Belgie: Studentka byla brutálně znásilněna africkým recidivistou, který byl již dříve odsouzen za vraždu

Belgie: Studentka byla brutálně znásilněna africkým recidivistou, který byl již dříve odsouzen za vraždu

Na tomto případu je alarmující zejména fakt, že africká bestie již poměrně nedávno vraždila. Pokřivená belgická spravedlnost však poslala vetřeleckého vraha do vězení jen na velmi krátkou dobu.

Velmi brzy po vraždě tedy bylo toto monstrum propuštěno – bez požadavku na deportaci  – a mohlo se znovu uchýlit k násilí.

V Bruselu jsou již rodilí  Belgičané v menšině, téměř 80 % obyvatel je cizího původu.

Ve středu večer, 28. prosince 2022, se studentka 1. ročníku bioinženýrství na Université Libre de Bruxelles (ULB) stala obětí brutálního znásilnění na svém univerzitním kampusu migrantem původem z Pobřeží slonoviny, který již předtím v Belgii násilně zavraždil bezdomovce.

Západoafričan známý jako Yannick FD si odseděl 14 měsíců ze svého 30měsíčního trestu a byl propuštěn 11. srpna 2022. Kdyby stát vražedné monstrum  předčasně nepropustil nebo ho deportoval, Yannick FD by nemohl násilně napadnout a sexuálně zneužít mladou belgickou vysokoškolskou studentku.

Rodiče oběti tento útok odsoudili a popsali znásilnění jako „obzvláště opovrženíhodné a špinavé“. 23letý černoch, který útok plánoval, si byl vědom nedostatku bezpečnostních opatření v kampusu a využil toho. Počkal, až bude mladá žena sama na hlavní cestě, kterou studenti využívali, aby se dostali do studijních prostor.

Pak ji popadl a odtáhl ji z cesty několik metrů v naprosté tmě, uvedl příbuzný oběti. Brutální znásilnění trvalo nějakou dobu, aniž by nějaká kamera útok zaznamenala. Ochranka nezasáhla, přestože oběť po celou dobu útoku křičela.

Mladá dívka sebrala sílu a vydala se pěšky do domu svých rodičů. Vzali ji do Centra pro podporu sexuálního násilí (CPVS). Oběť bude muset nést těžké fyzické a psychické následky, vysvětluje její otec. Už neopouští svůj domov kvůli obrovské úzkosti, nespavosti, záchvatům paniky atd. A je příliš vyděšená, než aby chodila do školy, kam se již zřejmě po hrůzném zážitku nikdy nevrátí.

Afričan byl již znám policii a soudům poté, co byl odsouzen na 30 měsíců za ubití bezdomovce k smrti železnou tyčí. Tělo oběti bylo částečně spáleno kyselinou a mělo proraženou lebku.

Obhajobě Yannicka FD se podařilo dosáhnout toho, aby vražda byla překlasifikována na útok a ublížení na zdraví s následkem smrti. V důsledku toho byl v červnu 2021 zadržen kvůli případu vraždy a poté propuštěn po soudním procesu na konci srpna 2022. Odseděl si tak jen rok a dva měsíce.

Bezpečnostní kamery v okolí byly schopny zachytit Yannicka FD po brutálním znásilnění a napadení., Stal se hlavním podezřelým v případu a byl zatčen tři dny po útoku ve čtvrti Matonge v Ixelles. V době zatčení měl u sebe také drogy.

První soudní stání ve věci brutálního znásilnění proběhlo v pátek 6. ledna.

Za posledních deset let se Belgie dramaticky změnila. Migrační politika jejich levicové vlády v oblasti otevřených hranic má i nadále  katastrofální dopady na bezpečnost a demografii země.

Podle statistického úřadu Statbel je třetina belgické populace cizího původu. Nejvýznamnější počet z nich je marockého původu. V Bruselu jsou rodilí  Belgičané již v menšině. V „politicky korektních“ termínech se to nazývá „rozmanitost“, ale přesnější slovo je „kolonizace“. V belgickém hlavním městě Bruselu je téměř 80 % obyvatel cizího původu.

Díky otevřeným hranicím se Belgie také stala živnou půdou teroristů; země má nejvyšší míru zahraničních bojovníků na obyvatele ze všech západoevropských zemí.

Média dokonce popsala tuto malou zemi jako ohnisko teroru Evropy. Z Bruselu pocházela i většina teroristů, kteří se účastnili útoků v Paříži v roce 2015, kdy mimo jiné zmasakrovali návštěvníky klubu Bataclan…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Belgie: Studentka byla brutálně znásilněna africkým recidivistou, který byl již dříve odsouzen za vraždu

  1. Škoda,že prevaha moslimov v Bruseli sa zatiaľ neprejavila na počte násilných zločinov proti eurobyrokratom… Nevylučujem ani to, že polícia ich zámerne ututláva.

  2. Je to vina idiocie vítačů, debilních ustanovení EU. A nabývám přesvědčení, že je to úmyslný záměr zničit Evropu migranty, v područí USA. Kdo z toho má prospěch hospodářský i politický?

  3. Do kedy to budú znášať? To už sú fakt tak zmagorení, že im to nevadí? Prečo nespravia poriadok najskôr z vládou a následne aj z nelegálnymi imigrantami? Alebo na zdegenerovanom západe je to už samí masochista? Asi sa im to páči či čo? Inak by s tým už dávno niečo robili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout