Velká Británie: Transka, hrající penisem na klavír, propaguje na školách LGBTQ (video)

Velká Británie: Transka, hrající penisem na klavír, propaguje na školách LGBTQ (video)

Podobné existence dnes působí na stále více školách v „pokrokových“ zemích. Jen by mne zajímalo, co na návštěvy tohoto individua říkají rodiče muslimských dětí. Nebo se školy, kam tento úchyl zavítá, pečlivě vybírají tak, aby byly indoktrinovány jen děti z řad původního obyvatelstva?

V živém vystoupení na televizním kanálu patřícím britským státním médiím se transsexuál Jordan Gray rozhodl svléknout a skočit nahý na pódium. Osoba měla mužské i ženské tělesné znaky.

K nečekané exhibici  došlo během hudebního vystoupení na BBC Channel 4, kdy Jordan Gray na konci svého vystoupení na pódiu ze sebe shodil oblečení.

„Nejlepší na živém televizním vysílání je, že mohu dělat takové hlouposti!“ řekl Gray, který seděl u malého klavíru.

Transsexuál, který je od roku 2016 známý tím, že se jako první transgender  zúčastnil pěveckého soutěžního programu The Voice, vstal a vyběhl do přední části pódia.

Najednou ze sebe ve spěchu shodil všechno oblečení. Stál na místě a předváděl své nahé tělo s ženskými prsy a mužskými genitáliemi.

Transka běžela zpátky ke klavíru a začala bít do kláves – penisem:

Publikum bylo zdánlivě šokováno i pobaveno.

Zpětně Graye chválili na sociálních sítích krajně levicoví trans aktivisté, kteří si myslí, že tento krok byl odvážný a ikonický.

Internetový magazín Pink News, který je nabízen gayům, bisexuálům a transsexuálům, celou věc popsal jako „neuvěřitelně silný výkon“. Píší také, že „lidé byli překvapeni ikonickým vzhledem“.

Jordan Gray je součástí Educate and Celebrate (vzdělávat a slavit), skupiny, která poskytuje „LGBTQ+ inkluzní školení“ a pracuje s dětmi a teenagery. Skupina mimo jiné navštěvuje školy a nutí děti skandovat „zničte heteronormativity“.

Mimochodem, neinspirovala se náhodou uvedená transka zde??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Velká Británie: Transka, hrající penisem na klavír, propaguje na školách LGBTQ (video)

  1. Nič si neprajem viac, ako zavedenie tvrdého islamského práva šaría nielen vo Veľkej Británii už v tomto desaťročí. Neviem sa dočkať verejných popráv lezieb, gejov, transiek , exhibicionistov /napr. Banksy/ a podobne už v tomto desaťročí. A najvyšší sudca v tej-ktorej provincii Eurábie bude vždy menovaný saudskoarabským kráľom…

    1. lenže to už pre všetkých bude neskoro, je nezmysel ísť na úchyláckeho vrabca islamským kanónom, ten sa po vyčistení debilov a úchylákov vrhne o.i. aj na vlastencov!

  2. doufám, že k takové zrůdnosti nikdy nedojde na žádné české škole. I když neustálé platové preference u osob, které nic neumí, proto učí, jsou stále požadovány. No asi proto aby držely hubu a krok s neustále drzejšími požadavky neziskovek ohledně tzv. výchovy dětí. Vše co bylo před třiceti lety ještě nemyslitelné se bohužel nasunuje jako normální realita.

  3. To je jednoduché. Hraní penisem na klavír je trestný čin výtržictví, případně narušování mravní výchovy. Měl by být patřičně stíhán prokurátorem, který má povinnost trestné činy stíhat. Pokud to nedělá, například odmítá trestně stíhat Páju Narko Novotného nebo Černochovou, tak sám dělá trestný čin zneužívání pravomoci. A takový prokurátor by měl sedět až zčená a
    před soud může jít i 95 letech věku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout