Porušení neutrality: Německo požaduje po Švýcarsku zaslání tanků na Ukrajinu

Porušení neutrality: Německo požaduje po Švýcarsku zaslání tanků na Ukrajinu

Švýcarsko se jako neutrální země nesmí zaplétat do jakýchkoli válečných akcí. K tomu již zřejmě dochází jen samotným zaváděním sankcí, které jsou často horším válečným nástrojem než zbraně.

Nyní se údajně na popud Německa rozhoduje o tom, zda se Švýcarsko zapojí do války i dodávkami tanků z vlastních zásob. Vše se má samozřejmě zakamuflovat tak, aby to zdánlivě vypadalo, že se Švýcarsko  žádného podobného aktu porušení neutrality nedopustilo.

Švýcarsko, neutrální země, zvažuje spáchání zločinu nejen proti vlastní „legendární“ ústavní neutralitě, ale i proti lidskosti tím, že možná nepřímo dodá zbraně – tanky – zemi ve válce.

Německý ministr obrany Boris Pistorious a ministr hospodářství Robert Habeck požádali švýcarskou radní pro obranu Violu Amherd, aby našla elegantní způsob bez porušení švýcarské neutrality.

Některé starší tanky Leopard II švýcarské armády, které jsou v současnosti nasazeny v záloze, mají být prodány do Německa, možná výrobci Rheinmetall.

Je to dobré pro obchod, a když to dostatečně zamaskujeme, dokážeme to, byl častý švýcarský argument.

A ano, švýcarský ministr obrany našel způsob. Je to velmi jednoduché, říká. Parlament musí pouze prohlásit „staré“ tanky za nefunkční a připravené na sešrotování – tedy prohlášené za nepoužitelné – a bingo, Švýcaři zachránili svou ústavu. 

Teď už zbývá jen „ovlivnit“ parlament, aby hlasoval správně, říká ministr.

Koho to zajímá? Je to dobré pro podnikání. Podnikání a maximalizace zisků je pro většinu Švýcarů vždy na prvním místě, a to jak politiků, tak korporátních gigantů – a samozřejmě také švýcarského bankovního systému. Je to téměř zakotveno ve švýcarské ústavě.

Když už jsme u toho – švýcarská ústava byla zrušena. Od roku 2014 už Švýcarsko není republikou, žádná tzv. „demokracie“ s platnou ústavou, zastřešující legislativu v zemi – Švýcarsko je registrováno v Bruselu u EU jako akciová společnost.

Ano, čtete správně, veřejná obchodní společnost. Už to není národ s ústavním právním systémem. Švýcarské soudnictví je založeno na „řádu založeném na pravidlech“ – představě „všechno a nic“ neokonzervativců, které se staly korporátními tyraniemi. To platí také o téměř všech, ne-li všech zemích takzvaného západního světa nebo globálního severu.

Většina občanů nic netuší. To bylo provedeno v nejvyšším utajení.

Pokud se švýcarské internetové noviny odváží citovat Ukrajinu: „Je tu mnohem více Rusů, než máme munice…“ – a to v pozitivnějším smyslu, bez jakýchkoli morálních kontraindikací, pak je něco zásadně špatně. Nejen s médii, ale se švýcarskou morálkou a hodnotovým systémem. Taková prohlášení otevřeně vyzývají k zabíjení.

I když tanky veze na Ukrajinu zabíjet Rusy třetí strana, je to jako když Švýcarsko posílá své starší Leopardy II – stále zabíjející stroje – přímo na Ukrajinu. Všechno ostatní je kouřová clona, ​​podvod a zrada lidu.

Těžko pochopit, že Švýcaři mohli o tomto požadavku Německa vůbec uvažovat. Přímá, čestná a morální odpověď by byla: NE, NE, rozhodně ne.

A Švýcarsko není účastno v tom blázinci samo. Zdaleka ne. Nejsmutnější na tom je, že většina lidí si ani neuvědomuje, do jaké míry byla jejich mysl překroucena a jak jim byly vymyty mozky manipulací s high-tech médii. 

V naší „nové“ zvrácené realitě je dobro špatné a zlo je dobré.

Nebo lze citovat George Orwella „1984“: „Válka je mír a mír je válka“.

Švýcarský ministr obrany a mnoho dalších na globálním Západě přijalo tuto doktrínu.

Všichni dodávají zbraně na Ukrajinu bez konce, aby tyto zbraně zabíjely Rusy. To je cíl. Porazit Rusko, rozdělit Rusko, zmocnit se obrovských ruských zdrojů. Všichni dobře vědí, že Rusko nikdy neporazí. Ale oni zabíjejí lidi, většinou Ukrajince a Rusy, v této nekonečné, kruté válce a profitují z prodeje zbraní.

Proč Švýcarsko zrazuje svou neutralitu a svůj lid jménem Evropské unie a Spojených států?

Nedávná studie amerického ministerstva obrany (DOD) odhalila to, co většina vzdělaných západních politiků již tušila: ne více než 30 % všech zbraní dodávaných na Ukrajinu se ve skutečnosti používá v první linii. Zbytek jde rovnou na černý trh – a končí u teroristů. Západ to ví, takže vědomě vyzbrojuje teroristy, kteří nakonec budou terorizovat jejich lid.

Zdá se, že je důležité udržovat jednotnou linii: je dobré zabíjet špatné Rusy. Žádná pravda, žádné pozadí, žádný příběh – nic. To je Západ a Švýcarsko se k němu z celého srdce připojuje. Protože kdybyste zjistili pozadí, pravdu o tom, co se skutečně stalo, pak by se možná lidské mozky odpoutaly od principů indoktrinace.

Co je na německo-švýcarském případu obzvláště znepokojující, je bezvýhradná drzost a neúcta Německa: v lednu/únoru letošního roku zamítla Bezpečnostní komise švýcarského parlamentu podobný požadavek na vrácení 30 z 96 švýcarských „rezervních“ tanků Leopard II. do Německa. Nyní se Německo k tomuto požadavku vrací. Mohly se švýcarské morální koncepty  posunout?

Stále existuje naděje, že švýcarský parlament tentokrát podpoří integritu Švýcarska tím, že odmítne německý požadavek – nebo požadavek kohokoli jiného – dodávat zbraně přímo či nepřímo na Ukrajinu nebo do jakékoli jiné válečné zóny na světě.

Dodržováním svých morálních standardů by Švýcarsko možná mohlo znovu získat svou roli prostředníka nebo alespoň ctít svou bývalou neutralitu – a možná se stát příkladem pro ostatní země, aby následovaly svá vlastní suverénní rozhodnutí a ne rozhodnutí donucovacího transatlantického rádoby impéria a jeho vazalů v Bruselu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Porušení neutrality: Německo požaduje po Švýcarsku zaslání tanků na Ukrajinu

  1. Majstrovstvá „Európy“ v atletike som pochopiteľne nesledoval, ale viem,že veľkú väčšinu „reprezentantov“ – podľa môjho skromného odhadu vyše 80 percent – tvorili černosi,miešanci a moslimáci. Rusi mali samozrejme zákaz štartu a Bielorusi tiež. A Švajčiarsko ako krajina s najrýchlejšou genocídou bielej rasy v Európe a druhou najrýchlejšou na svete /po Juhoafrickej republike/ nebolo vo svojom farebnom zložení výnimkou. Spomínate si ešte na ich „repre“ , ktorú vyslali na majstrovstvá sveta vo futbale? O tom,že tamojšia „demokracia“ nemá ďaleko od saudskoarabskej , som už x-krát písal – načo sa opakovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout