Ursula von der Leyen byla mimo jiné i členkou představenstva davoského fóra WEF

Ursula von der Leyen byla mimo jiné i členkou představenstva davoského fóra WEF

Tomu, že se právě tato vícenásobná německá ministryně a spolustranice Merkelové dostane na nejvyšší post v EP, napovídalo mnohé. Již před eurovolbami se hovořilo o tom, že post šéfa EU by měl převzít někdo z Německa. Bylo také celkem jasné, že na tento post bude protlačena žena, která tam dosud nebyla a zde se právě Ursula von der Leyenová zdála být ideální kandidátkou.

Hned 4x byla účastnicí srazů Bilderbegu, kde se většina politiků připravuje na nějakou důležitou funkci. Je proto vhodné sledovat, kdo se na těchto srazech vyskytuje, protože během několika let uvidíme tutéž osobu na nějakém velmi vysokém postu.

Kolem volby Lejnové se v EP sehrálo trapné divadlo. Aby se její volba jevila jako jediná možnost, byl jako její protikandidát představen ultralevicový fanatik Timmermans, o němž se dobře vědělo, že nebude pro většinu europoslanců přijatelný.

Ovšem mnohé v současném dění napovídá, že byla předem připravena a to nejen na srazech Bilderbergu. Málokdo totiž ví, že Lejnová byla až do svého zvolení i členkou představenstva Davoského fóra WEF.

Je Ursula von der Leyen královnou střetu zájmů? Mnozí si to myslí, proto se to snaží nyní i dokázat.

Ursula von der Leyen byla vybrána v létě 2019 předsedkyní Evropské komise po výše uvedeném „divadle“. Ale její prohlášení o střetu zájmů je datováno 18. ledna 2021. Proč jsme na zveřejnění tohoto dokumentu museli čekat 18 měsíců? Otázka si zaslouží podrobné prostudování.

V každém případě si tento dokument zaslouží pozornost, aby bylo možné lépe porozumět předpokládané globalistické politice, kterou předsedkyně EK prosazuje často v rozporu se Smlouvami EU.

První bod hodný zájmu: předsedkyně Evropské komise byla až do svého jmenování v Bruselu členkou představenstva Davoského fóra. Tento bod podtrhuje blízkost šéfky EK k Velkému resetu, jehož je dobrou studentkou, zejména pokud jde o očkování.

Je třeba poznamenat, že byla také administrátorkou Mnichovské bezpečnostní konference, atlantického orgánu věnovaného otázkám obrany.

Ursula von der Leyenová, která byla místopředsedkyní Křesťanskodemokratické strany (CDU),  byla například členkou „Lesben- und Schwulen Union, Niedersachsen“, svazu gayů a lesbiček v Dolním Sasku, části strany založené na podpoře LGBTQI. Tím se vysvětluje i výrazně zvýšená LGBTQ propaganda v EU v posledních letech.

O svém osobním majetku Ursula von der Leyen neříká absolutně nic. Toto mlčení v případě dědičky rodiny bohatých hanzovních kupců Albrechtů nepřestává udivovat.

Pokud jde o manželovy aktivity, Ursula poukazuje na několik zajímavostí.

Připomíná, že je lékařem a  ředitelem Orgenesis, biotechnologické společnosti, která hledá řešení COVIDu pomocí genových terapií (k tomuto tématu jste si mohli více přečíst již zde nebo zde). Jasné je spojení s Pfizerem, ale také financování z EU.

Její manžel je také ředitelem malé poradenské firmy Mediq IE, která se specializuje na zdravotnický trh v Evropě.

Stručně řečeno, zde je jasná deklarace střetu zájmů globalistky, která se stále překvapivě silně drží svého koryta. Na tom je patrné, že je pod ochranou někoho, kdo je v hierarchii moci na nejvyšších příčkách…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ursula von der Leyen byla mimo jiné i členkou představenstva davoského fóra WEF

  1. takze WEF, Fiizer a Lajno s Trussom je jedna banda… super potvrdenie.

    Esteze sa kokot Šváb objavil na Sk v roku 1992 s Havlom a dnesnym Charlesom gejom pedofilom – dal si odstranit Dianu, lebo chcela rozpravat ty skurvysyn.
    (rozvod 1996 a nehoda 1997 – zrazu sa tam objavil fizel bez uniformy, novinari a prve info bolo uplne ine ako neskorsie)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout