Kennedy o Ukrajině: „To co nám říkají jsou lži, jde o zástupnou válku“ (video)

Kennedy o Ukrajině: „To co nám říkají jsou lži, jde o zástupnou válku“ (video)

V současné době již probíhají předvolební rozhovory a mítinky kandidátů na amerického prezidenta. Asi nejsledovanějšími kandidáty jsou Donald Trump a Robert F. Kennedy Jr.

Oba prosazují zcela odlišnou politiku, než jakou razí Biden, i když každý za jinou stranu. Každopádně by případné finále Trump – Kennedy bylo velmi zajímavé, protože by to znamenalo ohrožení moci nyní vládnoucího Deep state…

Americký právník Robert F. Kennedy Jr., který se uchází o demokratickou prezidentskou nominaci v roce 2024, poukázal v pořadu Tuckera Carlsona, že Spojené státy posílají Ukrajině 113 miliard dolarů, zatímco čtvrtina Američanů hladoví.

„Financujeme válku, kterou si nemůžeme dovolit,“ řekl.

„Proč jsme na Ukrajině? Americký ministr obrany Lloyd Austin řekl, že jsme tam, abychom vyčerpali Rusy. Prezident Biden řekl, že jsme zde, abychom obvinili Vladimira Putina.“

Kennedy poznamenal, že zabíjíme mnoho Ukrajinců, kteří působí jako pěšáci v zástupné válce mezi dvěma supervelmocemi.

O válce na Ukrajině také prohlásil. „Nikdo o tom nemluví. Bylo zabito 14 000 ukrajinských civilistů, ale nyní také 300 000 vojáků.

„Zemře sedmkrát až osmkrát více Ukrajinců než Rusů. Oni to neudrží. To, co nám říkají o této válce, prostě není pravda,“ řekl synovec JFK.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout