Světové ekonomické fórum vyvolává strach z vysoce smrtelného viru Marburg

Světové ekonomické fórum vyvolává strach z vysoce smrtelného viru Marburg

Před lety jsem o případu šíření tohoto viru od laboratorních opic v Německu četla v knize, jejíž název si již nepamatuji, nicméně podle popisu se virus projevil velmi rychle po nakažení, takže nakažený jej nemohl přenést příliš daleko, což také znamenalo, že se ho nikdy nepodařilo rozšířit.

Podobně jako u většiny kmenů Eboly je tedy celosvětové pandemické šíření již z podstaty nemožné.

Světové ekonomické fórum nyní na svých stránkách před virem Marburg varuje. „Musíme si dělat starosti?“ ptá se organizace Klause Schwaba.

V Rovníkové Guineji došlo k propuknutí viru. Bylo hlášeno 16 případů a devět úmrtí.

Virus je příbuzný s virem Ebola, který v letech 2014 až 2016 zabil v západní Africe více než 11 000 lidí. Patří do rodu filovirů a způsobuje hemoragickou horečku, která může zahrnovat krvácení.

Podle WEF jej přenášejí netopýři, prasata a primáti. Virus Marburg byl poprvé popsán v roce 1967, kdy onemocnělo 37 lidí v německých městech Marburg a Frankfurt nad Mohanem a v Bělehradě.

K největšímu ohnisku nákazy došlo v roce 2005 v Angole, kde bylo zaznamenáno 374 případů. Má úmrtnost 88 procent.

Neexistují žádné schválené způsoby léčby, ale nebojte se: pracuje se na vakcíně. Výzkumníci se již vakcíny chystají testovat.

Takže je možné, že nakonec budou tyto jistě „bezpečné a účinné mRNA vakcíny“ povinné při cestách na africký kontinent nebo kamkoli jinam, kde se virus náhle objeví.

Pokud se virus Marburg bude nadále šířit, Světová zdravotnická organizace může vyhlásit stav nouze, stejně jako v roce 2019 kvůli šíření Eboly, varuje WEF.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Světové ekonomické fórum vyvolává strach z vysoce smrtelného viru Marburg

  1. a šup budou další vakcínky a další tlak aby to bylo povinné že je to ještě stale baví strašit a strašit mám jedny strach když svým hovnem 💩 ucpu zachodovou misu

  2. Kill Bill prejavoval mimoriadny záujem o virus Marburg už pred pár rokmi. Mortalita je 87%, marburg spôsobuje horúčky so silným krvácaním z telesných otvorov, príznakom sú aj hnačky, zvracanie a šíri sa telesnými tekutinami (krv, zvratky, sliny, výkaly…). Nie je na to liek (teda pre elitu asi už je, keď sa s tým zahrávajú) a doteraz nebolo očkovanie. Ale určite už nejakú mňamku vyrobili. Možno len na tých nepredaných m-RNA prelepia nálepku s názvom a expiráciou. Keď sa im podarí ten vírus troška rozšíriť po svete a bude mať tak úspešnú reklamu ako kovid, tak netreba ani vojnu ani zachraňovať dolár. Ľudia šialení strachom si dajú pichnúť hocaké svinstvo a tých, čo sa nebudú chcieť dať očkovať, zlynčujú. Lekári neordinovali kvôli sopľu, tak teraz nebudú od hrôzy brať ani telefóny.
    A bonus bude, že Marburg je doma v Afrike, takže aj Afričania budú stáť v rade na mňamky. Bubáčiky sa len tak pohrnú do tých správnych kešení a vyrieši sa aj problém so zbytočnými jedlíkmi.

  3. Počas covidu boli články, ktoré hovorili o ďalšej možnej „nákaze“, ktorú spustia a Marburg bol medzi nimi, čiže všetko ide podľa ich plánu, vrátane pandemickej dohody zločineckej WHO. Musíme sa na to pripraviť a vyzbrojiť. Povinné očkovanie budem považovať za vyhlásenie vojny a aj tak budem reagovať na zdravotných mengele !!! Len nech prídu, budú ľutovať !!! Pevne verím, že sa už dosť ľudí prebralo ! Treba túto info šíriť ďalej !

  4. Jde o to ze pomoci vyzkumu “pridane funkce“ lze virus modifikovat tak, ze prezije dele mimo telo, a tak bude vyrobena opradova zkaza lidstva. Umite si prestavit Marbrurg ktery preziva na porvrchu veci kterych se nakazeny dotknul po dobu 5 dni ?
    Miliardy lidi zemrou behem par mesicu. Bude to parada, CO2 exhalace se prudce snizi, Greta bude slavit a zachranime planetu.

  5. Kecy kecy kecy. Virus neexistuje, žádný smrtící virus neexistuje, ani nikdy nebyl dokázán. WEF se z toho posralo, tak šup, šup na další mRNA vakcíny, ať se nám ty miliardy sypou.

  6. Konspirační teorie zní: Někomu v laboratoři z Petriho misky vyskočil SARSCoV-2 aby nakazit celý svět. A protože utekl, a nikdo ho už nikdy nespatřil, tak počítačem ve Wuhanu vytvořil sekvence viru, a ty pak z Činy okopírovali po celém světě. Nápad s vakcínami přišel v pravý čas, jak by se daly vydělat miliardy peněz, proto WHO vyhlásila pandemii. Zdá se, že po dvou letech očkování proti pandemii SARSCoV-2, se to nějak nepovedlo, a Dr.Fauci z toho má těžkou hlavu. Ale nebojte se, WHO i OSN to jistí, vynaleznou nový virus Marburg a ten se už povede, bude tak nebezpečnej, že se vakcíny stanou nutnou součástí veškeré populace a nikdy neskončí. Jo jo, každý je svého štěstí tvůrcem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout