Šílené: Italská vláda chce dovést do země 250 000 zlegalizovaných cizinců ročně, většinou z Tuniska a Bangladéše

Šílené: Italská vláda chce dovést do země 250 000 zlegalizovaných cizinců ročně, většinou z Tuniska a Bangladéše

Před časem jsem se o úplně stejném záměru dočetla ve vztahu k Německu, kde již vláda dokonce zřídila v několika afrických zemích kanceláře, kde se mohou místní hlásit jako zájemci o práci v Německu.

Německá vláda počítá s dovozem až půl milionu údajně „kvalifikovaných pracovníků“ – většinou z Afriky – každý rok. Jenže u německé vlády se něco podobného dalo očekávat, neboť jde o jejich vlastní politiku, kterou se strany současné vládní koalice představily svým voličům.

Ovšem v Itálii představitelé současných vládních stran v čele s Meloniovou tvrdili, že uzavřou přístavy a zcela zastaví invazi z islámských zemí.

Záhy po nástupu nové vlády jsou však italští voliči rozčarováni, neboť za doby vlády Meloniové trhá země rekordy v počtu připlutí. Jen za letošní rok – tedy za leden a únor – připlulo do země asi 14 300 ilegálů, což je na zimu velmi vysoký počet.

Vláda sice vydala jakési dekrety, které poněkud omezují provoz pašeráckých neziskovek, nicméně tyto dekrety fungují jen okrajově.

Je totiž třeba podotknout, že asi jen 5-6% ilegálů je do Itálie přivezeno loděmi neziskovek, zdaleka největším pašerákem je italská pobřežní stráž, která do země doveze mnohem víc „trosečníků.“ A ta ve svojí podvratné činnosti není nijak omezována.

Pak zde jsou také autonomní připlutí, kterých je většina. To jsou ti, kdo vyplují z Tuniska nebo Libye a podaří se jim dostat k italským břehům bez povšimnutí.

Tedy zatímco Itálie trhá rekordy v počtu připlutí, přičemž Lampedusa zaznamenala v letošním roce – tedy v zimním období – nebývalý nával, Meloniové se zdá, že potřebují ještě více obohacení.

Proto se rozhodla přistoupit ke stejnému kroku jako Německo – do země budou legálně dovážet 250 tisíc cizinců ročně, údajně na práci. Má jít především o Tunisany a Bangladéšany – tedy o muslimy.

Islamizace se tedy ještě urychlí a to vše pod rouškou údajné potřeby pracovních sil. Jenže tyto „pracovní síly“ zřejmě záhy po příjezdu do Itálie zmizí (možná budou nejprve i pár měsíců pracovat) buď do nějakého ghetta v Itálii či jinde v Evropě nebo se přidají k řadám drogových dealerů ovládaných nigerijskou mafií.

Tato vláda nemá v úmyslu zastavit invazi a pracovat na tom, aby Itálie zůstala italská. Je to vláda zaprodaných a zrádců, jak se vyjádřili i diskutující, kteří konání vlády Meloni – Salvini – Berlusconi kritizují.

Italové jsou samozřejmě naštvaní, i když média se snaží tyto skutečnosti spíš potlačovat, takže ne každý zaznamenává co se v italských přístavech děje.

V médiích se vláda neustále chválí dekrety proti pašeráckým neziskovkám, případně tím, že jedna z lodí musela nedávno zůstat v přístavu pod záminkou nutných oprav, ale skutečná politika vlády vypadá tragicky, prakticky nijak se neliší od té Draghiho.

Mnohému však napovídalo i hlasování italských europoslanců – včetně těch od Meloniové a Salviniho. Všichni totiž vloni hlasovali pro legalizaci ekonomické migrace, stejně jako i část našich europoslanců. Ale hlasovali také pro přijímání Afghánců do zemí EU a pro migrační pakt.

To mohl být jakýsi první varovný signál, jenže většina lidí se nedívá na to, co se děje v Bruselu a netuší, jak tam dané strany hlasují.

A také znovu připomínám, že neméně důležité je i sledovat, zda není daný politik členem nějaké globalistické neziskovky jako Aspen institut nebo WEF. I to by mělo být varovným signálem, protože tito politici nekonají v zájmu voličů, prvořadý je vždy zájem jejich loutkovodičů.

Dovoz čtvrt milionu muslimů do Itálie (další půlmilion do Německa a neznámo kolik do dalších zemí) bude samozřejmě znamenat další urychlení islamizace Evropy. Lze také předpokládat, že rozhodně ne všichni zůstanou v zemi, která si je doveze.

A netřeba zapomínat, že souběžně se stále najde dost těch, kdo budou připlouvat do zcela otevřených italských přístavů. Třeba jako tito obohacovači, kteří připluli do Itálie v minulých dnech:

 

Mimochodem, tato akce, při které jsou dováženy údajné pracovní síly z rozvojových zemí, je organizována z Bruselu. V tom kontextu by mne zajímalo, zda a případně kolik obohacovačů se zavázala dovézt naše vláda?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Šílené: Italská vláda chce dovést do země 250 000 zlegalizovaných cizinců ročně, většinou z Tuniska a Bangladéše

  1. melonka bola ako zelensky, obaja slubovali jedno ale robia presny opak. a to potom co ma taky volic robit? nic proste. krvava revolucia nehrozi lebo ludom nestoji za to riskovat ich ako-tak pohodlny moderny zivot. takze to sa bude narod nicit salamovou metodou skratka az sa to zacne rozutekavat(co uz vidime) a preriedi sa to skratka. vzniknu rozne enklavy po celom svete ale narody ako take zaniknu pretoze spolocna kultura bude kompetne znicena a cely svet bude pod nadvladou zopar mocnych elit, tak ako v usa kde ta kultura uz nie je celistva a je tam kazdy proti kazdemu a take stado sa skratka kontrpluje najlahsie, kedze sa nevie spojit do jedneho celku a vzopriet sa. a to je udel bielych skratka.

  2. vyvlastněni a sdilene bydleni pak pomuže k tomu aby bydleli rovnou v našich bytech přimo s nami když nic nevlastniš a všechno se sdili nebude možnost říct ne pak už zustane jen byt bezdakem

      1. já bych šel zapalit parlament kdybych už neměl co ztratit radši budu v kriminalu kde je teplo postel a 3 jidla denně než na ulici bez ničeho

  3. Aj cudzinci valiaci sa denne do Poľska a aj do Maďarska /Orbán a Kaczynski sú Meloniovej blízki kamaráti a všetci traja podporujú vstup Turecka a Kosova do EÚ, preto ich spomínam/ sú celkom „čistí“ prisťahovalci, žiadni ilegáli… Takzvaní utečenci z islamizovanej Európy tvoria len celkom zanedbateľný zlomok z nich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout