Velká Británie: Klimatická idiotka polila lidskými výkaly pomník veterána z 2. světové války (video)

Velká Británie: Klimatická idiotka polila lidskými výkaly pomník veterána z 2. světové války (video)

Stupidita klimatických idiotů je patrná z jejich zcela iracionálních akcí, kterými rozhodně nijak neprospějí životnímu prostředí. Stejně tak je otázka, proč si britská klimatická idiotka zvolila pro svůj poněkud zapáchající protest právě pomník veterána ze 2. světové války, který nikdy nevlastnil soukromý tryskáč.

Paradox je, že vlastníky soukromých letadel jsou ti, kdo finančně podobné klimatické šílence podporují. Jenže přece nebudou kousat do ruky, která je krmí…

Aktivistka za změnu klimatu vylila na pomník veterána druhé světové války kapitána Sira Toma Moora lidské výkaly a moč, aby protestovala proti soukromým letadlům.

Klimatická idiotka Maddie, která si říká přezdívkou Budd, prohlásila:

„Studuji medicínu, protože věřím v péči o lidi. Pokud věříme, že NHS je důležitá, pokud věříme v péči jeden o druhého, pokud věříme, že pracovníci NHS dělají zásadní práci, proč nutíme náš zdravotnický systém ke kolapsu, proč nutíme naši civilizaci ke kolapsu, proč v podstatě nikdo nebere tuto genocidu celého lidstva vážně?“ naříkala.

„Tohle všechno je pravda a vláda ani neukončí britská soukromá letadla, pokaždé, když jedno vzlétne, vylije kýbl krve na všechno, co kapitán Tom zastával,“ dodala, ačkoliv nalila lidské výkaly na památku kapitána Toma samozřejmě především ona sama.

Kapitán Tom, jak ho národ nazývá, vybral před svými 100. narozeninami během plandemie velké sumy peněz pro charitu spojenou s Národní zdravotní službou (NHS).

Zemřel na začátku roku 2021, stal se živoucí legendou a není známo, že by kdy vlastnil soukromé letadlo.

Osoba, která se na sociálních sítích identifikuje jako Austin Cox, tvrdila, že to byla ona, kdo daroval památník, a že budou stíhat Maddie kvůli vandalismu.

„Budeme spolupracovat s policií, abychom zajistili, že to bude dovedeno co nejdále,“ uvedli v odpovědi na příspěvek společnosti End Private Jets UK na Twitteru s videozáznamem znesvěcovaného památníku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie: Klimatická idiotka polila lidskými výkaly pomník veterána z 2. světové války (video)

  1. Niektorí vygumovanci majú ešte tú drzosť hádzať v internetových diskusiách a na sociálnych sieťach do jedného vreca anarchofašistov /vrátane vegánov/ s komunistami /aspoň teda v 70. a 80. rokoch/ , ktorí prostým ľuďom nijako brutálne neubližovali. Áno, súhlasím, anarchofašistické živly sú často financované aj z daní všetkých pracujúcich, ale hlavne ich platia „dobrodinci“ typu Soros či Gates. V Eurábii ani iných častiach sveta pod vládou moslimov nebude pre podobných „aktivistov“ miesto…

  2. Aktivni odpadky a vykaly v hlave na misto mozku jtakovym nedovoluji potom nic jinyho ,nez s nimi vyplnit svuj aktivni zivot..
    Kdo s cim zachazi s tim taky schazi..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout