Německo: Na dvě školačky, z nichž jedna zemřela, včera zaútočil Eritrejec (+ 1. aktualizace!)

Německo: Na dvě školačky, z nichž jedna zemřela, včera zaútočil Eritrejec (+ 1. aktualizace!)

Již záhy po včerejším útoku na dvě školačky, z nichž jedna nepřežila, bylo jasné, že pachatelem bude některý z obohacovačů, neboť k útoku došlo u azylové ubytovny, kam se záhy po útoku dotyčný ukryl.

Na sociálních sítích také padly záhy po útoku zmínky o tom, že útočil černoch, což se nyní potvrzuje. Zatčeni však byli hned tři Eritrejci, je tedy možné, že byl útok plánovaný a útočník napadl dívky za podpory jeho krajanů.

Po útoku muže na dvě školačky v Bádensku-Württembersku v Illerkirchbergu podlehla svým vážným zraněním v nemocnici 14letá oběť. 13letá dívka je stále vážně zraněna v nebezpečí života. Policie zatkla tři žadatele o azyl z Eritreje, z nichž jeden je údajně pachatelem.

K útoku došlo v pondělí ráno kolem 7:30 na cestě do školy v malé obci s 5000 obyvatel poblíž Ulmu. Podle svědeckých výpovědí pocházel pachatel z městského azylového centra v Bucher Straße. Bezdůvodně udeřil jednu z dívek a pak jí vrazil nůž do břicha. Pak pobodal i její spolužačku.

Poté pachatel uprchl zpět do ubytovny obývané žadateli o azyl. „Když budovu policie prohledala se speciálními jednotkami, setkali se se třemi obyvateli, všichni žadatelé o azyl z Eritreje. Dva z nich byli odvezeni k výslechu. Třetí byl zraněn a musel vyhledat lékařské ošetření,“ uvedla policie.

„27letý muž, který byl nalezen zraněný v ubytování, je podezřelý z napadení dívek. U něj policie našla i nůž, který přichází v úvahu jako vražedná zbraň. Podezřelý je v současné době pod policejním dohledem v nemocnici.“

S ohledem na zabitou dívku policie zároveň vyzvala k „žádnému obecnému podezření vůči cizincům, tamním žadatelům o azyl nebo žadatelům o azyl obecně, ani k povzbuzování nebo podpoře takového podezření“.

Markus Häußler, starosta obce, řekl: „Komunita je šokována. Mezitím jedna z dívek zemřela. Všichni jsme hluboce zarmouceni a truchlíme s rodinou.“ Známý rodiny mrtvých řekl: „Je to všechno tak hrozné, rodiče dostali uklidňovací prostředky, říká se, že byli u jejího lůžka na klinice, ale všichni ještě nevíme nic jistě.“

Tolik zprávy z Německa. Jak sami vidíte, tak výzva policie je zcela „mimo mísu.“ Opět jen bagatelizace skutečného stavu do jakého se Německo i díky šíleným volebním návykům tamních obyvatel dostalo.

K případu jen dodávám, že podle různých zdrojů se dívky s útočníkem neznaly. Je velmi pravděpodobné, že na ně útočil jen coby na „podřadné nemuslimky bez hidžábu.“ V jejich věku (13 a 4 let) by již byly v islámu považovány za dospělé. V zemích jako Eritrea nebo Somálsko nejsou neobvyklé ani 10leté nevěsty.

V kontextu předchozích rozsudků za podobné činy lze předpokládat, že pachatel skončí na psychiatrii.

Pokud budou známy jakékoli další informace k případu, bude během dne tento článek aktualizován…

Aktualizace:

Podle dalších informací již v roce 2019 došlo ke hromadnému znásilnění tehdy 14leté dívky v obci, kde nyní došlo k útoku na dvě dívky, které mířily do školy. Pachatelé znásilnění původem ze Sýrie a Iráku žili ve stejném zařízení, kde bydlí i Eritrejec, který včera zabíjel. Všichni jsou již na svobodě, neboť dostali tresty kratší než 2 roky.

O Eritrejci se zatím nic moc neví, nicméně podole informací médií pochází ubodaná dívka z turecké komunity. Část této komunity se dokázala integrovat, takže pachatel ani nemusel vědět, že útočí na tureckou dívku (zda byla z téže komunity i zraněná dívka zatím není známo).

Mezitím německá korporátní média neřeší oběti, ale nabádají občany, aby se neuchylovali ke xenofobním výrokům. Zřejmě jde o to, aby pochopili, že v případě jakýchkoli drsnějších výroků směrem k vraždícímu Eritrejci mohou dopadnout jako jejich krajané, kteří se nedávno stali obětí velmi drsné policejní razie….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Na dvě školačky, z nichž jedna zemřela, včera zaútočil Eritrejec (+ 1. aktualizace!)

  1. Nejen u muslimu, ale take judaismus ma hranici 12 tiletych devcat a trimactiletych clapcu, jako plnolete. Proto stale jen cteme ve 12ti se muze rozhodnout, jestli bude mit pindika a nebo dirku. U nas jsou v tom veku jeste deti a to je dobre.

  2. Na lžidnes cz môže ktokoľvek skryte či otvorene schvaľovať zabíjanie bielych Európanov Cigánmi, negrami, moslimákmi, Vietnamcami, Ukrošmi. Opačne to samozrejme neplatí a k podobným prípadom kvôli vygumovanosti mozgov aj tak skoro nikdy nedochádza. Pochopiteľne, že každý čo len trochu kritický príspevok ľutujúci obete, kritizujúci EÚ či „nemeckú“ vládu, masovú migráciu, zločiny v mene islamu,drogové gangy, legálnu pedofíliu a podobne cenzor okamžite maže. Ostatné „české“ spravodsjské servery nesledujem, ale zrejme to tam bude podobne.

  3. V nemecku jsou civiliste odzbrojeni. To je jeden z duvodu proc do germanie negri lezou, a proc se tam chovaji jako zver. Policie je placena pracujicimi belochy a slouzi na ochranu negru.

    V cechach, zatim masove utoky nejsou, mame zde dost zbrani a tomu negri rozumi. Dokud to jde, kupujte zbrane, trenujte. Pripravte se na horsi casy. A hlavne munici do zasoby, az to rupne, zacne obcanska valka, bude se strilet a obchody budou zavrene.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout