Kanadské zdravotní sestře chtějí odebrat licenci, protože prohlásila, že existují jen dvě pohlaví

Kanadské zdravotní sestře chtějí odebrat licenci, protože prohlásila, že existují jen dvě pohlaví

Důkazem zvrácenosti současného systému je zabránění jakýmkoli  odborným debatám v případech, kdy by mohlo dojít k narušení příslušné agendy. Zatracováni jsou tak ti odborníci, kteří mají kritický postoj ke genovým injekcím či ti, kdo tvrdí, že existují jen dvě pohlaví.

Právě posledně zmiňované prohlášení začíná být ve stále více zemích takřka kriminalizováno a ten, kdo nesouhlasí s existencí 120 pohlaví se stává vyvrhelem. V pokrokové zemi pak můžete s podobným prohlášením přijít i o práci…

Kanadská zdravotní sestra Amy Hammová už více než dva roky prochází těžkou zkouškou.

V listopadu 2020 byla Hammová informována Britskou Kolumbijskou vysokou školou sester a porodních asistentek (BCCNM), že je vyšetřována za své „chování mimo službu“.

Dva lidé – ani jeden z nich nebyl její pacient – si v podstatě stěžovali, že je „transfobní.“

Navzdory bezchybným výsledkům Hammové a její historii práce s  pacienty v průběhu její desetiletí dlouhé kariéry, BCCNM vzala náhodné stížnosti vážně. O šest měsíců později byl Hammové zaslán dokument o délce více než 300 stran podrobně popisující pochybné „důkazy“ o její transfobii ve formě jejích publikovaných článků a příspěvků na sociálních sítích.

Hammová je zastáncem existence dvou pohlaví a zapojila se do kanadské  debaty o genderové ideologii – myšlence, že vlastní deklarovaná „genderová identita“ je důležitější než biologické pohlaví. BCCNM zaujala stanovisko, že Hammové osobní názory ji učinily nezpůsobilou být zdravotní sestrou.

Její právníci popsali její názory takto:

„Muži nejsou ženy. Lidé jsou dimorfní druh. Ženy a muži se od sebe biologicky liší. Ženy a dívky mají v důsledku těchto rozdílů práva na základě pohlaví. Tato práva jsou ohrožena. Tohle je pravda. Vždy to byla pravda. Mluvit pravdu by nemělo být trestným činem.“

Hammová kromě pořádání velkých akcí, na kterých lze o tomto tématu diskutovat a lze slyšet různé pohledy, o genderové ideologii veřejně psala a mluvila. Zatímco to dělala téměř 7 let, to, co nakonec vyvolalo dvě stížnosti na Hammovou, bylo její zapojení do postavení billboardu ve Vancouveru,  kterým podpořila  JK Rowlingovou, na níž útočí transgender lobby.

Billboard byl opakovaně poničen a na místě nezůstal dlouho:

Za to byla vystavena riziku ztráty ošetřovatelské licence a živobytí na základě obvinění, že učinila diskriminační a hanlivá prohlášení týkající se transgender osob.

Původně bylo její disciplinární jednání, které probíhá přes video, naplánováno na 30. května až 3. června 2022. Rychle se však natáhlo na očekávaných sedm dní a bylo přeloženo na 21.–23. září a 24.–27. října 2022.

Po prvních sedmi dnech byly následně přidány další čtyři dny v týdnu od 10. ledna. Disciplinární jednání mají i nadále pokračovat, avšak další termín zatím nebyl stanoven.

Vše začalo tím, když právní poradce BCCNM Michael Seaborn prohlásil, že pokud trvá na tom, že existují pouze dvě pohlaví, tak tím popírá samotnou existenci transgender lidí.

Elizabeth Saewyc.

BCCNM tvrdí, že Hammová jako regulovaný profesionál nesmí činit taková prohlášení.

Následující den BCCNM vyzvala svou první odbornou svědkyni, Dr. Elizabeth Saewyc.  Ta je ředitelkou Ošetřovatelské školy University of British Columbia School of Nursing a členkou Světové profesní asociace pro transgenderové zdraví (WPATH). 

Tato „odborná svědkyně“ je sama jednou z těch, kdo vymýšlí nové genderové identity. Nedávno rozhodla, že muž, který se kastruje jako součást sexuálního fetiše, je genderová identita .

Jedním z vrcholů jejího svědectví bylo, když měla velký problém  pochopit, že lesbičky jsou ženy přitahované jinými ženami. Ve skutečnosti se domnívala, že by mohlo být transfobní, aby lesba otevřeně vyjádřila svůj výhradní zájem o jiné ženy.

Dalším svědkem  byla Dr. Greta Bauerová, profesorka epidemiologie a biostatistiky na Schulich School of Medicine and Dentistry na University of Western Ontario. 

Dr. Greta Bauerová.

Bauerová pokračovala v předkládání směšných představ o pohlaví a genderové identitě, jako by byly všeobecně přijímané a nezpochybňované.

Sebevědomě mluvila o batolatech, která mají různou genderovou identitu, a o lidech, kteří v průběhu života často mění pohlaví. Zároveň nebyla schopna definovat pojmy jako „pohlaví“ a „žena“.

V jednu chvíli Lisa Bildy, právní poradkyně Hammové, předložila Bauerové definici „ženy“, vytvořenou bioložkou Heather Heyingovou: „Ženy jsou jedinci, kteří – mimo  vývojové nebo genetické anomálie – produkují vajíčka.“

Bauerová s touto definicí nesouhlasila. 

Bauerová také odmítla obavy z potenciálních škod způsobených umístěním trans-identifikovaných mužských vězňů, z nichž mnozí jsou sexuálními delikventy, do ženských věznic.

Na námitku, že tato situace může představovat nepřijatelnou míru rizika, mávla rukou, když řekla, že také biologické ženy se navzájem napadají i ve vězení.

K tématu genderově potvrzujících lékařských postupů pro nezletilé Bauerová uvedla, že by bylo transfobní zpochybňovat jakékoli extrémní a experimentální zásahy, které se provádějí.

Když Bildyová řekla, že jedním z vedlejších účinků hormonálních intervencí u mladých trans-identifikovaných žen je časná menopauza a odpovídající příznaky, jako jsou návaly horka, Bauerová poznamenala, že někteří dospívající by z toho mohli být „nadšení“.

Bildy uzavřela svůj křížový výslech vytažením fotografie nechvalně známého učitele obchodu na střední škole v Oakville v Ontariu:

Pak se Bauerové zeptala, zda muž s obrovskými protetickými ňadry je žena.

„Pokud se identifikuje jako žena, pak její genderová identita je žena,“ odpověděla Bauerová.

„S plným přístupem do ženských prostor?“ ptala se dále.

„Podle zákona,“ řekla Bauerová.

Poté, co byl křížový výslech dokončen, přišel čas, aby podali své svědectví i svědci obžalované zdravotní sestry Hammové. Tyto výpovědi však byly prozatím zablokovány a nyní obžalovaná sestra doufá, že až bude stanoven termín pokračování disciplinárního řízení, jejich výpovědi jí pomohou.

A jaké svědky má připravené?

Jde o odborníky, kteří mají dosvědčit nejen zvrácenost vnucování trans agendy mladým lidem, ale také na základě osobních zkušeností potvrdit, jak to chodí v ženských věznicích, kam jsou umisťováni biologičtí muži, kteří se za ženu prohlásí. Mnoho žen bylo takto ve věznicích znásilněno nebo jinak sexuálně napadeno.

To, co se děje Hammové, by se nemělo dít ve svobodné a zdravé společnosti. Je příkladem totalitní povahy genderové ideologie, která se nyní ovšem stále více prosazuje i v Evropě.

Amy Eileen Hamm je obětavá zdravotní sestra, která nikdy nečelila žádným disciplinárním problémům na pracovišti. Je matkou dvou malých dětí. A nyní čelí ztrátě zaměstnání za uvádění základních faktů, se kterými většina lidí souhlasí. Něco podobného by se mohlo v budoucnu stát komukoli dalšímu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Kanadské zdravotní sestře chtějí odebrat licenci, protože prohlásila, že existují jen dvě pohlaví

  1. V kolóniách Saudskej Arábie, teda aj väčšine kanadských provincií , nebude už o pár rokov žiadna genderová ideológia prípustná… a samozrejme ani LGBTI vymývanie mozgov , iné náboženstvá ako islam či nenosenie buriek ženami. Trudeau je malajský moslim /vygooglite si jeho fotky , ako sa modlí v mešite/ a islamizácia Kanady prebieha veľmi rýchlo aj vďaka neustálemu dovozu ďalších a ďalších „obohacovačov“.Údajne ich má byť až 100 000 000. Globalisti sa môžu aj roztrhnúť, moslimov nikdy neporazia.

    1. Platí to samozrejme aj pre hokejistov. V NHL sa to už dávnejšie len tak hemží moslimami, žltými a černochmi. To radšej odísť do KHL.

  2. Je to smutné, že začínáme žít v době bláznů. Biologie hovoří jasně, tu člověk neokecá. Pro savce má jen dvě pohlaví, samec a samice, u nás lidí, kteří mezi savce patříme, je to muž a žena. Normálnímu člověku se v prostředí šílenců žije velmi špatně. To, co se stalo této kanadské zdravotní sestře, je učebnicový příklad vydírání. Podlehnout vyděračům nepřináší klid. Pokud tato statečná kanadská zdravotní sestra podlehne vydírání, nebude mít klid. U uznávání kdoví kolik pohlaví se to nezastaví, brzy může přijít požadavek uznat pedofilii. Navíc by čelila silným výčitkám svědomí. Člověk nemůže kvůli bláznům ničit svou lidskou přirozenost. Jediná cesta je najít v sobě odvahu, vzepřít se, nebát se následků. Bůh toto jednání odměňuje. Příklad je zde http://bible.patroni.cz/index.php?id=1550.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout