Německo: Syřan byl přistižen při jízdě načerno, revizora pobodal

Německo: Syřan byl přistižen při jízdě načerno, revizora pobodal

Chtít po těch, kdo přijeli Německo obohacovat ještě platnou jízdenku? Nemyslitelné! A ještě k tomu v situaci, kdy tuto jízdenku vyžaduje podřadný káfir, jemuž by mělo být ctí, že může nadřazenému muslimovi sloužit!

Epizoda, jakých zřejmě bude časem v obohacených zemích přibývat, se odehrála v německých Drážďanech. Lze předpokládat, že agrese ze strany hostů Merkelové a Scholze bude postupně narůstat s tím, jak časem přestane Německo zvládat uplácení všech, koho si do své země pozvalo.

Brutální krvavý čin se odehrál v Drážďanech: Syřan přistižený při jízdě načerno byl v neděli pořádně naštvaný. Poté, co bodl do pneumatiky autobusu, vrazil nůž také do břicha revizorovi. Důvod útoku: 23letý muž byl vykázán z autobusu, protože neměl jízdenku.

Zdá se, že čin se nestal v afektu. Cizinec poté, co ho vykázali z autobusu, opustil zastávku „Alter Postweg“. Pak se vrátil na kole, vytáhl nůž a propíchl pneumatiku autobusu.

Když ho revizor konfrontoval, bodl ho do břicha. Podle policie byl 34letý muž vážně zraněn a byl hospitalizován. Po útoku Syřan nasedl zpět na kolo a odjel. Policie ho však zatkla o něco později nedaleko místa činu.

Státní zastupitelství v současné době předpokládá pokus o vraždu. Zda za to bude muž postaven před soud, však stále není jasné.

A na závěr si dovolím věštit: Syřan bude seznán psychicky nemocným a za čin nezodpovědným…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Syřan byl přistižen při jízdě načerno, revizora pobodal

  1. Podobné útoky vo „vyspelej“ Európe samozrejme odsudzujem. Paradoxné však je, že drvivú väčšinu revízorov hlavne MHD na Slovensku tvoria bezcitní a cynickí sadisti /aj ich ochranka/,takže prípadné aj násilné útoky na nich by mi nijako nevadili. So sprievodcami vo vlakoch zväčša nie je problém.
    K tomu treba pripočítať dvojaký meter – Ukroši, čierni, Cigáni nemusia platiť nič /podobne aj na „Západe“ a asi aj v ČR či Poľsku/ , ale od bielych domorodcov sa pokuty vyberajú často až brutálnymi metódami vrátane exekúcií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout