Objevily se další důkazy, že byl tzv. „útok na americký Kongres“ v lednu 2021 zinscenovaný (video)

Objevily se další důkazy, že byl tzv. „útok na americký Kongres“ v lednu 2021 zinscenovaný (video)

Jistě vám netřeba připomínat událost, k níž před dvěma lety došlo při demonstraci u budovy Kongresu poté, co vyšly najevo manipulace kolem volby amerického prezidenta.

Tisíce protestujících se po nějaké době vydaly do samotné budovy, což bylo prezentováno jako násilný útok. Nyní však přibývají důkazy o tom, že šlo nejen o vyprovokovanou akci, ale také se ukázalo, že na všem spolupracovala mimo nasazených provokatérů i policie.

Před časem si vyžádal známý moderátor Tucker Carlson videa z Kongresu, na kterých je vidět spousta záběrů, které však média dosud zatajovala.

Na nich je jasně znát, že vše bylo předem zinscenováno a to dokonce až do té míry, že někteří z těch, kdo do budovy vnikli, byli zatčeni a momentálně si odpykávají většinou několikaletý trest ve vězení.

Takzvaný šaman Qanon, který se stal symbolem údajného útoku na Kapitol, byl odsouzen k téměř čtyřem letům vězení za účast na incidentu. Záběry z bezpečnostních kamer však nyní ukazují, jak ho policisté klidně doprovázejí uvnitř budovy a dokonce se ho snaží pustit do jednacího sálu Senátu.

Moderátor Fox News Tucker Carlson získal přístup k více než 40 000 hodinám videozáznamů z událostí, ke kterým došlo ve Washingtonu 6. ledna 2021.

Nyní Carlson ve svém programu ukazuje dosud nepublikovaný materiál, který podle něj zcela vyvrací tvrzení médií a levice, že šlo o násilné povstání.

„To je přesně důvod, proč vás Demokratická strana a její mediální spojenci nenechali vidět celý film,“ říká Carlson.

„Tím, že kontroluje, jaké videozáznamy incidentu může veřejnost vidět, může levice lhát o tom, co se stalo, aby zakročila proti politickým oponentům,“ pokračuje.

Záběry ukazují, jak velký počet lidí vstoupil do Kapitolu, a to i poté, co je policie pustila dovnitř, přičemž drtivá většina z nich byla pokojná. Klidně chodili uvnitř budovy a sledovali památky, zatímco menší počet lidí se zapojil do vandalismu.

Takzvaný šaman Qanon, Jacob Chansley, se stal symbolem údajného násilného povstání a byl odsouzen k téměř čtyřem letům vězení za svou účast na incidentu.

Podle Tuckera Carlssona stále není jasné, jak se Chansley dostal do budovy Kongresu.

„Na druhou stranu je zcela jasné, co se stalo, když přišel,“ pokračuje moderátor Fox News.

„Záběry z bezpečnostních kamer ukazují policisty, jak klidně doprovázejí šamana Qanon uvnitř budovy. Policie se ani jednou nepokusila Jacoba Chansleyho zastavit. Místo toho mu pomáhali a chovali se jako jeho průvodci,“ řekl Tucker Carlson.

Mimo jiné je vidět, jak policisté vedou Chansleyho k několika vchodům do jednacího sálu Senátu a dokonce se snaží odemknout dveře, aby ho tam pustili.

„Napočítali jsme nejméně devět policistů, kteří byli v bezprostřední blízkosti neozbrojeného Jacoba Chansleyho. Ani jeden z nich se ho nepokusil zastavit,“ řekl Tucker Carlson.

Šaman Qanon to vnímal tak, jako by policisté byli jeho spojenci. Poté, když přišel do jednacího sálu, je vidět, jak Chansley poděkoval důstojníkům za jejich ochotu.

Chválil Boha za to, že inspiroval policisty, „aby nás pustili do této budovy.“

„Jacob Chansley je stále ve vězení za své údajné zločiny a v médiích byl vylíčen jako terorista, který by měl být zastřelen. Ale tomu, z čeho byl obviněn, vůbec neodpovídá to, co ukazují záznamy,“ poznamenává Tucker Carlson.

„Pokud opravdu spáchal tak hrozný zločin, proč ho nezatkli policajti, kteří stáli hned vedle něj?“ ptá se Carlson v programu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Objevily se další důkazy, že byl tzv. „útok na americký Kongres“ v lednu 2021 zinscenovaný (video)

  1. pravda je taká, že za týmto tupým, podvrhom a povstaním na kapitol stál sam Trump. To on riadi Bidena a robí pudlika Luciferovy Borgoglio (falošný pápež) a samotná Uršula a jej psychodelické dve dcéry ahola a aholiba. a samozrejne ich sestrenice ktoré sa vydávajú za doktorky. Priklad, dr. Golden, podvodnicka,…. Celé je to zinscenované tak aby ho ľudia opäť volili. To Trump riadi Antifu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout