Mírový pochod a shromáždění na Vítkově

Mírový pochod a shromáždění na Vítkově

Pokud si budete chtít na 1. máje udělat výlet nebo to nemáte daleko, můžete vyrazit na „Mírový pochod.“ Na ten vás zve iniciativa „Zachraňme náš stát,“ která také pro vás poslala následující pozvánku:


Zveme všechny na mírový pochod ve 14 hodin z náměstí Republiky na Vítkov a následné shromáždění na Vítkově od 15 hodin.

Mírový pochod: 1. máj je především svátek jara, lásky a oslava života. Nastrčení úředníci, ministři, vojenští oficírové i lékaři se však chystají na válku, přestože naši zemi nikdo vojensky neohrožuje. Loutková vláda poslušně plní cizí zadání a vměšuje se do zahraničního válečného konfliktu, přestože tím ohrožuje každého z obyvatel naší země. My se však černo-fialového zatahování do války odmítáme účastnit a to půjdeme společně vyjádřit mírovým pochodem z náměstí Republiky (sraz ve 14 hodin) na horu Vítkov.

Shromáždění na Vítkově: Vítkov je pro náš národ symbolem toho, že se i hrstka odhodlaných lidí bez hmotného zázemí dokáže úspěšně postavit početní a materiální přesile zotročovatelů. A právě nyní se v situaci, kdy se nás snaží zotročit kruhy s ohromným finančním zázemím, nacházíme. Fialová vláda, slouhové zahraničních zájmů, se nyní snaží dostat náš národ na lopatky. Pokračují v dlouhodobé a systematické destrukci národní identity, vzdělání, společného státního majetku, osobních svobod, osobního vlastnictví, rodinných hodnot i pohlavní identity každého jednotlivce pomocí agend EU, NATO, WHO, Green-deal, LGBT, ČT atd. A nyní se tento proces navíc snaží urychlit tím, že chtějí zatáhnout naší zemi do válečného konfliktu.

Tyto síly, které režírují i „naši“ loutkovou fialovou vládu, a které na tom pracují za obrovské (v podstatě neomezené) finanční podpory již řadu let, počítají s tím, že jakýkoliv odpor zanikne v nekonečných neshodách a hašteření opozičních kruhů. A samozřejmě toto hašteření velmi aktivně podporují. Jediné, čeho se skutečně děsí, a o čem ví, že jim může skřížit jejich plány je to, že se obyvatelé českých zemí semknou a cizím silám se společně postaví. Ale právě v tom tkví naše jediná šance – spojením našich sil můžeme dokázat zvrátit vývoj v naší zemi z naprostého podrobení se cizí moci v návrat skutečných hodnot a v opětovné vzkvétání naší země.

Proto se společně sejdeme před památníkem Jana Žižky, abychom udělali další krok ke spolupráci národních opozičních sil a zveme všechny, kterým leží na srdci osud naší krásné země, aby přišli společně s námi podpořit myšlenku spolupráce pro záchranu našeho státu. Nejde o to dostat na Vítkov co nejvíc lidí. Neplatíme žádné billboardy, reklamy ani svoz autobusy – touto cestou opravdová revoluce nevznikne. Čas na skutečně masové hnutí ještě přijde. K tomu však nejdříve musí vzniknout silné spojenectví bez ohledu na uspokojování osobních ambicí. A o tom právě bude naše prvomájové setkání na Vítkově.

Přijďme a společně vytvořme energii, kterou již nepůjde zastavit!

další informace na zachranmenasstat.cz


Tolik pozvánka.

Znovu připomínám, že v případě, že budete mít cokoli ke zveřejnění, můžete mi také poslat článek nebo pozvánku na akci, ráda je zveřejním. Jen upozorňuji, že v případě, že se článek týká konkrétní akce nebo události, je třeba jej poslat s větším předstihem, aby byl dostatečný čas na zveřejnění.

Stává se, že někdo pošle článek k události v aktuální den nebo jeden den před danou událostí, ale pak již nemá cenu jej zveřejnit, pokud si článku povšimnu příliš pozdě.

Články zaslané v e-mailech v jiných formátech (např. pdf, Word) navíc musím upravovat, protože po zkopírování se nikdy nerozmístí jak mají, ideální je zaslat článek přímo v textu e-mailu, což výrazně urychlí jeho zveřejnění, protože takové články již nemusím dál graficky upravovat.

Můžete posílat i náměty na články, které pak zpracuji, to však může trvat delší dobu. Právě nedávno jsem obdržela námět na článek o problémech našeho zdravotnictví, který se chystám zveřejnit během příštího týdne.

Můžete samozřejmě přijít s jakýmkoli tématem, které lidi zajímá a mainstream jej zcela ignoruje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Mírový pochod a shromáždění na Vítkově

  1. Můj názor je že tyhle řízené demonstrace, shromáždění slouží k odventilování naštvaného krizí utlačeného národa ,ale nic nevyřeší .Nepadne vláda, energie ani jídlo nebudou levnější spíš naopak . Lidi si zakřičí uvolní se a novináři budou mít o čem psát. Odvádí pozornost od digitalizace měny a postupné rušení hotovosti jako vjezd do digitálního otroctví a totální kontroly . Stát už dávno není náš ,je to zadlužená a rozkradená s.r.o. .Je to montovna sloužící cizím zájmům z které se odsává co ještě zbylo – přírodní zdroje, levná pracovní sila a podobně.

  2. Demonstrace či shromáždění fyzicky přítomných lidí vyjadřujících společně podporu , nebo odpor vůči nějakému stavu bylo vždy důležitou součástí společenských procesů, které se zapsaly do historie. Nihilistické tvrzení, že podobné akce „nic nevyřeší“ je nejen projevem nepochopení významu těchto akcí, ale navíc se tímto způsobem oslabuje odhodlání části potenciálních účastníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout