Další Twitter files: Jak člen představenstva Pfizer potlačoval internetovou diskuzi o „vakcínách“

Další Twitter files: Jak člen představenstva Pfizer potlačoval internetovou diskuzi o „vakcínách“

Každý týden se objevují nové informace z odtajňovaných komunikací na Twitteru. Odtajněny byly informace o zapojení sociálních sítí do ovlivňování voleb v USA i Brazílii, o cenzuře veškerých informací o notebooku huntera Bidena, o záměrné cenzuře názorově „špatných“ politiků i občanů, ale i o zapojení FBI do veškerých cenzurních opatření.

Ví se také, že to, co se cenzurovalo v USA, se automaticky muselo cenzurovat i v koloniích, včetně EU.

Nyní byla odtajněna komunikace člena představenstva firmy Pfizer, na jehož příkaz byly cenzurovány veškeré informace, které  – byť naprosto pravdivé – by mohly mnoho lidí odradit od toho, aby si nechali genové experimentální injekce aplikovat.

A co víc, dokonce se ukázalo, že byla  cenzurováná nejen jasná kritika injekcí, ale například i názor lékaře, který napsal, že přirozená imunita je lepší, ale dodal, že ten, kdo ji nemá, by se měl očkovat.

Takže na příkaz vedení Pfizeru byly cenzurovány i ty informace, které sice jejich injekce doporučovaly, ale pravdivě od nich odrazovaly všechny, kdo již nemocí prošli a měli tedy přirozenou imunitu.

Novinář Alex Berenson zveřejnil další „Twitter Files“: Jak Scott Gottlieb – vrcholný člen představenstva společnosti Pfizer – použil stejného lobbistu na Twitteru jako Bílý dům k potlačení debaty o vakcínách proti Covidu.

Včetně pomoci od kolegy šéfa USDA!

Dr. Scott Gottlieb – bývalý komisař FDA, který se stal členem představenstva společnosti Pfizer, tlačil na Twitter, aby cenzuroval bývalého reportéra NY Times a autora Alexe Berensona za zpochybňování vakcín mRNA.

Společnost Pfizer vydělala miliardy dolarů na svých mRNA vakcínách proti covidu.

cenzurován byl dokonce i lékař, který „vakcíny“ doporučil, ale zároveň zdůraznil, že přirozená imunita je lepší

V srpnu 2021 řekl Gottlieb Toddu O’Boyleovi, vedoucímu pracovníkovi oddělení veřejné politiky Twitteru, že tweet Dr. Bretta Giroira (viz screenshot výše), který SPRÁVNĚ tvrdí, že přirozená imunita je lepší než imunita z vakcín, je „žíravý“ a mohl by se „stát virálním“.

Twitter na jeho příkaz umístil na tweet zavádějící značku, která brání jeho sdílení. Gottlieb pak úplně stejně reagoval i po tweetu o nízkém riziku Covidu pro děti od Justina Harta. Pfizer se v té době chystal si slušně vydělat i za mRNA injekce pro děti, takže udržet rodiče ve strachu bylo zásadní…

Společnost Pfizer zaplatila Gottliebovi za jeho práci v roce 2021 celkem 365 000 dolarů.

Jistě i díky jím kontrolované cenzuře všech platforem (nejednalo se samozřejmě jen o Twitter, ale také o Facebook, Instagram, různé vyhledávače, Youtube apod..) se mnohé informace nedostaly k širokým masám a genové injekce si tak aplikovalo mnohem víc lidí, než kdyby žádná cenzura nebyla…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout