Také ve Švýcarsku již vyhání obyvatele obecních bytů, aby do nich nastěhovali migranty

Také ve Švýcarsku již vyhání obyvatele obecních bytů, aby do nich nastěhovali migranty

Od začátku, kdy evropské země začaly praktikovat politiku otevřených hranic, bylo jasné, že nejsou nafukovací a dřív či později dojde k situaci, kdy budou původní obyvatelé uvolňovat místo těm, kteří je mají nahradit.

V každé zemi na to jdou poněkud jiným způsobem. Zatímco například Švédsko vykupuje nemovitosti nabízené k prodeji a ty přestavuje na azylová zařízení, Nizozemsko staví migrační centra v místech některých z vyvlastněných farem.

V případě Německa se již v jednotlivých spolkových zemích připravují zákony, které by v budoucnu umožnily vyvlastnit majetky původních obyvatel, které by pak měly být poskytnuty „Novoněmcům.“

Realitou již je vystěhovávání lidí z obecních bytů, které jsou pak poskytovány pro ubytování hostů Merkelové a Scholze. Zásadně mají přednost obohacující jedinci před původním obyvatelstvem.

Další zemí, která nyní přistupuje na výpovědi nájemců obecních bytů, je také Švýcarsko. Jistý Švýcar nyní popisuje, jak byl nyní vyhozen z bytu, kde vychoval své děti.

Zde je třeba zdůraznit, že muž bydlí sám ve velkém bytě, takže uvolnění pro rodinu s dětmi z řad původního obyvatelstva by se ještě nějak pochopit dalo. Nicméně muži bylo sděleno, že musí z bytu, kde žije 15 let, odejít proto, aby uvolnil prostor pro žadatele o azyl…

Lze předpokládat, že podobných případů je ve Švýcarsku mnohem víc, ovšem ne každý to medializuje. Je pak jen otázkou času, než dojdou obecní byty a pro tyto účely se začne vyvlastňovat i soukromý majetek, jako to nyní plánují v Německu.

Totéž se dřív či později bude dít po celé Evropě v případě, že se nezmění politika a cizinci se budou i nadále ve svých právech nadřazovat nad původní obyvatelstvo…

Nájemce 5,5pokojového bytu v obci Seegräben (ZH) jej musí vyklidit do 31. května 2023. Toto ubytování patří obci, která zde bude ubytovávat žadatele o azyl. K odůvodnění tohoto rozhodnutí obec píše, že obdržela příkaz od kantonu k poskytnutí bydlení za účelem ubytování lidí, kteří hledají azyl.

„I přes intenzivní hledání v posledních týdnech není v současné době možné najít vhodné bydlení na volném trhu,“ píše městská správa.

„Jsem neuvěřitelně smutný. Žiji zde více než 15 let. Moje děti vyrostly v tomto bytě,“ řekl 47letý muž. Jeho bývalá manželka a děti se odstěhovaly před šesti lety. Nájemce v průběhu let byt také zrekonstruoval. Neskrývá své překvapení, že se musí přestěhovat.
„Nikdy jsem to nečekal,“ přiznává.
„Bojím se. Nemyslím si, že v příštích třech měsících najdu v této oblasti jiný cenově dostupný domov, kde bych se mohl ubytovat já, mé děti, které mě navštěvují každé dva týdny, a moji domácí mazlíčci,“ říká.

Rozhodnutí vyvolalo pozdvižení na sociálních sítích.

Vyjádřila se k tomu i obec. „Pro obec bylo toto rozhodnutí velmi těžké. Bohužel toto opatření bylo poslední možností, jak dosáhnout kvóty pro přijímání uprchlíků předepsané kantonem,“ komentuje situaci prezident komuny Marco Pezzatti.

Podle směrnic kantonu má vesnice Seegräben ubytovat 13 migrantů. Až na to, že bydlení se dosud našlo jen pro devět lidí.

Po vystěhování stávajícího nájemníka bude byt obývat pět lidí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Také ve Švýcarsku již vyhání obyvatele obecních bytů, aby do nich nastěhovali migranty

  1. v ČR to bude taky pokud jde o Ukrajince to teprve začne mazec až skonči konflikt na Ukrajině v té zemi už nikdo nebude chtít zustat až bude rozdělena bude se muset cela země rekonstruovat a to bude stát hodně peněz práce a hlavně mnoho lidi kteří nakonec nebudou řekl bych že většina zustane v EU v ČR taky je nedostupné bydleni nepochybujte že Fiala si to nějak ošetři v zákonech aby Ukrajinci měli vyhodu i v bydlení konec koncu ČR už není naše ty Ukrajinské vlajky všude to dokazuji

  2. Všetci patologickí obdivovatelia nikdy neexistujúcej „priamej referendovej demokracie“ v tomto odpornom fašistickom štáte by mali čím skôr navštíviť psychiatra! Už dávno neplatí, že migrant musí vo Švajčiarsku – štáte s najrýchlejšie miznúcou bielou populáciou v Európe – poctivo pracovať. Práve naopak, domorodec už od založenia štátu roku 1291 musí dodržiavať od narodenia po smrť doslova stovky zákonov, príkazov, zvyklostí, nariadení, zvrhlých požiadaviek vo firmách či školách a podobne /ak nechce skončiť v base či platiť pokutu/.Ani DJ Bobo nesmel písať piesne s inými ako banálnymi a neškodnými textami. Od opičiaka či moslima sa samozrejme nič také nepožaduje, státisíce žijú na sociálnych dávkach či sa živia organizovaným zločinom a liberálno-fašistický režim im v tom nijako nebráni. Ani referendum sa nesmie konať na také témy, ako obmedzenie migrácie, zákaz mimorasových manželstiev či búranie mešít. Jedine o kadejakých somarinách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout