Německo: Přilepení klimatičtí extremisté blokují silnici, odmítají pustit i ženu, která spěchá do nemocnice (video)

Německo: Přilepení klimatičtí extremisté blokují silnici, odmítají pustit i ženu, která spěchá do nemocnice (video)

S klimatickými extremisty je stále větší problém, čemuž přispívá zejména přízeň politického establishmentu i korporátních médií. Jak nedávno proklamovala nejen Greta, ale i některé ekoteroristické skupiny, tak v budoucnu hodlají ještě přitvrdit a neváhají ani překračovat zákon.

Klimatičtí extremisté velmi dobře ví, že jim to projde, protože systém je na jejich straně. Nedávno jste si zde mohli přečíst o dvou případech, kdy právě kvůli blokádě silnice došlo k úmrtím. K jednomu případu, kdy kvůli klimatickým šílencům zemřely dvě ženy, došlo ve Velké Británii a ke druhému, kdy v důsledku blokády silnice zemřela žena po nehodě, došlo v Německu.

I tentokrát šlo pravděpodobně o zdraví či život, což ovšem klimatické šílence nikterak nezajímalo.

Jsou to šílené scény: Motoristka prosí klimatické extremisty, kteří se přilepili k silnici před ní a blokují ji, aby ji nechali projet: naléhavě potřebuje jet do nemocnice. Žena je zoufalá. Mladí klimatičtí šílenci nejprve hovoří o „záchranné dráze.“ Pak tam sedí zkamenělí, bez emocí, bez empatie. Jako externě řízené stroje. Policie také nic nedělá:

Večerní provoz byl opět blokován klimatickými lepidly. Na dvouproudé silnici už vznikla dopravní zácpa – motoristé se dál nedostali. Zoufalá žena běžela k ekoteroristům. Se slzami v očích a slyšitelným zoufalstvím se obrací ke klimatickému lepidlu a říká: „Musím se přes vás dostat. Vypadněte odtamtud! Jaký to má smysl?'“

Klimatická lepidla však zůstávají neúprosná. Zoufalá žena později na Twitteru napsala, že musela naléhavě odvézt svou matku, která seděla v autě, do nemocnice. To nebylo možné kvůli extremistům, kteří jsou stále trivializováni většinou politiků a médií nazývaní „klimatickými aktivisty.“

Dokonce ani policisté na místě, na které se zoufalá žena obrací, zřejmě ani nepomyslí na to, že by jí pomohli a něco udělali, třeba jí zajistili průjezd.

Několik mužů vzrušeně mluví s klimatickými lepidly a snaží se je přimět, aby ženu pustili do nemocnice. Reakce klimatických lepidel: chlad, necitlivost a mlčení. „To je opravdu nechutné,“ říká jeden z očitých svědků. Jeden jim řekne: „Přál bych si, abyste příštích pár dní nemohli spát.“

Reakce na Twitteru jsou jasné. „Fascinující, co dělá indoktrinace sektou,“ píše uživatel.

Ve skutečnosti je na chladu extremistů něco hluboce děsivého a připomíná to temné časy: ideologie má jasně přednost před lidskostí. Historie nám ukazuje, kam to může vést. A mrazivé je, že i tehdy tato „masová hypnóza“ byla patrná právě v Německu.

O to děsivější jsou často zcela otevřené sympatie ke klimatickým extremistům z velké části politiky, médií a soudnictví. Nelibost na Twitteru vyvolalo i chování policie. „A směšná německá policie se dívá, neuvěřitelné…“, psal jeden uživatel. Další se ptá: „Proč tyto lidi policie neodklidí?“

Otázka, která je velmi oprávněná. V Německu v roce 2023 pod vládou tzv. „semaforu“ má však – bohužel – pouze rétorický charakter.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Německo: Přilepení klimatičtí extremisté blokují silnici, odmítají pustit i ženu, která spěchá do nemocnice (video)

  1. Kto urcuje hranicu aktivizmu a terorizmu? Toto je dokonaly priklad terorizmu, ktory este k tomu podporuje fasisticko rasisticko totalitno diktatorska organizacia zvana eu! Nehovoriac ak niekto zomrie, tak je to nepriame zabitie ak nie priama vrazda v podani tychto pseudoaktivistov

  2. Týchto vygumovaných fanatikov bez štipky citu, vlastenectva a svedomia treba bez milosti pozabíjať! Aj preto, že zrejme berú tvrdé drogy a odmietajú inú ako vegánsku stravu. O to sa už postarajú po dobytí Európy a vzniku Eurábie moslimovia, takže tzv. klimatickí aktivisti majú pred sebou maximálne 3-4 roky života. Keď už je reč o sektárstve a vyplachovaní mozgov – spomínate si na vynikajúci nemecký film Vlna?
    Som si istý,že ak nejaký nemecký šofér nájde v sebe odvahu a týchto „aktivistov“ zabije svojim autom /nič proti tomu/, bude automaticky stíhaný za „zločin z nenávisti“. Až tak ďaleko zašiel v Nemecku od nástupu nacistického diktátora Scholza ekoteroristický, eurofašistický ,promenšinový /teploši, čierni, moslimáci…/ teror.

  3. ono sa to časom vyrieši, raz tam bude v tom aute, ktoré potrebuje čo najskôr do nemocnice, sedieť moslimská matka aspoň s 5 dospelými synmi….

  4. Pár kýblů studené vody by to vyřešilo. To jsou mentálně retardované zaplacené osoby ,normální člověk by si takhle nesedl ani za peníze.

  5. Stačilo by nálet vodu z petky na hlavu a šli by nasrsní domu. To jsou zaplacení blbci. Normální člověk by neseděl na zemi jak debil. Aspoň hemoroidy by mohly dostat u toho studeného asfaltu. A policie to taky podporuje. V Německu je znovu nacizmus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout