Afghánec a Arab útočili v Rakousku: 3 pobodaní policisté skončili v nemocnici

Afghánec a Arab útočili v Rakousku: 3 pobodaní policisté skončili v nemocnici

Na úvod chci upozornit, že jde o dva zcela odlišné případy, nicméně mají mnoho společného.

Oba incidenty se odehrály dnes, v obou případech byl hlavním aktérem příslušník obohacujícího etnika – a samozřejmě muslim, oba obohacovači útočili nožem a oběťmi byli policisté…

První případ se odehrál v Salcburku. Afghánec ohrožoval několik zaměstnanců sociálky kuchyňským nožem. Když policie zasáhla, napadl policistku a vážně ji zranil.

V Salcburku se nyní odehrávaly divoké scény na Úřadu práce. Afghánec (33) ohrožoval několik zaměstnanců kuchyňským nožem v osm hodin ráno.

Důvod: Jeho dávky mu dosud nebyly vyplaceny, jak uvedlo tiskové oddělení.

„Podle předchozích průzkumů byla motivem pachatele dlužná platba, kterou požadoval.“ Když zaměstnanci Úřadu práce zavolali policii, muž začal vyšilovat. S policisty nespolupracoval a dokonce napadl policistku.

„33letá žena si při zatýkání vážně poranila rameno. V současné době je  v pracovní neschopnosti.“

Útočník byl nakonec přemožen několika policisty a převezen do policejního vazebního střediska v Salcburku. Během výslechu podezřelý odmítl vypovídat a nakonec byl převezen do věznice v Puchu.

Ve druhém případě se podíváme do rakouské metropole. Tam útočil údajný Libyjec, jehož totožnost je však neznámá, může tak jít o jakéhokoli Araba.

Ve Vídni-Brigittenau policie pronásledovala Libyjce kvůli falešnému průkazu totožnosti. Místo toho, aby se cizinec vzdal nebo spolupracoval, stal se násilným a zranil dva důstojníky – nemohli pokračovat ve své službě a museli být hospitalizováni.

Policisté ve 20. okrsku byli upozorněni, protože 23letý libyjský státní příslušník se identifikoval v kanceláři falešným průkazem totožnosti.
Padělaný dokument byl zabaven úředníky.

Libyjec (23) byl extrémně agresivní, nespolupracoval a pokusil se utéct. Policisté podezřelého pronásledovali. Během útěku podezřelý náhle změnil taktiku a z ničeho nic začal útočit na policii. Krátce poté byl zuřící Libyjec zatčen za zuřivého odporu.

Oba policisté byli během zatýkání zraněni a nebyli schopni pokračovat ve svých povinnostech. Oba museli být po incidentu hospitalizováni v nemocnici.

„Policisté utrpěli pohmožděniny,“ uvedla tisková kancelář. „Útočník, který je cizinec, se při výslechu nepřiznal a na příkaz vídeňského státního zastupitelství byl převezen do vězení.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Afghánec a Arab útočili v Rakousku: 3 pobodaní policisté skončili v nemocnici

  1. keď pred dvoma rokmi rakúski fízli zatýkali jednu starú ženskú za strašný zločin ( vošla do obchodu s rúškom na tvári, ktoré je prekrývalo iba ústa ale nie nos a to za situácie, keď bolo nariadené nosiť respirátor), tak boli veľkí hrdinovia. Prišli tam 2 plne obsadené autá a všetci sa vrhli na tú nebezpečnú starenu. Na nožom zbrojeného besného neandertálca pošlú 2 fízlov, z toho 1 ženskú. Tú ženskú asi preto, aby neandertálca ešte viac vyprovokovali. Tak im treba, normálna ženská, čo si váži sama seba, nepôjde šlapať chodník ani v uniforme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout