Zdravotní sestra promlouvá: „Pracuji v nemocnici 16 let a nikdy jsem nic podobného neviděla“ (video)

Zdravotní sestra promlouvá: „Pracuji v nemocnici 16 let a nikdy jsem nic podobného neviděla“ (video)

V USA se na mnoha místech konaly v minulých dnech protesty proti genovým injekcím a firmě Pfizer, zpravidla v reakci na skutečnosti, které se podařilo díky skryté kameře odhalit projektu Veritas.

Nyní již bývalý vedoucí zaměstnanec firmy Pfizer tam prozradil mnohé skutečnosti, které se dosud daly velmi dobře tušit, včetně faktu, že genové injekce jsou velmi dobrý byznys.

Matt Baker byl ve městě San Diego informovat o Rally for Humanity, kde několik zdravotních sester hovořilo o následcích covidových injekcí.

Mluvil mimo jiné se Selmou, která pracuje v místní nemocnici. „Vidím hrozné vedlejší účinky vakcín: krevní sraženiny, mrtvice, infarkty amputace u mladých lidí jsou na vzestupu, výskyt rakoviny stoupá,“ řekla Selma.

„Pracuji v nemocnici 16 let a nikdy jsem nic podobného neviděla,“ dodala.  Normálně se mozková příhoda vyskytla jednou za tři až čtyři dny, nyní je jich sedm až osm denně. Jednoho dne jich bylo podle sestry dokonce 14.

 

Dále uvedla, že počet nežádoucích účinků se stále zvyšuje. Většina pacientů, kteří byli přivezeni, měla booster. „Doktoři a sestry, probuďte se!“

Sestra Jessica, která sama utrpěla poškození vakcínou, řekla Bakerovi: „Vakcína“ je biologická zbraň, není bezpečná, je neúčinná a poškozuje a zabíjí lidi.“

„Mluvím o tom už rok a půl. Každý by měl být odvážný a promluvit. Je tam tolik utrpení. Je trestné mlčet. Nesmíš se bát, musíš vstát,“ řekla Jessica.

„Dostala jsem injekci jedu a nevím, co se stane,“ řekla sestra.

Když se začaly podávat vakcíny proti covidu, zdravotní sestry, se kterými Jessica pracovala, onemocněly. U mnoha lidí se také objevila rakovina, cukrovka a neurologické poruchy…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 41 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Zdravotní sestra promlouvá: „Pracuji v nemocnici 16 let a nikdy jsem nic podobného neviděla“ (video)

  1. ale, ale, to je mrzeníčko. Tomu se nechce ani věřit, že by vakcíny byly nějaké špatné ?? Pan premiér Babiš a jeho šest ministrů zdravotnictví plus veškerá média přece hovořili úplně jinak ! Také herci a zpěváci coby odborníci říkali z obrazovek jak je to výborná a potřebná věcička ta vakcína.

    1. Čeká se na pohromu co přijde do pár let. TO CHTĚJÍ, ABYCHOM JIM ODPUSTILI? Všechny falešné odborníky zbavit majetku a zavřít, až zčernají.

  2. Vakcína je smrt ale to je přeci konspirační teorie a tak čekám až začnou v mým okolí umírat ty 3 očkovaný, zatím jen pár známých má nějaké zdravotní problémy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout