Co je to Výbor 300 a koho v něm najdeme?

Co je to Výbor 300 a koho v něm najdeme?

Někdo tvrdí, že  „Výbor 300“ ukazuje horní patro tzv. „pyramidy moci,“ ale spíše předpokládám, že do tohoto horního patra spadá jen několik z níže uvedených jmen.

Jde tedy o ty, kdo pod pláštíkem globálních korporací jako je BlackRock nebo Vanguard postupně ovládli takřka celý svět.

Členové výboru se průběžně mění, některá z jmen patří již zemřelým členům, nicméně po nich většinou tyto posty přebírají jejich potomci. V seznamu jsou tedy uvedeni jak někteří současní tak minulí členové Výboru 300.

Celkově je členů samozřejmě mnohem víc (níže je jen výběr nejznámějších jmen) a průběžně se seznam mění.

Na seznamu najdeme i Schwarzenberga (nyní spíš už půjde o potomky), což  jasně napovídá, která politická síla má u nás především sloužit k naplnění cílů tohoto Výboru 300. Nicméně v důsledku je celkem jedno, která z loutek bude u moci, protože všechny mají tytéž loutkovodiče.

Mezi významné členy Výboru 300 například patří: britská královská rodina, holandská královská rodina, rod Habsburků, vévoda z Alby, princ Philip vévoda z Edinburghu, lord Carrington, lord Halifax, lord Alfred Milner, John Jacob a Waldorf z pokrevní linie Astor Illuminati, Winston Churchill, Cecil Rhodes, královna Alžběta II., královna Juliana, královna Beatrix, Královna Magreta, norský král Haakon, plukovník Mandel House, Aldous Huxley, John Forbes, Averill Harriman, William a McGeorge Bundy, George Bush, Prescott Bush, Henry Kissinger, J.P. Morgan, Maurice Strong, David Rockefeller, David a Evelyn Rothschildovi, Paul, Max a Felix Warburgovi, Al Gore, Bertrand Russell, Sir Earnest a Harry z pokrevní linie Oppenheimerových, Warren Buffet, Giuseppe Mazzini, Sir William Hesse, H.G. Wells či Ted Turner a mnozí další….

Výše uvedená jména jsou ze staršího seznamu (z doby vydání videa níže), ten novější již uvádí i další jména, která ovšem vychází ze seznamu tzv. Iluminátů. Zde se již nachází také například Klaus Schwab, George Soros, Silvio Berlusconi, José Manuel Barroso, Tony Blair, David Cameron, Nicolas Sarkozy, Bill Gates nebo Jean Claude Juncker.

Mnozí členové Výboru 300 se hlásí i k dalším podobným skupinám, jejichž cíle jsou totožné. Jde například o následující spolky:

Římský klub, Benátská černá šlechta, Královský institut pro mezinárodní záležitosti (RIIA), Rada pro zahraniční vztahy (CFR), Bilderbergové, Trilaterální komise, svobodní zednáři, Řád sv. Jana Jeruzalémského, Ilumináti (ty někdo přímo slučuje i s výborem 300), Atlantická rada apod…

Organizace, jejichž prostřednictvím pak působí přímo na politiku jednotlivých zemí v zájmu globální nadvlády, jsou organizace jako OSN, EU, WEF, WHO, MMF a různé globální neziskovky jako Sorosova OSF, Aspen institut, Rockefellerova nadace apod…

A jaké jsou jejich cíle? To už možná vnímáte sami, protože právě nyní jsou velmi aktivně realizovány, konkrétně se o nich dozvíte i ve videu níže:

(1) Jedna světová vláda s jednotnou církví a měnovým systémem pod jejich vedením (pozn. měnový systém – CBDC se má stát jednotnou světovou měnou pod jednou centrální bankou).

(2) Naprosté zničení veškeré národní identity a národní hrdosti.

(3) Zničení náboženství a zvláště křesťanského náboženství, s jedinou výjimkou, jejich vlastním výtvorem zmíněným výše.

(4) Kontrola každého člověka prostřednictvím kontroly mysli a nanotechnologie, která by vytvořila roboty podobné lidem a systém teroru.

(5) Konec veškeré industrializace v systému, který nazývají „postindustriální společností nulového růstu“ (pozn.: to je plně v souladu s cíli Agendy 2030, která ještě nebyla v době natočení videa níže známa).

(6) Legalizace drog a pornografie.

(7) Vylidňování velkých měst.

(8) Potlačení veškerého vědeckého vývoje s výjimkou těch, které Výbor považuje za prospěšné. Zvláště cílená je jaderná energie pro mírové účely  (pozn.: v posledních letech jasně vidíme potlačování vědy tam, kde se vědecká diskuze nehodí – viz umlčování opozičních vědců stran názorů na mRNA genové přípravky a klimatologů, kteří odmítají teorii globálního oteplování vlivem CO2).

(9) Způsobit omezenými válkami ve vyspělých zemích a hladověním a nemocemi v zemích třetího světa smrt 3 miliard lidí do roku 2050, lidí, které nazývají „zbytečnými jedlíky“ (pozn.: jde o starší plány, zdá se, že mezitím poněkud upravili způsoby depopulace. Čísla jsou navíc z doby před 30 lety, kdy bylo na Zemi o nějakou tu miliardu lidí méně).

(10) Oslabit morální předivo národa a demoralizovat dělníky v dělnické třídě vytvořením masové nezaměstnanosti.

(11) Zabránit lidem všude na světě, aby rozhodovali o svém vlastním osudu prostřednictvím jedné vytvořené krize za druhou a pak tyto krize budou oni sami řídit.

(12) Zavést nové kulty (pozn.: tehdy je neuměli specifikovat, dnes již víme, že jde hlavně o LGBTQ, klimatické „náboženství“ nebo BLM).

(13) Způsobit totální kolaps světových ekonomik a vyvolat totální politický chaos.

(14) Převzít kontrolu nad veškerou zahraniční a domácí politikou Spojených států (to se nyní velmi úspěšně podařilo instalací Bidena a jeho Deep state týmu).

(15) Poskytnout plnou podporu nadnárodním institucím, jako jsou Organizace spojených národů (OSN), Světová zdravotnická organizace (WHO), Mezinárodní měnový fond (MMF), Banka pro mezinárodní platby (BIS), Světové ekonomické fórum (WEF) a Světový soudní dvůr.

(16) Proniknout do všech vlád  a pracovat zevnitř na zničení svrchované integrity národů, které reprezentují (pozn.: i to se velmi aktivně daří skrz organizace jako je WEF a Aspen institut).

(17) Organizovat celosvětový teroristický aparát a vyjednávat s teroristy, kdykoli dojde k teroristickým aktivitám.

(18) Převzít kontrolu nad vzděláváním  s úmyslem a účelem ho zcela  zničit.

Připomínám, že oněch 18 bodů bylo zmíněno v roce 1994, tedy více než 20 let před vznikem Agendy 2030 (schválena byla v roce 2015), ale jen dva roky po velmi vzniku podobné Agendy 21.

K některým bodům jsem přidala poznámky jako připomínku toho, že se skutečně v nějaké formě realizují. A to ve formě v době prezentace ještě nepředstavitelné.

Zdá se, že něco málo bylo mezitím během téměř 30 let upraveno, něco se ovšem plní do puntíku.

Například bod 7 je přesným opakem toho, co chtějí nyní globalisté docílit. Dochází naopak k vylidňování venkova, zatímco v plánu je vznik megaměst.

Vše ostatní se však buď naplno nebo alespoň do jisté míry realizuje.

Pokud umíte dobře anglicky, můžete si poslechnout velmi podrobné informace o této problematice ve videu níže. V podstatě je tam detailněji rozvedeno to, co je uvedeno v 18 bodech výše.

Tyto informace měly před téměř 30 lety (video je z roku 1994) „probudit“ Američany, ale zřejmě přišly velmi brzy, tehdy je jednoduše každý ignoroval.

Teprve v posledních několika letech začíná mnoho lidí chápat, že to, co je ve videu řečeno o NWO a čelních globalistech a jejich plánech, zřejmě nebyly žádné konspirace….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Co je to Výbor 300 a koho v něm najdeme?

  1. za zločiny proti lidstvu musí byt ustanoven novy Norimberk a začít soudit všechny strujce tohoto Teroru a všechny ty co jím v tom pomohli tohle svinstvo proti lidem realizovat odsoudit ještě předtím než se tak ale stane musí byt znova zaveden trest smrti na takové Zrudy je trest nadoživoti velice slabej trest nadoživoti si zaslouži jen vrah ktery skutečně lituje svých čínu tím ale Globaliste nejsou zhledem k tomu že nás vedou z jedné krize do druhé aby nás zničili zotročili a nasledně vyhladali Globalisti a jejich podporovatele by v budoucnu měli byt popravení před zraky svých národu aby ten národ co byl pod jejich Jařmem a trpěl zažil skutečnou spravedlnost myslím že by takovým trestem měla byt určitě Gilotina zastřelení u zdi je sice fajn ale proč plitvat kulky ktere kvuli těmhle hajzlum budeme potřebovat na všechny ty Mohamedany kteří mají na Evropu zalusk už od doby co existuje islám kulky ty šetřeme na Arabače a čmoudy s Afriky a cigany na všechny ty Zmrdy co nás bělochy napřič historii nenávidí snad přijde den a lide své země odhlasují trest smrti svým vládcum až budou setnuty hlavy všech pohlavaru pak bude na světě o něco vice klidu

  2. já bych se ani nebranil si za vzor udělat Velkou Francouzkou Revoluci tehdy bylo možné aby lid poslal na smrt své panovniky skončili takhle na Gilotině třeba Ludvik 16 https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwi_mP225M7-AhVXh_0HHRXsASEQFnoECA4QAQ&url=https%3A%2F%2Fzoom.iprima.cz%2Fhistorie%2Fludvik-xvi-poprava-198519&usg=AOvVaw1RyawdGCwmiAiS3_lXFhJs musime si hlavně uvědomit že když se na celém kolektivním západě rušil trest smrti že rozhodně nešlo o žádnou náhodu tady jsou kidy o tom jak je to nehumanni 🤮 https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjqqqnw5M7-AhXL57sIHSeUBuYQFnoECAwQAw&url=https%3A%2F%2Fadvokatnidenik.cz%2F2020%2F05%2F02%2Fpresne-pred-30-lety-zrusilo-federalni-shromazdeni-v-ceskoslovensku-trest-smrti%2F&usg=AOvVaw3OQm3Zqk7A9xkavay70gxN a humanni asi podle těhle Globalistyckych Zmrdu asi je jist hmyz kobylky kontaminovane obily z UA, očkovat se jedovatymi vakcinami na covid, vest války všude po světě a decimovat své obyvatelstvo kravinami o globalnim oteplovani, emisnimi povolenkami, Green Dealem a měřit všem uhlikovou stopu a ještě všem řidit život skrze socialni kredity pokrytecka a odporna doba tohle a děti na školách se mají učit byt korektni Genderovy přivětivi k těm co nás chtějí zničit a nasledovat retardovanou Gretu ne tohle je fakt na popravu všech zkurvených vlád minimalně po celém kolektivním západě scela určitě snad o tom už nikdo nepochybuje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout