Nová premiérka Alberty se omlouvá neočkovaným (video)

Nová premiérka Alberty se omlouvá neočkovaným (video)

Již včera jste si zde mohli přečíst o prohlášeních nové premiérky kanadské Alberty, která se silně vymezila proti Schwabovu WEF, jehož instrukcemi se řídí většina politiků světa, včetně Schwabova žáka Trudeaua.

Také v dalším rozhovoru se vyjádřila tak, jak to dosud neučinil žádný evropský politik.

Alberta se oficiálně omluvila neočkovaným lidem. Stalo se tak prostřednictvím nové premiérky Danielle Smithové, když hovořila před novináři.

Selene Galasová z Rebel News Smithové připomněla volební slib, který dala. Během kampaně slíbila, že se omluví těm, kteří byli kvůli covidu pronásledováni. Řekla také, že jim udělí amnestii. „Kdy můžeme očekávat ty omluvy?“ zeptala se Galasová.

„Teď se můžu omluvit,“ odpověděla Smithová. „Je mi velmi líto, že lidé byli diskriminováni kvůli svému očkování. Je mi velmi líto, že úředníci byli propuštěni kvůli svému očkovacímu stavu. Mohou se vrátit, pokud chtějí.“

Premiérka dodala, že bude hledat právní radu ohledně udělení amnestie. Její zaměstnanci jsou tím momentálně zaneprázdněni.

Alberta je první vládou na světě, která se formálně omluvila za porušování občanských práv neočkovaných lidí, píše šéf Rebel News Ezra Levant. „Sláva jí a naší reportérce!“

„A pokud v budoucnu Trudeauova administrativa oznámí opatření, která poškozují ekonomiku nebo porušují práva občanů, nebudou v Albertě zavedena,“ oznámila Smithová. Poté sklidila velký potlesk:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Nová premiérka Alberty se omlouvá neočkovaným (video)

  1. „která se formálně omluvila za porušování občanských práv “ – ospravedlnienie nestaci. zodpovedni ludia musia ist na dozivotie do basy alebo na elektricke kreslo. nemozeme mat spolocnost kde si vladnuca vrstva robi co sa jej zachce a potom sa len akoze ospravedlni. takto svet nemoze fungovat. bez hrozby a aplikovania trestu si kazdy robi co chce.

  2. Canada se stala totalitnim statem, vse bylo zahajeno roku 1990 protizbranovym zakonem Bill C-68, nasledovan Bill C-141 a po nich dalsi. Zil jsem tam pres 40 let, v Ceske Republice je lepe, verte tomu nebo ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout