Španělsko přijalo genderový zákon, podle něhož si mohou měnit pohlaví již děti od 12 let

Španělsko přijalo genderový zákon, podle něhož si mohou měnit pohlaví již děti od 12 let

Podobně jako v jiných pokrokářských zemích vedených socany, je i Španělsko velmi daleko s různými LGBTQI a genderovými zákony. A zatímco ve většině dalších evropských zemí je možná změna pohlaví od 16 (někde od 18) let, Španělsko se rozhodlo, že tento „transzákon“ bude platit již od 12 let.

Paradox je, že většina Španělů není nijak v souladu s těmito zákony, nicméně Španělé tradičně volí levicově, takže spolu se socanskou politikou přichází i další „bonusy“ v podobě politiky otevřených hranic, podpory islamizace a zákonů podporujících LGBTQI.

Španělský parlament schválil nový transgender zákon, který by mohl umožnit dětem mladším 12 let legálně změnit své pohlaví. Konzervativci slíbili, že pokud budou zvoleni, tak zákon zruší.

Španělský  zákon o trans byl velmi podporovaný ministryní pro rovnost Irene Montero. Tento zákon umožňuje komukoli staršímu 16 let legálně změnit své pohlaví na základě jednoduché žádosti. Není k tomu potřebná hormonální terapie ani operace změny pohlaví.

Nový zákon také umožňuje dětem ve věku 12 let, aby mohly změnit své pohlaví na úředních dokumentech se souhlasem soudce, a osobám ve věku od 14 do 16 let možnost změnit své pohlaví se souhlasem svého rodiče nebo opatrovníka, hlásí El Mundo.

Soudci však mohou uznat změnu pohlaví i mnohem mladším dětem, což se již v minulosti ve Španělsku skutečně stalo. Konkrétně vloni soudce seznal, že osmiletá dívka je již dostatečně zralá na to, aby mohla být prohlášena za chlapce.

Pravdou ovšem je, že napoprvé dívce jiný soudce žádost zamítl. Za chlapce byla prohlášena až po intervencích ve Španělsku velmi vlivné LGBTQI lobby a patřičné změně soudce.

Nově schválený kontroverzní zákon jistě přispěje k tomu, že bude podobných případů přibývat, obzvlášť pak v zemi, kde je trans propaganda vtloukána dětem do hlavy již od školky.

Alberto Núñez Feijóo, vůdce údajně pravicové Lidové strany (PP), oznámil, že jeho strana bude pracovat na zrušení zákona, pokud bude zvolena do vlády v příštích všeobecných volbách, které se mají konat letos v prosinci.

PP se ohrazuje zejména proti skutečnosti, že nezletilí starší 16 let mohou nyní změnit své pohlaví, aniž by potřebovali souhlas rodičů, a uvedla, že nový zákon bude mít škodlivé důsledky.

Feijóo také řekl, že zruší změny potratového zákona, který umožňuje nezletilým požádat o potrat bez souhlasu rodičů, a bude se snažit tuto změnu zvrátit a vyžadovat, aby nezletilí obdrželi souhlas zákonných zástupců.

PP se však nedávno střetla se stranou VOX v otázce potratů poté, co PP podpořila dodatek k zákonu o potratech, který by regionům zabránil v zavádění pro-life politik, jako jsou možnosti pro těhotné ženy slyšet tlukot srdce svého nenarozeného dítěte.

Mercedes Rodríguez Tamayo, která slouží jako poslankyně v andaluském regionálním parlamentu za VOX, později odsoudila vládu a uvedla: „Ženy nepotřebují být chráněny, jsme dokonale kvalifikovány k tomu, abychom před nabídkou informací řekly ano nebo ne.“

Vůdce VOX Santiago Abascal zašel ještě dál a před španělskými komunálními a regionálními volbami plánovanými na květen zahájil útok na PP a řekl: „PP je PSOE (Španělská socialistická dělnická strana) s 10letým zpožděním.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Španělsko přijalo genderový zákon, podle něhož si mohou měnit pohlaví již děti od 12 let

  1. Pred pár dňami v Španielsku, zrejme po lobovaní moslimov, legalizovali sex so zvieratami. Vraj sa im pritom nesmie ublížiť, ale kto to bude kontrolovať? Už sa neviem dočkať zavedenia tej najtvrdšej šaríe a popráv úchylov, teda aj transsexuálov, aj tam. Predovšetkým však v oblastiach ovládaných katalánskymi a baskickými teroristami, kde je zvrhlíkov najviac. Škoda,že Francisco Franco ich komplet nevykántril a bol na nich taký mäkký.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout