Německým Dortmundem pochodovali islámští radikálové a požadovali zavedení práva šaría

Německým Dortmundem pochodovali islámští radikálové a požadovali zavedení práva šaría

Většina muslimů, kteří přichází do Evropy, se považuje za „vojáky Alláhovy,“ tedy – jednoduše řečeno – za džihádisty. Cílem je zavedení práva šaría po celé Evropě, přičemž v již zabraných no-go zónách můžeme vidět, jak by měla Evropa vypadat v momentě, kdy původní Evropany přečíslí. A to jak cestou invaze, tak vysokou porodností muslimek.

Německo patří k zemím, u nichž není otázka zda, ale kdy dojde k přechodu na právo šaría. Islamizace je nezvratná, neboť země stále vítá další a další muslimy a porodnost v zemi je udržována převážně muslimkami.

Je však třeba také připomenout, že v zemi je prokazatelně asi půl milionu skutečně velmi fanatických džihádistů, připravených kdykoli na povel zaútočit. Je jich tedy mnohem víc, než kolik je vojáků Bundeswehru. A je navíc pravděpodobné, že jsou nyní i lépe vyzbrojeni. Ostatně, kam myslíte, že se rozprodávají zbraně z Ukrajiny?

Tím, jak počty muslimů v zemi rostou, se také stále více veřejně projevují. A již nejde zdaleka jen o pouliční modlitby.

7. ledna demonstrovali v Dortmundu fanatičtí příznivci islamistické „komunity Furkan“.

Jaké byly jejich požadavky?

Chtěli ústavní zakotvení práva šaría. Ženy smějí chodit jen zahalené a na veřejnosti se objevovat pouze v doprovodu muže. Tolerována by měla být také polygamie, zatímco homosexualita musí být přísně trestána.

Demokracie? Tu je třeba odmítnout; organizovat volby a účastnit se voleb je zakázáno. Proč právě „progresivní“ levičáci takové lidi houfně přivádějí do země, zůstává záhadou. Alespoň pro ty, kdo mají – na rozdíl od progresivistů – mozek v hlavě.

Tyto nepřátelské výjevy jen potvrzují, že muslimové se do Evropy neuchylují kvůli údajné ochraně. Vždyť po celém světě mají na výběr 56 islámských zemí! Proč tedy nejdou do některé z nich?

Protože musí islamizovat ty země, které zatím islamizovány nejsou. A jedním ze způsobů jak dospět k tomuto cíli, je přečíslit původní obyvatelstvo. Například v Indii je nyní  násilně konvertováno mnoho  hinduistek v té části země, kterou se již podařilo islamizovat.

Jak uvádí derwesten.de s odkazem na Úřad pro ochranu ústavy, „komunita Furkan“ nerozlišuje mezi denominacemi, členem se může stát každý muslim. Komunita byla založena v roce 1994, její zakladatel Alparslan Kuytul je v současnosti vězněn v Turecku.

K podobným pochodům dochází i v dalších islamizovaných zemích. Muslimové tak dávají zcela jasně najevo, oč jim v Evropě jde.

Během následujících let dojde situace v mnoha zemích již do takového stádia, že původní obyvatelstvo bude houfně emigrovat do zatím neislamizovaných zemí. Jejich odchodem se islamizace zase o něco víc urychlí.

Jenže právě ono původní obyvatelstvo tento tristní stav samo způsobilo. A to jen svými volebními návyky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německým Dortmundem pochodovali islámští radikálové a požadovali zavedení práva šaría

  1. Na teletexte ČT som čítal,že komisia zaoberajúca sa už od roka 1991 vývojom /dávno silne amerikanizovaného/ nemeckého jazyka označila za „paslovo“ roka 2022 výraz „klimatickí teroristi“: Vo vysvetlení sa ani slovom nespomenuli zločiny týchto fanatikov bez citu a svedomia, ale komisia označila spomínaný výraz ako „slúžiaci pre diskreditáciu klimatických aktivistov bojujúcich za zlepšenie životného prostredia“: Či tak nejak. Fašizmus politickej korektnosti voči novodobým SA ako vyšitý…

  2. Všimnite si,že pochod špičkovo vyškolených vahhábistov sa nikto ani nepokúsil narušiť a zrejme ani zakázať. Na rozdiel napr. od pokojných protestov obetí covidového teroru …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout