Italskou právničku zavraždil její africký expartner, protože se k němu nechtěla vrátit

Italskou právničku zavraždil její africký expartner, protože se k němu nechtěla vrátit

Mnoho mladých žen, které jsou vychovány v duchu multikulturalismu, si také najde partnera z řad obohacujících etnik.

Dřív či později si však zpravidla uvědomí, že jejich partner je považuje jednak za prostředek jak legálně setrvat v Evropě, ale také za svůj majetek, se kterým si lze dělat co libo.

Pokud se nakonec žena plně nepodřídí, pak se takový vztah stane peklem, které mnohdy končí fatálně. Mladé ženy jsou však nepoučitelné a i přes stále více případů vražd ze cti si hledají partnery z kulturně zcela nekompatibilních zemí.

O to spíš pak udiví, když si takového partnera najde mladá právnička, která by měla být s případy zločinů ze cti obeznámena. A to obzvlášť v situaci, kdy sama zastupuje týrané ženy…

Střelil ji do hrudi s úmyslem ji zabít. Tak skončila večeře mezi Martinou Scialdone a Costantinem Bonaiutim, který ji krátce předtím v restauraci Brado pronásledoval na toalety a vyrazil dveře a křičel: „Vypadni!“.

35letou právničku z Říma zabil před restaurací její 60letý bývalý partner původem z Eritreje, ale s italským jménem. Sousedka znala důvod vraždy: „Nechtěla se k němu vrátit.“

Costantino Bonaiuti, vrah Martiny Scialdoneové, právničky zneužívaných žen, kterou Afričan týral. Tedy ona sama byla ve stejné pozici jako ženy, kterých se jako právnička zastávala.

Rodina Bonaiuti pochází z Eritreje a bydlí ve Fidene.

Měla to být usmiřovací večeře, setkání organizované Costantinem Bonaiutim poblíž domu Martiny Scialdoneové na známém místě, což 35letou právničku poněkud uklidnilo.

Vše však dopadlo jinak. Nejprve hádka v restauraci, protože se k němu nechtěla vrátit – a pak ji zastřelil na ulici…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Italskou právničku zavraždil její africký expartner, protože se k němu nechtěla vrátit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout