Německá vláda si chce přivážet 1000 Afghánců měsíčně, přednost mají LGBTQI

Německá vláda si chce přivážet 1000 Afghánců měsíčně, přednost mají LGBTQI

Zatímco nejméně 100 tisíc zejména Syřanů je již na cestě přes Balkán do Německa a další tisíce obohacovačů pak míří z Afriky přes Itálii nebo Španělsko, tak německé vládě tato nadílka, kterou už ani nemají kam dávat, nestačí. K těm, kteří přijdou „po vlastní ose,“ si ještě každý měsíc přivezou 1000 Afghánců, kteří budou mít okamžitě zajištěn pobyt.

Přitom většina spolkových zemí již hlásí, že nemají nově příchozí kam dávat a Bavorsko nyní dokonce uvažuje o vyvlastňování domů, aby „chudáci“ z Afriky či Asie nemuseli mrznout na ulici nebo někde v lese.

Koalice semaforu zahájila nový přijímací program pro „obzvláště zranitelné Afghánce“. „Jednáme a plníme svou humanitární odpovědnost. Na základě definovaných kritérií pro přijetí můžeme nabídnout ochranu zranitelným osobám z Afghánistánu,“ uvedla federální ministryně vnitra Nancy Faeserová (SPD) u příležitosti pondělní prezentace programu.

Sociální demokratka zároveň zdůraznila, že je třeba mít na paměti absorpční a integrační kapacitu obcí. Ty už totiž tíží vysoký počet migrantů, kteří letos přišli do Německa.

Podle federální vlády jsou cílovou skupinou programu Afghánci, kteří jsou obzvláště vystaveni nebezpečí kvůli své oddanosti bývalé vládě, která uprchla, a jsou proto individuálně ohroženi. Kromě toho by z toho měli mít prospěch afghánští občané, kteří jsou ohroženi kvůli svému pohlaví, sexuální orientaci nebo genderové identitě. To se týká lidí, kterým hrozí, že se stanou „oběťmi homofobního nebo transfobního porušování lidských práv“.

Plány koalice semaforu předpokládají přijetí asi 1000 „obzvláště zranitelných Afghánců“ s jejich rodinnými příslušníky každý měsíc. Dosud bylo do Německa slíbeno přijetí přibližně 38 100 lidí. Z toho asi 26 000 Afghánců již bylo přijato.

Afghánci patří spolu se Somálci k nejhůře integrovatelným cizincům. To potvrzují veškeré statistiky, takže se zřejmě hodlají Němci integrovat do nově příchozích.

Aby pak ovšem nebyli v šoku jako jistý maďarský vojenský instruktor Balázs Ofella, který mimo jiné v rozhovoru o pobytu v Afghánistánu řekl:

„Afghánistán a Mali mají skutečně nejtemnější historii. S civilisty jsme se běžně nestýkali, ale žili jsme mezi nimi dlouhou dobu. Někdy jsme zůstávali v jejich domovech a viděli, co dělají: týrání malých děvčat, často bezprecedentní bití žen. Když jsme dávali holčičkám čokolády, kluci jim je vytrhli z rukou a kopali do nich.

Byl to také docela šok, když jsme brýlemi pro noční vidění běžně viděli pastýře při sexu s kozami a ovcemi. Neexistovala tam také žádná pravidla pro chození na záchod: jakmile to na ně přišlo, někde se přikrčili a udělali potřebu na ulici, pak se vyčistili pískem.“

Tolik z rozhovoru, jehož část nastiňuje, jaký kulturní šok zažil Evropan po příchodu do Afghánistánu. Stejné je to samozřejmě i naopak. A jen stěží se budou Afghánci přizpůsobovat evropským mravům. Spíš je pravděpodobné, že se nakonec budou muset integrovat Němci, neboť tímto tempem je Afghánci, Arabové a černoši poměrně rychle přečíslí.

Mimochodem, jsou považováni za LGBTQI i ti Afghánci, kteří mají zálibu v rohatých milenkách???

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německá vláda si chce přivážet 1000 Afghánců měsíčně, přednost mají LGBTQI

  1. Že v skutočnosti len zanedbateľný zlomok „obohacovačov“ z moslimského sveta /možno pár desiatok ročne v celej Európe/ tvoria teplí a transky, je zbytočné dodávať…

  2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout