V Berlíně brzy otevřou první gay a lesbickou mateřskou školku

V Berlíně brzy otevřou první gay a lesbickou mateřskou školku

Vymývat mozky je třeba od co nejužšího věku. Čím dříve se totiž začne, tím je větší šance, že se podaří dítě popostrčit tím „správným“ směrem.  Je pravděpodobné, že se posléze najde i nějaká podobně uvědomělá škola, kde by mohly již patřičně indoktrinované děti pokračovat.

Přesně tak, aby se mohly ve svých 14 letech prohlásit za cokoli je jim libo, neboť podle nových zákonů si každý Němec již od 14 let může až jednou ročně určit jaké pohlaví chce.

Jisté je, že pokud by náhodou zřizovatelé chtěli, aby byla školka nejen LGBTQ, ale také multikulturní, budou mít poněkud problém. Muslimové tam zcela jistě své dítě nedají….

V Berlíně má být na začátku příštího roku otevřena první gay a lesbická školka. Je zde 93 míst – 60 z nich je zřejmě již obsazeno. Opět se do popředí dostávají alibistické termíny jako „tolerance“ a „barevnost“: Tímto způsobem by děti měly být přímo příkladem toho, jaké to je, když má člověk homosexuální a lesbické predispozice nebo má jedno z již schválených více než 100 pohlaví.

Dětem bude samozřejmě již od útlého věku vštěpováno znechucení z normálních heterosexuálních vztahů, aby se zároveň naučily jaké jsou výhody vztahů stejného pohlaví. Bude jim podsouváno, že je přínosné být LGBTQ.

Mateřská škola v berlínské čtvrti Schöneberg má být zřízena v novém vícegeneračním domě pro homosexuální, bisexuální, transgender a intersexuální osoby s poradenským centrem, pečovatelskými místy a  zmíněným centrem denní péče. Tam chtějí přijmout děti, které pocházejí z normálních i duhových rodin. Generální ředitel Marcel de Groot říká: „Z deseti obyčejných dětských knih jsou jen tři, ve kterých se princ ožení s jiným princem.“ Předpokládám, že zbytek knih není o princích a princeznách, ale třeba o zvířátkách nebo o mašinkách.

Mezitím vzbudila pobouření skutečnost, že v radě gay poradenské služby, která působí jako iniciátor projektu mateřské školy, sedí jistý Rüdiger Lautmann. Nyní 86letý muž vydal knihu „Lust am Kind – Portrét pedofila“, ve které tvrdí, že je třeba tolerovat pohlavní zneužívání dětí. Jen o tři roky později Lautmann přispěl k pamfletu o dětech a sexualitě, obhajujícím sex mezi dětmi a dospělými. V roce 1979 požádal o vypuštění odstavce 176, který vyžaduje kriminalizaci sexuálních aktů s osobami mladšími 14 let.

Jak tedy vidíte, tak ani fakt, že je jedním ze zřizovatelů pedofil, zřejmě zatím 60 „rodičům“ nezabránil, aby do školky své dítě přihlásili. Již poměrně dlouho je patrná snaha podsunout většinové společnosti názor, že pedofilie není špatná.

Nakonec je možné, že se takové školky začnou objevovat i v dalších „pokrokových“ zemích. A je jen otázka času, než začnou být centrálně z EU nařizovány kvóty na podobné školky (např. 1 LGBTQ školka na 100 tis. obyvatel). Každá šílenost, kterou totiž zatím v Německu nebo neméně pokrokovém Švédsku vymysleli, se dřív či později jako mor rozšířila po celé EU…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “V Berlíně brzy otevřou první gay a lesbickou mateřskou školku

 1. Už sa neviem dočkať kedy sa Saudskej Arábii podarí po krutých bojoch s globalistami zaviesť presne takú istú šaríu ako u nich doma. Teda aj trest smrti za čokoľvek spojené s LGBTI, aj podporu a propagáciu týchto zvráteností. Horlivosť prvého premiéra KSA Muhammada bin Salmána v zavádzaní „reforiem“ je všeobecne známa. Nemožno však vylúčiť,že pre pedofilov – samozrejme len moslimských – budú platiť určité výnimky…

  1. K. Okota pedofilniho by měli strelit do kebule…….
   Nechápu německé úřady že souhlasí s vymyvanim Mozku u čistých duší!!!
   Svět se zbláznil.
   učit homosexuály že je to nechutné se taky nesmí tak. Kdo tohle dovolil????
   Samej uchylnej. Z…. Rd

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout