Stockholm: Za leden 4 vraždy, 12 přestřelek a 13 bombových útoků

Stockholm: Za leden 4 vraždy, 12 přestřelek a 13 bombových útoků

Vše uvedené se odehrálo za tento měsíc pouze v hlavním švédském městě, přičemž další podobnou situaci nyní hlásí také Malmö a některá další obohacovaná města. A to ještě není leden úplně u konce, takže celková bilance bude pravděpodobně ještě o něco horší.

Za vším samozřejmě stojí muslimské gangy, které již ovládají mnohé čtvrti a postupně se dostávají i do dalších. Švédská vláda chce nyní po příkladu Dánska „míchat“ obyvatelstvo tak, aby nikde nebylo víc než 30% neevropských cizinců.

Jenže do ghett, kde jsou na každodenním programu přestřelky, bombové výbuchy či vraždy a další delikty, se žádní Švédové dobrovolně nenastěhují. Dalším problémem je i fakt, že podle všeho je již v zemi asi 25% neevropských cizinců či jejich již ve Švédsku narozených potomků.

Realita tak zřejmě bude taková, že ghetta zůstanou ve stejném stavu v jakém jsou a s tím, jak původní Švédové ubývají a obohacující jedinci většinou islámského vyznání přibývají, bude přibývat i těchto ghett. Stav, který nyní hlásí Stockholm, se tak postupně stane realitou celého Švédska…

Nedávná vlna násilí ve Stockholmu vyústila v lednu ve čtyři vraždy, dvanáct střeleb a třináct bombových útoků. Generální prokurátorka Petra Lundhová řekla TV4, že situace je „výjimečná“.

„Nyní vidíme výjimečnou situaci, obzvláště vážnou. Myslím, že jsme nic takového ještě neviděli. Nyní opravdu musíme spolupracovat s policií a opravdu se pokusit to vyšetřit, jak jen to bude možné,“ řekla Lundhová TV4.

Podle údajů kanálu je násilí výsledkem tří paralelních konfliktů, které probíhají ve světě zločinců muslimských gangů.

Ve čtvrtek policie provedla velkou razii v oblasti Stockholmu, kde bylo zatčeno 16 lidí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Stockholm: Za leden 4 vraždy, 12 přestřelek a 13 bombových útoků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout