Vyhlášení války britským premiérem Rishi Sunakem: dodávka raket dlouhého doletu na Ukrajinu

Vyhlášení války britským premiérem Rishi Sunakem: dodávka raket dlouhého doletu na Ukrajinu

Od samého počátku války na Ukrajině Rusko tvrdí, že dodání raket dlouhého doletu ze strany Západu bude považovat za vyhlášení války Rusku. Zdá se, že přesně to nyní přichází z Londýna.

Velká Británie jako člen  NATO tímto samozřejmě zatáhne do války celý útočný pakt….

„Musíme Ukrajině pomoci chránit její města před ruskými bombami a íránskými bezpilotními letouny,“ řekl britský premiér Rishi Sunak na mnichovské bezpečnostní konferenci.

„Aby Ukrajina vyhrála válku, potřebuje více dělostřelectva, tanků a protiletecké obrany. Nyní je tedy čas zdvojnásobit naši vojenskou podporu. A Británie bude první zemí, která dodá Ukrajině zbraně dlouhého doletu,“ řekl Sunak podle skynews.com .

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se začátkem tohoto měsíce setkal s premiérem Rishi Sunakem a pronesl projev v londýnském parlamentu, ve kterém vyzval Británii, aby Ukrajině poskytla letadla pro boj s Ruskem.

Loni poskytl Londýn Kyjevu vojenskou pomoc v hodnotě 2,3 miliardy liber a vláda se zavázala, že tuto úroveň letos udrží, čímž je v tomto ohledu na druhém místě na světě po USA.

Londýn poskytl ukrajinské armádě smrtící zbraně ještě před začátkem ruské invaze 24. února loňského roku a v lednu se stal první zemí, která oznámila, že vyšle těžké tanky –  Challenger 2 – následované Německem s Leopardy a USA s tanky Abrams…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Vyhlášení války britským premiérem Rishi Sunakem: dodávka raket dlouhého doletu na Ukrajinu

  1. Ruskí vojaci si budú môcť aspoň v praxi vyskúšať svoje schopnosti a tak isto budú môcť otestovať riadne v bojových podmienkach účinnosť PVO!!! Ak by to ale malo RF robiť problémy a malo by mu to spôsobovať značné škody na vybavení a na vojenskom personáli, tak riešenie je hneď po ruke. Myslím, že RF má adekvátnu odpoveď na takýto čin zo strany (zto) NATO!!! Ale to bude o inom. Myslím, že zúfalosť zo strany prehnitého západu sa stupňuje každým jedným dňom. VB ide poskytnúť rakety s dlhým doletom, Poľsko zase posiela na Ukrajinu vojakov preoblečených do Ukrajinských uniforiem, vraj žoldnierov. Slovensko chce poslať Ukrajine MiG 29!!! Francúzsko ľahké kolové tanky!!! Nemecko a pár iných zase Leopard 2!!! Nejako sa im to vimiká spod kontroly. Čakám už len na to, kedy im to Rus zatrhne!!!

  2. Jednoducho Cigán… Pokrytectvo „európskych“ a amerických „liberálov“ nepozná hraníc: obviňujú Rusko z /neexistujúcich/ zločinov proti ľudskosti, ale zverstvá páchané Tureckom, Saudskou Arábiou, Južnou Kóreou, Kosovom a aj Izraelom im nevadia ani najmenej.

  3. Vojáci na obou stranách nevidí za oponu. Na obou stranách jsou zbytečné oběti na životech pro nic a mnoho materiálních škod. Vždyť to otroci znovu postaví /vyrobí. Válka je řízená i financovaná jednou malou skupinou která rozhoduje celosvětově s určitým cílem ve válkách ,zdravotním i klimatickém teroru. Je důležité aby to lid na obou stranách pochopil a nenechal se poštvat .Vláda nad Ruskem byla dávno převzata a Rusko rozkradeno vyvolenými .Putin je jen figurka v rukách této skupiny stejně jako Čaputová a ostatní dosazený „vůdci“. Je to válka proti lidu.

  4. naši mladí se na tu válku velmi těší tak moc miluji video hry až věří že i v téhle válce uspěji jen zapoměli že ve video hře máš neomezené množství životu ale ve skutečností máš život jenom jeden a muže byt velice krátký stejně tak se lze s toho šilenstvi války posrat cítit skutečnou bolest skončit na invalidnim vozičku nebo zažit stratu kamarada či kohokoliv z rodiny válka to není jen že si jdeš zastřilet a všechno je v pohodě ve válce se skutečně umírá a po válce se pak rekonstruje země a truchli za mrtvé kdo by tohle chtěl jen většina obyvatel podle výsledku voleb

  5. V Anglii se strida jeden idiot za druhym ve funkci premieru.Hovadem a sluhou Bushu a tajtrdlikem a konce nyni slouhou cikanskeho puvodu On i ten ozralec prolhany Churchil byl take pekne prase ktery dohnal USA do valky .A to enezminuji o bursianech toho nejhorsiho kalibru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout