Německo: Studentky protestovaly proti přeměně dámských toalet na „unisex“, byly do krve zbity „transaktivisty“

Německo: Studentky protestovaly proti přeměně dámských toalet na „unisex“, byly do krve zbity „transaktivisty“

Na úvod připomínám, že před pár měsíci schválili v Německu zákon, který již platí ve větším počtu evropských zemí. Podle něho se u každého člověka od 16 let uznává takové pohlaví, za jaké se prohlásí. Akceptují se i různé tzv. genderové identity, jichž je již více než 100 a další přibývají.

Svoje pohlaví může každý 1x ročně změnit, má-li zájem. Aby se však například muž prohlásil za ženu (nebo naopak), není zapotřebí žádných chirurgických zákroků či hormonální terapie. Stačí prosté prohlášení.

Po přijetí tohoto zákona se začalo i v Německu na mnoha místech praktikovat totéž, co známe ze zemí, kde tento zákon dávno platí (jsou to především některé státy USA, ale i několik evropských zemí).

Do ženských věznic se tak může dostat i biologický muž, v ženských sportech se mohou objevit muži, kteří se prohlásí za ženu, tito muži se také mohou objevit v soutěžích Miss a lze se s nimi setkat i v dámských šatnách a toaletách.

Jenže příběhy o znásilněních v takovýchto místech jsou již chronicky známé a není tedy divu, že studentky, které navštěvují frankfurtskou univerzitu, po zjištění, že na tamních toaletách mohou potkat i biologické muže, proti tomuto kroku „woke“ univerzity protestovaly…

K brutálnímu incidentu nedávno došlo na frankfurtské Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha. Tam studentky pokojně protestovaly proti přeměně ženských toalet na unisex toalety, ke kterým by měly přístup i fyzicky nadřazené „trans ženy“, tj. osoby narozené jako biologičtí muži. Výsledkem bylo, že radikální trans aktivisté jednoduše zbili jednu z protestujících mladých žen holí.

Zbitá studentka byla jednou z pokojně protestujících dívek před univerzitou. Po nějaké době pokojné shromáždění narušil dobrý tucet takzvaných „trans aktivistů.“

Začalo to výkřiky „hovno TERF“.  Touto zkratkou  zastánci transgenderové agendy rádi nazývají všechny ženy, které nemají zájem na tom, aby byly v mnoha oblastech nahrazeny biologickými muži a aby tyto muže musely potkávat na toaletách či v šatnách.

Při pokojném protestu byla jedna ze studentek brutálně napadena muži, kteří se prohlásili za „trans.“ Nejprve se pokusili mladé ženě sebrat vlajku a mobilní telefon. Jeden z útočníků po ní údajně hodil uhlíky ze své cigarety.

Ale to byl jen začátek: Dva muži, kteří se maskovali šátky, začali být agresivní, načež studentka chtěla utéct před zhoršující se situací. Ale čtyři trans šílenci ji pronásledovali a obklíčili ji na rohu domu.

Tam do mladé ženy strkali a bili  ji holí. Roztrhli jí bundu a její ruka po napadení krvácela. Nakonec se studentce podařilo utéct ke strážím v univerzitní menze.

Výsledkem vřavy bylo kontroverzní hlasování studentského parlamentu Goetheho univerzity o rezoluci, podle níž by různé dámské toalety měly ustoupit takzvaným „unisex“ toaletám (mohly by je používat ženy, transsexuálové, intersexuálové, nebinární, asexuálové).

Mnoho žen se obává myšlenky, že by na ně mohli čekat biologičtí muži na toaletě. Radikální trans „aktivisté“ často nemají pro tuto námitku pochopení a útočí na tyto ženy – jak ukazuje incident ve Frankfurtu – nyní také masivním fyzickým násilím.

V některých zemích již trans propaganda došla příliš daleko. Například irský učitel, který nechtěl oslovovat chlapce jako dívku, musel dokonce jít do vězení.

Když už mluvíme o vězení: V USA vedlo umístění „trans ženy“ do ženské věznice ke dvěma těhotenstvím vězeňkyň a ve většině ženských věznic pak řeší i opakovaná znásilnění vězenkyň. K poslednímu hlášenému případu znásilnění vězenkyně „transkou“ došlo před pár týdny.

I přes stovky podobných incidentů se tato agenda stále tlačí do popředí. Je jen otázkou času, než se objeví také u nás, poměrně nedávno se agitka tímto směrem objevila i na propagandistickém Seznamu….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Studentky protestovaly proti přeměně dámských toalet na „unisex“, byly do krve zbity „transaktivisty“

  1. Svět se v kravskou prdel obrátil. Zajímalo by mně, k jakému pohlaví se hlásí naše ministryně války anebo Pekari. Takto se přece něžné pohlaví nemůže chovat.

  2. Už sa neviem dočkať zavedenia tej najtvrdšej saudskoarabskej šaríe vo väčšine Európy /teda žiadna mäkšia verzia, ako napr. v Dubaji/ a trestov smrti za akékoľvek úchylnosti /v islamskom zmysle slova/, teda aj provokácie transfašistov a pod.

  3. tak toto bude mať tvrdú dohru. LGBTI…. máte sa na čo tešiť. Uršula a zo svojími kurvami dcérami a jej muž Lucifer Bergoglio. Toto ste si riadne navarili. Trump beda tebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout