Velká Británie pokračuje v ubytovávání ilegálů v čtyř a pětihvězdičkových hotelích (video)

Velká Británie pokračuje v ubytovávání ilegálů v čtyř a pětihvězdičkových hotelích (video)

Již před několika lety kritizoval Nigel Farage britskou politiku otevřených dveří, ale také fakt, že britští daňoví poplatníci musí financovat luxusní život invazistů ve 4* a 5* hotelích. Ovšem tato praxe v zemi stále přetrvává a nic na tom nemění ani současná krize. Ti, kdo pohodlný život muslimských ilegálů platí, si tedy mnohdy žijí podstatně hůře, než invazisté v luxusních hotelích.

Tisíce žadatelů o azyl a migrantů z Lamanšského průlivu žijí ve čtyř a pětihvězdičkovém luxusu na náklady britských daňových poplatníků.

Jeden ze čtyř hotelů, které je ubytovávají, je hodnocen v nejvyšších kategoriích a některé špičkové resorty po celé zemi jsou blokovány po celé měsíce.

Jsou to všechno mladí muslimští muži ve vojenském věku, ze severní Afriky a Středního východu, mezi nimi ani jedna žena nebo dítě. Daňoví poplatníci  vydávají 6,8 milionu liber denně – nebo 2,4 miliardy liber ročně – aby byl zajištěn dostatečný komfort pro 35 000 nelegálních cizinců čekajících na deportaci v britských hotelech.

Premiér Rishi Sunak uvedl, že od září bylo získáno dalších 4 500 hotelových lůžek, aby pomohly uspokojit potřebu, protože rady poskytující ubytování varovaly, že jsou na „bodu zlomu“.

Jedním z hotelů, které si najalo ministerstvo vnitra, je čtyřhvězdičkový Great Hallingbury Manor v Essexu (viz titulní obrázek), kde žije více než 50 mužů s plnou penzí, přičemž někteří si stěžují na jídlo. Jeden místní řekl: „Lidé utráceli jmění, aby tu mohli trávit dovolenou.“

Ubytování v tudorovském stylu má 44 dvoulůžkových pokojů, 20 pokojů v chatkách v zalesněných pozemcích a vlastní jezero, piknikovou plochu a gril. Na dveřích je nápis: „Náš hotel je pro veřejnost uzavřen. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.“  Je tam asi 50 mužů ve věku mezi 20 až 40 lety ze severní Afriky a dva lidé, kteří se o ně starají.

V hotelu mají veškerý komfort – ložnice jsou velmi pohodlné – a dostávají tři jídla denně. Někteří si stěžovali na jídlo, protože to není to, na co jsou zvyklí. Tráví čas procházkami nebo hraním fotbalu.
Dolphin Inn u řeky Great Ouse v St Ives, Cambs, je další obsazený hotel, kde žijí zejména desítky Afghánců, ale i dalších žadatelů o azyl z jiných zemí.

Uvnitř hotelu, který má nádherný výhled naproti mostu z 15. století, bylo vidět, jak si užívají digitální velkoplošné televizory a používají vybavení z tělocvičny přesunuté do jejich pokojů.

Ministerstvo vnitra trvalo na tom, že nová ministryně vnitra Suella Bravermanová jasně prohlásila, že nadměrné využívání hotelů k ubytování žadatelů o azyl je nepřijatelné, a že pracuje na snížení nákladů daňových poplatníků.

Ministryně vnitra Suella Bravermanová byla obviněna z používání štvavého jazyka poté, co popsala příchod žadatelů o azyl na jižní pobřeží Anglie jako „invazi“. Použila tento termín, když obhajovala podmínky v procesním středisku pro ilegály, kde bylo drženo asi 4 000 lidí v zařízení určeném pro 1 600 lidí.

Bravermanová v pondělí označila plavbu malých člunů za „invazi na naše jižní pobřeží“ a řekla, že „ilegální imigrace se vymkla kontrole“. Její náměstek, ministr pro imigraci Robert Jenrick se od jejích slov distancoval. Její komentáře v parlamentu v pondělí přišly den poté, co muž použil zápalné bomby k útoku na imigrační centrum v přístavním městě Dover.

„Popisovat vážnou a složitou situaci vytvořenou azylovou krizí jako ‚invazi‘ je děsivé, špatné a nebezpečné,“ tweetovala britská Rada pro uprchlíky. „Jsou to muži, ženy a děti prchající před válkou, pronásledováním a konflikty,“ napsali i přesto, že jde z 99% o mladé muže ve vojenském věku.

Mezitím albánský premiér Edi Rama odsoudil Velkou Británii za to, že obviňuje z migrační krize jeho zemi – navzdory tomu, že čtvrtina všech, kdo letos připlouvají na malých lodích, jsou albánští muslimové. Na Twitteru napsal: „Británie by měla bojovat proti zločineckým gangům všech národností a přestat diskriminovat Albánce, aby omluvila politická selhání.“

Jak asi může dopadnout Evropa, když již nelze na rovinu říci pravdu, že invaze je invaze…

Ve 4* hotelu muslimským ilegálům nechutná strava (anglicky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie pokračuje v ubytovávání ilegálů v čtyř a pětihvězdičkových hotelích (video)

  1. Najchudobnejším BIELYM /nutné zdôrazniť!!/ obyvateľom Veľkej Británie rozhodne nehrozí, že ich štát ubytuje v hoteloch a samozrejme ani to,že im vláda Cigána z Indie primerane pomôže. /Presne ako za krvilačnej mäsiarky a Reaganovej nohsledky Thatcherovej./ Na rozdiel od večne hýčkaných a dobre platených aj živených moslimov a opičiakov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout