Elon Musk: „Po druhé mRNA injekci jsem měl vážné vedlejší účinky“

Elon Musk: „Po druhé mRNA injekci jsem měl vážné vedlejší účinky“

Je velmi těžké uvěřit, že by se kdokoli, kdo se dlouhodobě pohybuje v kruzích nejmocnějších, nebyl schopen informovat o skutečných účincích genových experimentálních injekcí.

Nad prohlášením Muska tak visí velký otazník, protože by de facto znamenalo, že si nechal tyto injekce aplikovat opakovaně. Nicméně jedno se mu povedlo: Pod svým twitterovým příspěvkem rozpoutal nevídanou diskuzi s tisíci příspěvky…

Nežádoucí vedlejší účinky a rizika z očkování proti covidu stále nejsou otevřeně přiznány a bývají zpravidla zameteny pod koberec. Dokonce i sociální média přispěla k masivním cenzurním opatřením. Miliardář a zakladatel Tesly Elon Musk na Twitteru otevřeně hovořil o tom, že po druhém přeočkování měl vážné vedlejší účinky. A jeho bratranec dokonce musel jít do nemocnice kvůli těžké myokarditidě.

Byla to zpráva, která způsobila senzaci. Na Twitteru technologický miliardář a nyní majitel Twitteru Elon Musk napsal o vážných vedlejších účincích, které měl po svém druhém přeočkování. Napsal:

„Po druhém přeočkování jsem měl vážné vedlejší účinky. Cítil jsem se, jako bych několik dní umíral. Naštěstí žádné trvalé poškození, ale nevím.“

Tímto prohlášením Musk reagoval na tweet diskutující o prohlášení CDC, že vedlejší účinky po očkování proti covidu se vyskytují velmi zřídka. Někdo poukázal na to, že „68% z 260 milionů dospělých (177 milionů) říká, že dostali genovou injekci COVID-19, a 7% z nich hlásilo závažné nežádoucí účinky.

To odpovídá (177 x 0,07) asi 12 milionům lidí. CDC říká, že závažné vedlejší účinky jsou „vzácné“. Kolik lidí mělo závažné vedlejší účinky, podle odhadů CDC?

Musk však odhalil ještě více o rizicích covidových injekcí. Protože jeho mladší bratranec, který se obvykle těší nejlepšímu zdraví, měl podle Muskova prohlášení i těžké vedlejší účinky a myokarditidu a musel do nemocnice.

To se shoduje s pozorováním mnoha lékařů a odborníků. V posledních dvou letech se srdeční onemocnění stále více šíří i mezi sportovci. A  farmaceutická společnost Moderna nyní pracuje na mRNA „vakcíně“, která má chránit před infarktem.

Kritici to označili za obzvláště nestoudný způsob šmeliny. Zánět srdečního svalu, žilní trombóza a srdeční záchvaty totiž patří mezi vedlejší účinky, které byly často hlášeny po aplikaci covid injekcí. A ti, kdo tyto problémy způsobili, se náhle snaží na totéž najít „lék.“

Musk dále napsal v odpovědi na reakce na jeho Tweet, že on sám prodělal covid ještě před příchodem genových injekcí, přičemž u něho se projevoval jako mírné nachlazení. Pak si údajně nechal dát jednodávkovou „vakcínu“ J&J a z toho měl prý jen bolesti v ruce. Pak si dal první mRNA – bez větších účinků, ale druhá mRNA ho zdrtila.

Muskovo prohlášení v souvislosti s vedlejšími účinky genových injekcí  je součástí nové firemní filozofie na sociální síti. Musk jako nový vlastník služby krátkých zpráv také odhalil s „Twitter Files“, jak hluboká je cenzura sociálních platforem. Například Scott Gottlieb, člen představenstva společnosti Pfizer, zasáhl na Twitteru, aby potlačil a cenzuroval kritické příspěvky o „vakcíně“ mRNA.

To se stávalo pravidelně, uživatelé byli blokováni nebo jejich tweety potlačeny. A Twitter samozřejmě nebyl jediným sociálním médiem, které se chovalo tímto způsobem. Skutečnost, že i EU prosazuje cenzuru, byla zřejmá již tehdy, když Musk převzal Twitter.

Komisař EU Thierry Breton tehdy otevřeně pohrozil, že bude muset dodržovat směrnice EU – tj. nové zákony EU o cenzuře – jinak bude platforma zrušena.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Elon Musk: „Po druhé mRNA injekci jsem měl vážné vedlejší účinky“

  1. to mě přakvapil že i on šel na šmakuladu 💉🥶 u něho jako lidi s Elity bych čekal že přesně vy co v tom je děsné je stale to že po roce 2024 nejpozději nám tohle 💉 hrozi povinně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout