Evropská komise: Pokud nebude Twitter cenzurovat, bude na území EU zakázán

Evropská komise: Pokud nebude Twitter cenzurovat, bude na území EU zakázán

Eurofašisté se již dávno netají tím, že je jim demokracie na hony vzdálena. To potvrzují mimo jiné i jejich cenzurní nařízení, neboť i cenzura, kterou zažíváte na sociálních sítích, je prováděna z nařízení EU.

Elon Musk nyní zakoupil Twitter s úmyslem praktikovat svobodu slova. První, co učinil, bylo propuštění zpolitizovaného vedení Twitteru a propustil i všechny cenzory, kteří tvořili asi 2/3 zaměstnanců.

Do budoucna by se nemělo na Twitteru cenzurovat nic vyjma organizace násilí nebo jiných zločinů.

„Pták letí podle našich pravidel.“ Tato připomínka Elonu Muskovi od komisaře EU Thierryho Bretona přichází poté, co Musk konečně získal Twitter. Breton již dříve pohrozil, že vypne Twitter v celé EU, pokud bude na platformě zavedena svoboda projevu.

Když včera vyšlo najevo, že nákup  Twitteru již proběhl, Elon Musk tweetoval: „Pták byl osvobozen.“

Musk již dříve uvedl, že plánuje zavést svobodu projevu na platformě a umožnit politicky cenzurovaným uživatelům, kteří byli suspendováni, aby se vrátili na Twitter.

Thierry Breton, komisař EU odpovědný za jednotný trh, má však jiný názor.

„Pták poletí podle našich EU pravidel,“ tweetoval na to v odpovědi 67letý levicový politik v reakci na Elona Muska.

Breton odkazuje na DSA, zákon EU o digitálních službách, který omezuje svobodu projevu online v boji proti konzervativním politickým názorům, které EU označuje za „nenávistné“.

Loni na jaře, když plány Elona Muska na nákup Twitteru poprvé vyšly najevo, Thierry Breton pohrozil, že vypne Twitter v celé EU, pokud bude na platformě zavedena svoboda projevu.

„6 procent obratu v pokutách a – pokud bude svoboda slova přetrvávat – zákaz provozu v Evropě,“ řekl Breton.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Evropská komise: Pokud nebude Twitter cenzurovat, bude na území EU zakázán

  1. Títo nacisti chcú nielen totalitu slova, ale nás zdecimovať, lebo miliónov neočkovaných sa ťažko kontroluje a očkovanie nezaberá tak rýchlo a masívne ako chceli, takže cieľ je jasný, preto všetky umelé krízy… – znížiť populáciu a zbaviť jej všetkého majetku a nezávislosti !
    https://energozrouti.cz/z/zakaz-krbovych-kamen-a-dalsich-lokalnich-topenist-je-znovu-aktualni-kvuli-novym-legislativnim-navrhum-eu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

  2. Vyzývať k zabíjaniu eurobyrokratov na každej úrovni, teda aj členov fašistickej Európskej komisie, nie je zločin. Do tejto novodobej obdoby Hitlerovej vlády môžu byť vybraní /nikto ich nikdy nevolil, majú absolútnu moc, s rozhodnutiami sa nikomu nemusia zodpovedať/ len tí najfanatickejší bruselofašisti, takže reformátori – ani opatrní, ani radikálni – nemajú najmenšiu šancu. Keby nejaký von Stauffenberg číslo 2 odpálil v sídle EK bombu… Aj drvivá väčšina europoslancov by si zaslúžila násilnú smrť, skutoční odporcovia EÚ sa tam počítajú maximálne na pár desiatok.

  3. Ten Slovák jak chtěl zabit premiéra to je borec. Kéž by se všichni co se chtějí zabit inspirovali a vzali sebou par podvodníků z politiky. Já se zabit nechci ale jsem ochoten položit svůj život za svobodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout