Senilní Biden opět opakovaně ukázal, že patří do ústavu a ne na nejvyšší politický post (video)

Senilní Biden opět opakovaně ukázal, že patří do ústavu a ne na nejvyšší politický post (video)

Bidenovy excesy pokračují a vlastně už ani nemá cenu upozorňovat na každé jeho zakopnutí nebo přeřeknutí. Dochází k nim prakticky kdykoli se objeví na veřejnosti.

Poslední exces přišel při jeho návštěvě Kanady.

Během setkání s premiérem Justinem Trudeauem přednesl Joe Biden v kanadském parlamentu projev, ve kterém si spletl Kanadu s Čínou, A to navíc ve velmi zajímavém kontextu.

Čína je podle dlouhodobého vyjadřování nejvyšších amerických představitelů jejich úhlavním nepřítelem, což jen učinilo Bidenovo prohlášení o to bizarnějším.

Z jeho prohlášení měli samozřejmě kanadští poslanci legraci, což je z videa patrné:

 

„Dnes tleskám Číně za to, že posílila… Omlouvám se, ale tleskám Kanadě. Víte, co tím myslím… O Číně… Ale o tom zatím nemluvme.“

Z Bidena si již nějakou dobu dělá legraci saudskoarabská televize.

V loňském roce saúdská televize zesměšňovala Joe Bidena a „první dámu“ Kamalu Harrisovou.

Komediální skeč přesně vykreslil Joe Bidena jako slabého starého muže s demencí. Na konci svého projevu Biden padá Kamale Harrisové do náruče poté, co náhle usnul.

Letos udělali novou scénku a vysmívali se Bidenovi za to, že si potřásl rukou s duchem. A dělali si z něj legraci i poté, co zakopl o schody Air Force One.

To samozřejmě naráželi na tento skutečný Bidenův exces:

A zde incident na schodech:

A incident se opakoval i letos:

Všechny Bidenovy excesy by vydaly na knihu, v minulosti jsem zde na některé také upozornila. Nicméně vše je o to bizarnější, že tato dementní loutka Deep state chce opět kandidovat na post prezidenta USA.

Podle průzkumů však nemá šanci obstát proti Trumpovi ani jakémukoli jinému případnému republikánskému kandidátovi….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Senilní Biden opět opakovaně ukázal, že patří do ústavu a ne na nejvyšší politický post (video)

  1. komedie Scary Movie předpověděla že na post prezidenta USA bude dosazen senilni prezident doporučuji 3 a 4 dil Scary Movie a koukněte na prezidenta 🤣🤣🤣 Leslie Nielsen ho v komedii dobře zahral 👍😂

  2. o tom že Biden je len blb a pedofilny odpad, je už každému jasné. Otázka ale ostáva, kto ho riadi? veď sam nie je schopný ničoho, pokiaľ nedostane svoju dávku. Takže kto!?!
    Trump!

  3. to je švanda světového formátu co dnes může stát v čele státu. No u nás to není o mnoho lepší, ale zatím nepadají na schodech a nezdraví do prázdnoty. Poslední zprávy jak Markéta Svetrová příjmá placku za demokracii pod obrazem Čankajška, to fakt nevymyslíš. Proč jí nikdo během letu neřekl nic o tom kdo byl Čankajšek ? Suprový PR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *