Guvernér Ron DeSantis navrhuje trvalý zákaz povinných roušek a vakcín mRNA na Floridě

Guvernér Ron DeSantis navrhuje trvalý zákaz povinných roušek a vakcín mRNA na Floridě

Florida je jedním z mála míst na světě, kde se dokonce opakovaně podařilo zvolit politika, který jde od samého začátku proti vládnoucí agendě. Florida byla za covidismu rájem svobody, kam utíkali Američané ze států, které byly pod drakonickými restrikcemi včetně povinného očkování.

Florida se však odřízla i od WEF a podobně jako některé další státy USA ukončila jakoukoli spolupráci s globální firmou BlackRock. Zákony také ošetřila zákaz LGBTQI indoktrinace u malých dětí a spolu s Texasem spolupracuje na dovozu migrantů do měst vedených demokraty.

Floridský guvernér DeSantis také slíbil, že udělá maximum pro to, aby Floridu odstřihl od vlivu WHO. Víc takových politiků i v dalších zemích a svět by byl opět v pořádku…

Během akce Prescribe Freedom v Panama City Beach v úterý guvernér Ron DeSantis oznámil nový návrh zákona, který trvale zakáže povinné  očkování, roušky a záznamy o očkování proti COVID-19 (covid pasy).

„Když se svět zbláznil, Florida byla útočištěm a sloužila jako základní pilíř svobody. Tato opatření zajistí, že Florida taková zůstane a poskytnou průlomovou ochranu svobodě projevu lékařů,“ uvedl guvernér v tiskovém prohlášení.

Podle tiskové zprávy guvernéra návrh obsahuje trvalý zákaz příkazů, které se opakovaně ukázaly jako neúčinné, jako např.

  • Trvalý zákaz očkovacích pasů COVID-19 na Floridě;
  • Trvalý zákaz očkování proti COVID-19 a požadavku na roušku ve všech floridských školách;
  • Trvalý zákaz požadavků na roušky ve firmách; 
  • Trvalý zákaz zaměstnavatelům najímat nebo propouštět na základe statusu očkování mRNA.

Od začátku epidemie COVID-19 se DeSantis etabloval jako zarytý odpůrce vládních nařízení a pandemických omezení.

Floridský guvernér na základě své nedůvěry k Centers for Disease Control and Prevention požádal velkou porotu o prošetření  zločinů a pochybení a zřídil specializovanou floridskou komisi pro integritu veřejného zdraví, aby zvážila problémy související s vakcínami COVID-19. 

„Jako výzkumník a lékař v oblasti veřejného zdraví jsem byl svědkem toho, jak byli úspěšní vědci ohrožováni za jejich neortodoxní postoje,“ řekl generální lékař státu Dr. Josef Ladapo. 

„Mnoho z těchto postojů se však ukázalo jako správné, jak jsme všichni viděli v posledních několika letech. Všichni zdravotníci by měli být povzbuzováni k tomu, aby se zapojili do vědeckého diskurzu beze strachu o své živobytí nebo kariéru.“

Guvernér DeSantis je i nadále odhodlán na Floridě prosazovat svobodu od covidismu a bude bojovat proti místním úřadům, podnikům a korporacím, které se snaží prosadit autoritativní politiku COVID, uvedla tisková zpráva.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout