ako 48 a 84,ale aj 8×4= rok 2032 pre Novus Ordo Seclorum…Číslo 4= smrť a číslo 8= život a vzkriesenie, nový cyklus života, nova oktáva!

 2. Novus Ordo Seclorum( 5+4= 9 a 8= Znovuzrodenie v novom cykle Zeme a života) = Nový poriadok istý/ zaistený, je na USA štátnom znaku a Jednodolarovke! Aj s dátumom: v roku 2032- 2033! Iba slepý to nevidia!!!

  A Georgia Guidestones boli výtvorom Lebiek a Hnátov, mali tam svoj SLÁVNY PODPIS: 322.
  Otvorené pre sprostú a obéznu americkú verejnosť March 22, 1980….March 22= 322! Datum merania Precesie počas Jarnej Rovnodennosti pri Veľkej Sfinge Egypta, v Marci 21, teda 21.marca, no do Západnej hemisfery dorazi o deň neskôr, vďaka Precesii!!!

  Takže už ptestaňte “ blúzniť“ s Rosikruciánmi a inými nezmyslami!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout