Šéf propagandy Světového ekonomického fóra odstoupil po katastrofální konferenci v Davosu

Šéf propagandy Světového ekonomického fóra odstoupil po katastrofální konferenci v Davosu

Stále více lidí po celém světě si uvědomuje nesporný vliv WEF na politiku jednotlivých zemí. Srazů se účastní politici z celého světa, aby pak praktikovali takovou politiku, jakou nastiňuje právě Světové ekonomické fórum, které se již před časem sloučilo s OSN.

WEF je tak nyní hlavním propagátorem Agendy 2030 (Velký reset) a v podstatě dohlíží na její plnění. Většina zemí již Agendu 2030 implementovala do svých zákonů a nyní se aktivně naplňují jednotlivé úkoly, kdy v popředí je klimatická politika a důraz je stále více kladen i na cenzuru. To ostatně dokazuje i účast hlavní cenzorky EU Jourové na nedávném  srazu WEF.

V Davosu se však objevili i nezávislí novináři z různých zemí světa, kterým se podařilo do švýcarské obce dostat i přesto, že byla týden dopředu nejstřeženějším místem na planetě.

I díky nim jsme měli zprostředkováno také dění mimo veřejná vystoupení WEF a v důsledku lidových protestů v různých zemích světa se nyní téma Světového ekonomického fóra  a jeho vlivu na politiku nadnáší v některých parlamentech. Vládní politici jsou v té souvislosti „grilováni“ a veřejnost se o této globalistické organizaci dozvídá stále víc.

I to je zřejmě důvod nejen stále tvrdší cenzury, ale také stávajících personálních změn v samotném WEF…

Šéf propagandy Světového ekonomického fóra odstupuje. Adrian Monck, ředitel komunikace a výkonný ředitel WEF, v příspěvku na LinkedIn oznámil, že odchází.

Monck mimo jiné dohlížel na nechvalně známý program Young Global Leaders. Klaus Schwab se dříve chlubil, že mladí globální lídři pronikají do kabinetů.

Celosvětový odpor proti WEF, která kdysi fungovala ze stínu, ale nyní je plně v centru pozornosti, nadále roste .

Stále více lidí se staví proti extremistické agendě WEF, která zahrnuje Velký reset a Build Back Better.

Několik amerických kongresmanů se na poslední chvíli rozhodlo necestovat do Davosu na výroční konferenci. Stalo se tak poté, co unikl seznam hostů.

Minulý rok si Monck stěžoval, že jeho organizace je příliš kritizována. Řekl, že kritici by se měli začít zaměřovat na důležitější otázky namísto „konspiračních teorií“.

Monck kritizoval politiky, kteří zpochybňovali politické návrhy Světového ekonomického fóra, zejména v Kanadě, kde se od WEF distancovala premiérka Alberty a později i některé další kanadské provincie.

„Bohužel, Kanada je jedním z míst náchylných k dezinformacím,“ řekl v rádiu CBC.

Monck dále řekl, že Velký reset je nevinné téma, které si nezaslouží žádnou další pozornost. Také naznačil, že jste antisemita, pokud kritizujete WEF…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Šéf propagandy Světového ekonomického fóra odstoupil po katastrofální konferenci v Davosu

  1. antisemita pokud kritizujete WEF ? co by asi řekli občane Izraele kde byla brutalita za covidu enormní když cely covid souvisi s Velkym Resetem

  2. Neustále lidé zjišťují, že vyznavač Satana Šváb a jeho zločinná WEF jsou světoví vrahové a distancují se od nich. Fialová vláda však ne, té nevadí, že WEF už veřejně prohlašuje závazek o snížení počtu obyvatel na jednu miliardu a letos vyslala na tuto záškodnickou konferenci nejvyššího patlalu – ministra Síkelu, který tam měl hrdinný projev jak jim česká vláda pomáhá v likvidaci lidí. Samozřejmě služebně a za peníze lidí které hodlají zlikvidovat. To nevymyslíš.

  3. Tohle společenství pokleslých , velmi bohatých, individuí, se v prvé řadě shánělo po prostitutkách všeho druhu, takže ve Švýcarsku byl velký nedostatek kurev, když nepočítám účastníky konference. Tahle sebranka bezskrupulózních hajzlů chce určovat chod světa? NASRAT.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout