Prominentní psychiatr: Transgender je duševní porucha, změna pohlaví je biologicky nemožná

Prominentní psychiatr: Transgender je duševní porucha, změna pohlaví je biologicky nemožná

Dnes se mají děti vychovávat bezpohlavně tak, aby si samy mohly zvolit některou z již více než 100 genderových identit. Ve skutečnosti je tato politika opět zaměřena na depopulaci – daný jedinec se psychicky zhroutí a mnohdy spáchá sebevraždu nebo si nechá operativně změnit pohlaví, až zjistí, že si to vlastně nepřeje. Ale to je už pozdě. Daný jedinec je ovšem vyřazen z reprodukce.

Přesně to jsou důvody, proč se mají genderovou ideologií indoktrinovat již i malé děti. Ve stále více „pokrokových“ zemích je zakázáno říkat, že existují jen dvě pohlaví. Mnohde již za podobné prohlášení následuje i žaloba.

Skuteční odborníci s dlouholetou praxí však jasně říkají, že existují jen dvě pohlaví, vše ostatní je duševní porucha. Nedávno jste si zde mohli přečíst podobné prohlášení ze strany německé bioložky, laureátky Nobelovy ceny. Její názor nyní opakuje britský renomovaný psychiatr…

Dr. Paul R. McHugh. (Photo: Johns Hopkins Medicine)

V poslední době se hodně mluví o „transgender lidech.“ Pracuje se například na skutečném transgender zákonu, který mimo jiné usnadní transgender lidem změnu registrace pohlaví na matričním úřadě. Jde o pravidlo, které se zavádí plošně po celé EU.

Zákon již platí například ve Španělsku, Švédsku nebo Německu. Podle něj se může kdokoli prohlásit za jakékoli pohlaví – a to si může 1x ročně měnit. To vše bez nutnosti operace nebo hormonální léčby.

Media Research Center sdílelo v neděli na sociálních sítích článek o prominentním psychiatrovi Paulu McHughovi, který říká, že transgender je duševní porucha, a že změna pohlaví je biologicky nemožná.

Psychiatr ukázal, že genderová ideologie je nevědecká a navíc škodlivá. McHugh, bývalý šéf psychiatrie v nemocnici Johnse Hopkinse, ve studii zjistil, že míra sebevražd mezi transgender lidmi, kteří podstoupili změnu pohlaví, je 20krát vyšší než míra sebevražd mezi normálními lidmi.

Upozorňuje, že transsexualita je psychická porucha, kterou je třeba léčit. Dokonce i malým dětem jsou nyní stále častěji předepisovány inhibitory puberty. Zjednodušují pozdější operace změny pohlaví. Je známo, že taková činidla způsobují neplodnost.

„To se blíží zneužívání dětí,“ říká McHugh.

Také uvádí, že změna pohlaví je biologicky nemožná. „Lidé, kteří podstoupí takovou operaci, nejsou přeměněni na muže nebo ženy. Místo toho se z nich stávají feminizovaní muži nebo ženy mužského vzhledu. Psychologické poruchy přetrvávají,“ zdůrazňuje psychiatr.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Prominentní psychiatr: Transgender je duševní porucha, změna pohlaví je biologicky nemožná

  1. já si tim hlavu lamat nemusim v tomhle odpornem zvracenem světě plneho všelijakych uchylaku budižkničemu co nas vedou z jedne krize do dalši co nas chtěji vyvlastnit všechno sebrat zničit lidska práva a svobody kdy se někomu cpe nasilu všelijake experimentalni roztoky podporuje se invaze Arabu černochu aby nas nahradili já mohu jen řict na svět jsem přišel nahy a sebou do hrobu si nevezmu nic a nic tu nepřenecham žádne děti žádny majetek nic ode mě nebude hold když nic nemam protože neni dovoleno tak hold nic take nebude do budoucna budou spiš duležitějši věci a to je umět se branit nebo umět přežit ten kdo si chce založit rodinu v tomhle zvracenem globalistickem světě jeho život se stane do budoucna nočni murou radši budu mit život na okraji společnosti než otrok dnešniho zvraceneho globalistickeho systemu nakonec proč mit rodinu když ti nebude patřit byt, auto, země a nebudeš mit svá lidska práva a svobody nejdřive si musime vybojovat všechno zpět až pak přijde na řadu rodina

  2. Už sa neviem dočkať ,kedy bude jednotný šariatský trestný zákon v celej Eurábii považovať transsexualitu /aj homosexualitu/ za hrdelný zločin a bude hroziť trest smrti a verejné popravy. Nielen za zmenu pohlavia a homostyk, ale aj za čokoľvek s tým spojené. Napríklad vyvesenie dúhovej vlajky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout