Maďarsko: V referendu hlasovalo proti Bruselem zavedeným sankcím 97% voličů

Maďarsko: V referendu hlasovalo proti Bruselem zavedeným sankcím 97% voličů

Protievropské sankce, které se nějakým omylem nazývají sankcemi protiruskými, byly zavedeny Bruselem na popud páníčků z US Deep state.

Jejich skutečným cílem bylo zlikvidovat evropský průmysl a ponížit životní úroveň Evropanů, k čemuž již přispívá také v EU schválený zelený úděl.

Plnění plánů Agendy 2030 tak jede na plné obrátky a nyní již jen můžeme čekat na to, s čím dalším politické loutky přijdou.

Referendum, k jakému nyní došlo v Maďarsku, u nás samozřejmě nehrozí – a to již jen proto, že patříme ke 2 evropským zemím, které nemají referendum umožněno zákonem.

Zatím jsme totiž neměli takovou vládu, která by byla ochotna jej zavést.

Předpokládám, že o případné referendum, které by se týkalo protievropských sankcí, by v naší zemi, která má v přepočtu na kupní sílu nejdražší jak elektřinu, tak plyn, byl zájem.

V Maďarsku se nyní povedlo podobné referendum uspořádat. V něm 97 % z těch, kdo se k referendu dostavili, hlasovalo pro zrušení Bruselem zavedených sankcí.

„97 procent Maďarů odmítá sankce, které způsobují vážnou újmu. Poselství je jasné: Politika sankcí v Bruselu musí být přehodnocena,“ uvedla mluvčí vlády Alexa Szentkirályiová.

Podrobný výsledek bude následovat později, ale podle všeho asi 97 procent z 1,4 milionu Maďarů, vydalo jasný vzkaz:

– žádné ropné embargo

– žádné plánované plynové embargo

– žádné omezení jaderné energie

– žádné zvýšení cen potravin

– žádné sankce proti cestovnímu ruchu

– žádné sankce, pokud není uplatňována politika sankcí

– žádné nové sankce

Co bylo požadováno?

– revize bruselské politiky sankcí

– mírové rozhovory co nejdříve

„Vláda bude pracovat na tom, aby to bylo co nejdříve prosazeno,“ uzavírá video vlády.

Nutno podotknout, že proti referendu se v Maďarsku strhla ze strany silně probruselské opozice i vlna nevole.

Odpůrci prohlásili, že  dlouhodobě považují otázky v referendech za sugestivní, manipulativní a zavádějící. Tvrdí, že v praxi byly povoleny pouze odpovědi ve prospěch vlády.

K tomu jen podotýkám, že přesně této definici u nás odpovídalo referendum o vstupu do EU, kde byl neznalý lid zmanipulován tak, aby hlasoval pro vstup. Jakékoli nevýhody byly zamlčovány a odpůrci vstupu umlčováni.

Kritici také poukázali na to, že Maďarsko ve skutečnosti souhlasilo se všemi sankčními balíčky EU proti Rusku.

Zda se tedy nakonec Maďarsko plně podvolí Bruselu nebo ne ještě uvidíme. Ovšem setrvání v EU vždy dřív či později znamená i podřízení se.

To se ukázalo například i v případě před časem přijatého zákona nazvaného „Stop Soros“  – obdoby amerického zákona FARA –  podle něhož jsou neziskovky financované převážně ze zahraničí označeny za agenty cizích mocností.

I tento zákon po čase na příkaz EU Maďarsko zrušilo. Tak uvidíme, jak dlouho vydrží odolávat tlaku na zavedení protievropských sankcí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Maďarsko: V referendu hlasovalo proti Bruselem zavedeným sankcím 97% voličů

  1. Slovensko nikdy nemalo svoju revolučnosť v uliciach. ale len v krčme. Na ulici sa to
    prejavilo len hrubosťou, násilím a vulgarizmom. Tak nikdy nič nedosiahneme.

  2. Samozrejme,že Maďarsko /a tiež Poľsko/ je až chorobne oddané EÚ, NATO a predovšetkým Izraelu. Nehovoriac o podpore vstupu Kosova a Turecka do Európskej múmie. Vždy podľahne drvivému nátlaku zo strany Bruselu a „kontroverzný“ zákon, nariadenie či v tomto prípade výsledok referenda zruší. Aj výsledok tohto referenda bude určite EÚ ignorovaný a Maďarsko bude nútené všetky sankcie prijať. Sám Orbán má od skutočného vlastenca ďaleko asi ako jeho kamarát Erdogan od kresťanstva a nechce o referende na tému vystúpenia zo IV. ríše ani počuť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout