Ford získává patent na technologii používanou k vypínání vozidel na dálku

Ford získává patent na technologii používanou k vypínání vozidel na dálku

U této technologie se udává, že by byla výrobcem využívána u neplatičů leasingu pro odebrání auta. Nicméně ono uvedené vypínání na dálku (případně jakékoli jiné ovládání) je skvěle zneužitelné i jinak.

Ve světě, kde má být každý jedinec po zavedení digitální diktatury plně ovládán, může být účelů bezpočet. Přinejmenším může jít o vypnutí auta tehdy, kdy by jeho majitel (či uživatel sdíleného vozu) chtěl překročit hranice 15minutového města za klimatického lockdownu.

Využití by jistě bylo v neofeudální společnosti poměrně široké…

Automobilka Ford podala patent na technologii, která by umožnila polo- a plně autonomním vozidlům získat zpět vlastnictví jejích vozidel, pokud majitel nezaplatí splátky půjčky nebo leasingu.

Patent je nazván „Systémy a metody zpětného držení vozidla.“ Uvádí, že budoucí vozidla Ford by měla být schopna „deaktivovat funkci jedné nebo více součástí vozidla“.

Pokud by řidič zmeškal platbu, funkce jako tempomat, rádio, klimatizace a GPS by byly deaktivovány, aby řidiče obtěžovaly.

Neprovedení dalších plateb zhoršuje cyklus obstavení. Vozidlo by vydávalo „neustálý a nepříjemný hluk“ a pokud by řidič stále nezaplatil, bylo by vozidlo uzamčeno.

Pokud uzamčení nepřinutí řidiče platit, vozidlo by mohlo samo odjet na bezpečné místo v blízkosti, kde by tým získal vozidlo zpět bez konfrontace s řidičem.

Patentová přihláška byla podána v srpnu 2021 a zveřejněna letos v únoru. Než však bude technologie implementována, může to ještě trvat několik let. Podání patentu také nemusí nutně zaručit, že technologie bude implementována…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Ford získává patent na technologii používanou k vypínání vozidel na dálku

  1. Kupte si Eauto, to se dá vypnout na dálku kdykoliv, žádná novinka. Ale proč Ford chce vypínat auta na dálku, to je na kriminál. Až žije svoboda. Globalisti táhněte do pekla.

  2. Proto jim leží starší auta na klasické pohonné látky v žaludku ,nemají zabudovaný tenhle systém . Potřebují je všechny zlikvidovat a nahradit ,proto ta falešná záminka – ekologie . Ford spolupracoval už z Hitlerem a fandil mu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout