Švédsko: Zatímco v muslimských ghettech dochází každý den k přestřelkám, policie pokutuje Švéda, který měl v autě nůž na koberce

Švédsko: Zatímco v muslimských ghettech dochází každý den k přestřelkám, policie pokutuje Švéda, který měl v autě nůž na koberce

Ve Švédsku existuje tzv. „zákon o nožích,“ který ovšem neplatí jen pro nože, ale aplikuje se na cokoli, co by mohlo být použito jako zbraň. Podle tohoto zákona tak nesmíte mít u sebe cokoli, co lze použít jako zbraň, přičemž tento zákon se zpravidla využívá proti původním Švédům a ne proti členům muslimských gangů.

Ty si nikdo kontrolovat nedovolí, neboť to by byl rasismus a xenofobie. Takže zatímco prakticky denně dochází k přestřelkám a granátovým a bombovým útokům v některém z mnoha muslimských ghett, aniž by někdo kontroloval, zda u sebe nemají členové gangů zbraně, původní Švédové jsou soustavně kontrolováni a v případě, že je u nich nalezeno cokoli, co by mohlo být klasifikováno jako zbraň, čeká je soud.

Tak byla nedávno odsouzena k peněžitému trestu například žena, která vezla v kufru auta pálku. Tentokrát byl pro změnu pokutován Švéd za to, že měl v autě nůž na koberce…

39letý tesař Joel Hammarlund v Kungsbacka je odsouzen k zaplacení pokuty ve výši 10 000 SEK (asi 25 000 Kč) za to, že měl nůž na koberce ve svém autě ve dveřích na straně řidiče. Rozhodl o tom okresní soud ve Varbergu.
„Je to tak ubohé,“ říká Joel.

K nálezu údajné „zbraně“ v autě došlo večer 14. června tohoto roku, když byl Joel Hammarlund zastaven na Gällingevägen ve Fjärås u Kungsbacky.

„Byl jsem se svými dětmi na promoci v Mariestadu a pak jsme byli na cestě domů,“ říká Joel.

Policejní hlídka, která zastavila otce s dvěma dětmi, tvrdila, že je pod vlivem drog. Byl obviněn z řízení pod vlivem drog a byl převezen na policejní stanici na testy krve a moči.

Vzorky se ale vrátily negativní, takže se ukázalo, že Joel pod vlivem drog nebyl. Mezitím policisté provedli  prohlídku Joelova auta a našli ve dveřích auta u řidiče nůž na koberce.

Foto: Policie

„Prošli mým autem ještě předtím, než byly provedeny testy na drogy. Ale ukázalo se, že jsou negativní, takže pak na mne museli hodit něco jiného, aby ze mě dostali peníze, kterými by se zaplatily zbytečné testy,“ řekl Joel.

Joel Hammarlund byl nyní odsouzen k zaplacení pokuty ve výši 10 000 SEK (25 000 Kč) za porušení zákona o nožích, stejně jako dalších 800 SEK  (2000 Kč) do Fondu pro oběti trestných činů.

„Je to dost peněz“ říká.

Joel si myslí, že nůž skončil ve dveřích náhodou, protože někdy jezdí svým soukromým autem do práce a z práce.

„V pátek obvykle jezdím autem a vyzvedávám děti. Pak často jezdím soukromým autem do práce, pak jedu do Mariestadu a vyzvedávám děti, pak jedu domů,“ říká Joel.

„Nůž mi pravděpodobně vypadl z kapsy. Ani jsem nevěděl, že ho mám v autě. Byl jsem trochu v šoku, když mi řekli, že mám v autě nůž, protože jsem nevěděl, o co jde.“

Hammarlund si myslí, že je špatné, že byl chycen za porušení zákona o nožích, protože v autě zůstal pracovní nůž. Zvlášť když jel uprostřed polní cesty v lese.

„Chápal bych to, kdybych šel do města nebo do hospody s nožem. Ale dvacet let jsem pracoval jako tesař, každý den jsem u sebe měl nůž a ani jsem nikoho nepobodal,“ řekl.

„Nevím, jestli to můžu dát k odvolacímu soudu. Je to tak ubohé, že nevím, co říct,“ říká Joel Hammarlund.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Švédsko: Zatímco v muslimských ghettech dochází každý den k přestřelkám, policie pokutuje Švéda, který měl v autě nůž na koberce

  1. až bude nastolen The Great Reset bude obrana před invazi muslimu nemožna když nemužeš vlastnit nic nelze vlastnit palnou zbran The Great Reset a Kalergiho plan zniči celou bilou rasu experimentalni vakcíny to ještě cele urychli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout