V Německu vytvořili improvizovanou duhovou Mekku pro homosexuální muslimy (video)

V Německu vytvořili improvizovanou duhovou Mekku pro homosexuální muslimy (video)

Především je třeba zdůraznit, že podle islámu je homosexuál nepřijatelný, určený k likvidaci. Zřízení obdobného místa tak nemá s islámem jako takovým nic společného. Otázkou je, jak dlouho na místě tzv. Kaaba vydrží.

Než půjdeme k tématu, tak je třeba objasnit, co je to Kaaba. Jde o jakousi „kostku“, která je postavena uprostřed Mekky. Na ní se údajně lžiprorokovi Mohamedovi svého času zjevily verše, které později zakomponoval do Koránu. Muslimové míří při pouti do Mekky právě sem, přičemž povinností každého poutníka je Kaabu 7x obejít.

Do míst samozřejmě nemá přístup žádný nemuslim a pro homosexuála jsou podobná místa také zcela tabu. Nyní byla vyrobena taková Kaaba právě v „pokrokovém“ Německu.

Organizace podporující LGBTQIA+ postavila maketu Kaaby v barvách gay vlajky ve městě Kassel v Německu.

Nalezený obrázek pro kaaba
Kaaba v Mekce

Městská rada nejprve odmítla duhovou Kaabu vztyčit, ale organizátoři akce podali žalobu a získali soudní příkaz k postavení atrapy islámského místa uctívání, aby oslovili homosexuální muslimy, kteří čelí tvrdým trestům ve svých zemích, zejména v Království Saúdské Arábie.

Organizace Pixel Helper uvedla: „S Duhovou hadždž nabízí pouť muslimské LGBTQIA+ komunitě alternativní cestu víry plnou tolerance, lásky a bezpečí bez zákazů. Vyzýváme všechny muslimské LGBTQIA+, aby se modlili k Rainbow Kaaba.“

Muslimové samozřejmě považují něco podobného za urážku islámu. Jen stěží si lze představit, že tento LGBTQIA svatostánek zde zůstane bez jakéhokoli poškození déle než pár dnů. Pokud není objekt nijak střežen, pak předpokládám, že bez poškození nevydrží na svém místě ani 24 hodin…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “V Německu vytvořili improvizovanou duhovou Mekku pro homosexuální muslimy (video)

 1. No nechci těm pokrokářům z dosud ještě germánie brát iluze, ale tohle je jen důkaz toho, že nečetli krákorán. Zase si sluncaři neuvědomili, že co bylo zjeveno se nesmí měnit. To je na fatwu. Oni si asi myslí, že chápou islám víc než muslimové. Ale asi došli k tomuto omylu díky neziskovkám, které radili novoněmcům, aby na úřadech říkali, že prchají ze svých zemí právě kvůli tomuto důvodu. No a staroněmci jim to uvěřili a ted si myslí, že by jim to pomohlo uspořádat pochod „hrdosti“.

  Nicméně přeji organizátorům ještě dlouhý život a spoustu dalších nápadů, jak pomáhat utlačovaným novoněmcům a jak jim zpříjemňovat život dalšími výdoblitky jejich pocitů proti faktům, třeba dojdou k tomu, že by se ten korán mohl nějak přepsat. Pochybuju, že ho někdo četl. Navíc je napsán opravdu chytře. Každý totiž neví, že když je v něm rozpor, tak platí mladší zápis. A aby v tom byl ještě větší guláš, tak je seřazenej podle délky vět. No a kdyby ho snad četli sluncaři, kteří zrovna moc nečtou, tak je to přestane bavit hned po pár větách, kdy usoudí, že jde jen o další „“““bibli“““““ a tak to ani nedočtou.

  PS, pochybuji, jestli se tam vůbec někdo ukáže – dyť se to rovná rozsudku smrti. Ale možná nějací zaplacení chlívkaři by si přišli zaskotačit. Ach jo, kam se hrabě pálení knih. Tohle je trefa do růžového.

 2. Tipujem,že túto svätokrádež financoval Soros alebo niekto podobný. Určite nie Katar , Saudská Arábia ani Turecko. Bolo by nosením dreva do lesa pripomínať, že v Eurábii sa podobné výstrelky budú trestať smrťou… Za zmienku stojí aktuálna návšteva katarského emira /po čerstvom saudskoarabskom premiérovi najnebezpečnejšieho teroristu sveta/ v Prahe. Vygumovaní protiruskí fanatici na mainstreamových diskusiách – typu Jan Ziegler – sú z /neistých/ dodávok plynu a celkom istej islamizácie ČR nadšení a tým, čo napíšu pravdu, hystericky nadávajú do Putinových švábov…

  1. ten emír je věrozvěst. Fiala mu slíbí, že za suroviny, tu budou meSHITy v každém městě a modlitebny v každé vesnici. A že budem vítat nadšeně a radostně a víc než naši soudruzi na Západě.

   Takže tak to bude. Inž alách a Fijalách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout