Analytik se dostal ke zdravotním záznamům milionů Němců z roku 2022: Mnohem víc krevních sraženin, rakoviny, očních chorob i problémů s otěhotněním (video)

Analytik se dostal ke zdravotním záznamům milionů Němců z roku 2022: Mnohem víc krevních sraženin, rakoviny, očních chorob i problémů s otěhotněním (video)

V Německu je zřejmě situace již natolik tristní, že se dokonce v poslední době občas dostávají podobné informace také do mainstreamu. Jen stěží lze již nadále utajovat úmrtnost, jaká v zemi nebyla od konce druhé světové války.

Přesto se i tam nadále nabádá k aplikaci genových injekcí, které v důsledku nikomu nepomohly, ale hodně uškodily a zřejmě ještě víc uškodí i v budoucnu.

Analytik Josh Stirling získal přístup k nemocničním datům od několika milionů německých pacientů. Tím je myšleno na informace o léčbě, provedené diagnózy a tak dále. Obrovský nárůst byl zaznamenán v roce 2022.

Oproti roku 2019 prudce stoupl zejména počet neobjasněných onemocnění, a to o 651 procent. Stirling také zaznamenal velký nárůst v jiných kategoriích. Mnohem častější jsou mimo jiné plicní embolie. Zní to jako plicní problém, ale ve skutečnosti jde podle analytika o krevní sraženiny.

Také problémy s otěhotněním jsou mnohem častější, než bývaly. Objevují se i imunologické problémy a prudce přibyly i případy rakoviny.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Analytik se dostal ke zdravotním záznamům milionů Němců z roku 2022: Mnohem víc krevních sraženin, rakoviny, očních chorob i problémů s otěhotněním (video)

  1. A čo naše vlády, naši lekársky odborníci a mediálne prostitútky, čo presviečali a tlačili do očkovania? Ujdú zodpovednosti za zabíjanie ich činnosťou? A čo tí čo okovali, lekári a zdravotné sestry, samosprávni politici a mimivládkári, čo nahovárali, propagovali a tlačili do očkovania? Čo bude s týmito všetkými netolerantnými klamármi? Nehovoriac o vražednej EU mašinérii a nášho úžasného „spojenca“ USA, ktorí pre svoijci pánov z Pentagonu a miliardárskych satanských lóží vraždí svojich ľudí a ľudí „spojencov“! Kto našim skutočným nepriateľom? Rusko? V žiadnom prípade !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout