Irsko zaznamenalo za poslední dva měsíce o 42 % více úmrtí než ve stejné době v roce 2019

Irsko zaznamenalo za poslední dva měsíce o 42 % více úmrtí než ve stejné době v roce 2019

Mnoho zemí zejména (ale nejen) v Evropě zaznamenává rekordní úmrtnost, jaká nemá obdoby od druhé světové války. Zajímavé ovšem je zejména mlčení mainstreamu, který se snaží tomuto tématu vyhýbat.

A pokud se už někde zmínka objeví, pak v souvislosti s nějakým velmi bizarním vysvětlením jako změna klimatu, horší strava, hraní videoher, odklízení sněhu, používání umělých sladidel apod…

Jednoduše, byť jen okrajovou zmínku o tom, že by za tím – podobně jako za rekordně nízkou porodností – mohly stát genové injekce, na mainstreamu nenajdete.

Když vidíme úmrtnost v krátkém šestitýdenním období o 3000 vyšší než v šestitýdenním období před Covidem, vláda nemůže stát stranou,“ řekl poslanec Peadar Tóibín.

Počet úmrtí v Irsku je nyní výrazně vyšší než dříve a během šíření COVID-19, což přimělo opoziční politiky k tomu, aby vyzvali k úplnému prošetření příčiny.

Údaje shromážděné RIP.ie a analyzované Mainstream Irish Examiner ukazují, že počet úmrtí od 1. prosince 2022 do 25. ledna 2023 (9 718 úmrtí) byl o 42 % vyšší než za 8 týdnů do 25. ledna 2019 (6 802 úmrtí).

Úmrtnost vzrostla o 20 % ve srovnání se stejným obdobím před rokem, zatímco je o 19 % vyšší než čísla za stejné období před dvěma lety, kdy Irsko před Vánocemi 2020 zavedlo další omezení a na začátku roku 2021 zavedlo svůj očkovací program.

Předseda opoziční strany Aontú řekl Newstalk Breakfast, že čísla naznačují, že se děje něco velmi, velmi vážného.

„Vláda se na to musí podívat velmi, velmi jasně a vědecky,“ řekl poslanec Peadar Tóibín. „Musíme se zbavit slova ‚možná‘.“ Když vidíme úmrtnost o 3 000 vyšší v krátkém šestitýdenním období než v šestitýdenním období před COVIDem, pak vláda nemůže nečinně přihlížet.“

„Když v roce 2020 vzrostla úmrtnost, vláda zemi uzavřela. Nyní máme ještě více zvýšenou úmrtnost a od vlády nepřichází žádná skutečná vědecká analýza,“ dodal.

Tóibín, který v prosinci loňského roku obdržel od Ústředního statistického úřadu podobně překvapivá čísla, která ukazují, že ve druhém čtvrtletí roku 2022 došlo k nárůstu úmrtí o 39,2 % ve srovnání s druhým čtvrtletím roku 2021, poukázal na to, že škrty v oblasti screeningu rakoviny a nemocničních služeb během vícenásobných lockdownů jsou možnou příčinou nárůstu úmrtí.

Irská zpravodajská služba Gript mezitím hlásí, že koroner Pat O’Connor obdržel od společnosti Pfizer vyžádaná data z testů vakcíny jako součást vyšetřování smrti 14letého Josepha McGintyho, který zemřel tři týdny po očkování v srpnu 2021. 

O’Connor označil smrt za „významnou pro veřejnost“ a odmítl žádost společnosti Pfizer, aby poskytl farmaceutickému gigantu lékařské záznamy zesnulého chlapce, než Pfizer odpoví na otázky koronera.

Tento teenager je jedním z řady mladých lidí v Irsku, kteří údajně zemřeli krátce po očkování proti Covid-19. Tyto případy zahrnují i trýznivou  smrt mladého fotbalisty, který byl očkován Johnson & Johnson, protože toto očkování bylo vyžadováno pro cestu do Dubaje.

Retsef Levi, profesor na Massachusettském technologickém institutu (MIT) a odborník na analýzu bezpečnosti léků, minulý týden uvedl, že existují „rostoucí a nepopiratelné důkazy“, že zejména mladí lidé se nakazí kvůli pokračujícímu používání mRNA. Očkování proti COVID-19 je vystavuje vyššímu riziku úmrtí.

Profesor Levi zdůraznil, že je jeho „pevným přesvědčením“, že všechny takové očkovací programy by měly být okamžitě zastaveny, protože nesplňují žádný z inzerovaných slibů účinnosti. A co je důležitější, měly by být zastaveny, protože  přibývají nepopiratelné důkazy, že způsobují bezprecedentní úroveň škod, včetně úmrtí mladých lidí a dětí.“

Ve virálním videu na Twitteru z 30. ledna Levi vysvětlil, že analýza dat izraelské záchranné služby z let 2019 až 2021 odhalila některé velmi znepokojivé signály, včetně 25procentního nárůstu hlášených srdečních zástav mezi mladými lidmi ve věku 16 až 39 let. K tomuto nárůstu došlo až v první polovině roku 2021, přesně v době, kdy byla v Izraeli zahájena očkovací kampaň.

Analýza také zjistila nárůst rizika u lidí starších 39 let, ale ne tak velký jako nárůst u mladších lidí.

„Kromě toho jsme zjistili statisticky významnou časovou korelaci mezi počtem dávek vakcíny Pfizer podaných této populaci a počtem hovorů na tísňovou linku s diagnózou srdeční zástavy,“ řekl Levi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Irsko zaznamenalo za poslední dva měsíce o 42 % více úmrtí než ve stejné době v roce 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout