Podívejte se, kdo ve skutečnosti vede davoský summit WEF (video)

Podívejte se, kdo ve skutečnosti vede davoský summit WEF (video)

Na srazy do Davosu se sjíždí jak mocné elity, tak jejich loutky. Ti, kteří zaujímají nejvyšší patro moci, na tyto srazy samozřejmě nejezdí. Pokud bychom se měli ptát, která z davoských elit je nejvýše na žebříčku moci, pak je odpověď jednoznačná: Larry Fink, šéf mocné investiční společnosti BlackRock.

O tom, jakou má tato investiční společnost moc, jste si mohli přečíst například zde, zde, zde, zde nebo zde.

Za touto společností se již skrývají ti, kdo ve skutečnosti ovládají svět. Fink tak sice sám o sobě není na nejvyšší příčce, ale za ty, kteří jsou nejvýš, právě on hovoří. BlackRocku patří 90% mamutích světových korporací a od toho se odvíjí i zájmy těch, kdo za ním stojí.

Pokud bychom je měli pojmenovat blíž, tak jde o skutečný Deep state – tedy Rockefellerové a jim podobní. Ti, kdo již po generace touží ovládnout svět.

BlackRock tak nesmí chybět ani na davoském srazu, neboť právě v zájmu jeho akcionářů se nyní bude odvíjet politika loutkových zemí.

Novináři z Rebell News se po značných peripetiích dostali do Davosu, kde upozornili na zajímavou skutečnost –  ve švýcarském horském městečku, které je v současné době pravděpodobně nejstřeženějším místem planety, je na tento týden pronajata jedna z davoských budov jen a pouze pro BlackRock…

Generální ředitel hedgeového fondu Larry Fink navíc zasedá ve správní radě Světového ekonomického fóra. Novináři chtěli vědět, co dělá BlackRock na letošním summitu v Davosu.

To je švýcarský Davos, kde se celé město proměnilo v jakýsi Disneyland pro miliardáře a oligarchy. 

Na videu je vidět BlackRock. BlackRock normálně tuto budovu tady v Davosu nemá, je to jen dočasná stavba pro obří hedgeový fond, který spravuje aktiva v hodnotě přes 10 bilionů dolarů.

Jsou obrovskou společností a mají pokryty obě strany. Jsou zapojeni do války s investicemi do společnosti Lockheed Martin a General Dynamics. Zavázali se k míru investováním do obnovy zdevastované Ukrajiny. To je jejich tradiční postup. Nejprve sponzorovat válku, aby se vydělalo na zbraních – a pak vydělat na obnově. Tedy – lépe řečeno – koupit si danou zemi.

Generální ředitel BlackRock Larry Fink zasedá ve správní radě Světového ekonomického fóra. Můžete se tedy vsadit, že politika vyhlášená tajemným konkláve tento týden v Davosu bude přesně taková politika, jaká je pro akcionáře BlackRock nejlepší.

Larry Fink je sám tak trochu ideolog. Člověk by si myslel, že miliardář jako on bude turbokapitalista, ale BlackRock je ve skutečnosti velkým vyznavačem neomarxismu. Přestože oni sami  silně investují do zbrojních společností, propagují kulturní marxismus a ekologický extremismus. 

Je  úžasné vidět, jak tento globální zločinec na Světovém ekonomickém fóru předstírá, že dělá dobro pro svět.

Novináři vešli do pavilonu BlackRock, kolem flotily zatemněných SUV Mercedes-Benz zaparkovaných před vchodem, aby zjistili, zda jim někdo může odpovědět na otázky o tom, co společnost dělá v Davosu. Přestože byly dveře otevřené a lidé přicházeli a odcházeli, bylo jim řečeno, že je to uzavřené místo, a poslali je ven.

Přestože položili několik přátelských otázek, nedostali  žádné odpovědi. BlackRock je ochoten poskytnout vám připravenou prezentaci, ale na otázky neodpovídá. Nikdy neodpoví na otázky typu: „Proč by miliardáři a oligarchové měli rozvíjet politiku – zahraniční, domácí, environmentální a sociální – na tajných klubových schůzkách v lyžařském středisku ve Švýcarsku?“

Larry Fink je jen správce peněz, nikdo ho nikdy nezvolil, aby dělal politiku, která nakonec ovlivní celý svět…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Podívejte se, kdo ve skutečnosti vede davoský summit WEF (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout