Velká Británie: Zdravotní sestra byla suspendována z kurzu jen proto, že řekla, že být bílý neznamená být rasista

Velká Británie: Zdravotní sestra byla suspendována z kurzu jen proto, že řekla, že být bílý neznamená být rasista

Tento případ je dalším důkazem, že rasistická woke ideologie, která přichází z USA, se již velmi pevně ujala také v Evropě. Samozřejmě je problémem zejména v postkoloniálních mocnostech, nicméně v EU je patrná snaha o její šíření i do dalších zemí.

Podle woke ideologie je špatný každý kdo je bílý a ještě horší pak je tehdy, pokud je křesťan. Úplně nejhorší pak je bílý heterosexuální křesťan. A je celkem jedno zda jde o ženu či muže, to se až tak neodlišuje, což ukazuje i tento případ.

Křesťanská zdravotní sestra byla psychicky na dně poté, co byla „šikanována“ „woke“ šéfy NHS za to, že řekla, že být bílý neznamená, že jste rasista.

Amy Gallagher, 34 let, zdravotní sestra pro duševní zdraví z Orpingtonu v Kentu, byla na kurzu forenzní psychologie, aby se stala psychoterapeutkou na klinice Portman, která je součástí Tavistock a Portman NHS Trust.

V exkluzivním rozhovoru pro MailOnline Amy odhalila, jak šéfové NHS způsobili její „ochromující úzkost“ poté, co zpochybnila jejich rasistické a urážlivé názory na přednáškách, které byla nucena navštěvovat.

Přednášející v Tavistock and Portman NHS Trust v sérii přednášek říkali, že „bílí nerozumí světu“ a „křesťanství je zodpovědné za rasismus, protože je evropské“.

V exkluzivním rozhovoru s MailOnline křesťanská zdravotní sestra Amy Gallagher, 34 let, odhalila, jak jí šéfové NHS způsobili "ochromující úzkost" poté, co zpochybnila jejich "rasistické" a "urážlivé" názory

Jeden z tamních seminářů byl dokonce nazván „Bělošství – problém naší doby“ a na webových stránkách Trustu obsahoval popis, že „problém rasismu je problémem bělošství“.

Když Amy zpochybnila tyto kontroverzní názory, byla šikanována personálem a suspendována z kurzu, dokud nebude vyšetřeno, zda je bezpečné, aby pracovala s pacienty.

Téměř o rok později se žádné vyšetřování nekonalo.

Znamená to, že její sen stát se psychoterapeutem byl tímto zmařen. Jako by to nestačilo, lektor kurzu se také pokusil ji připravit o její každodenní práci zdravotní sestry.

Amy žaluje Tavistock za náboženskou a rasovou diskriminaci.  Je to případ, který může být jedním z prvních pokusů o „porážku“ woke ideologie.

Není to však poprvé, co Tavistock Trust čelí kontrole. Nedávno se přišlo na to, že zde nechali změnit pohlaví tisícům nezletilých včetně těch, kteří se rozhodně necítili být „trans.“

Dětem také podávali léky blokující pubertu a snažili se je přesvědčit o tom, že mají „jinou genderovou identitu.“

Je vůbec s podivem, že tento institut může i nadále fungovat. V normální době by to rozhodně možné nebylo…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Zdravotní sestra byla suspendována z kurzu jen proto, že řekla, že být bílý neznamená být rasista

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout