Řečníci Světového ekonomického fóra vtipkovali o vylidňování (video)

Řečníci Světového ekonomického fóra vtipkovali o vylidňování (video)

Globalisté o tom opakovaně hovoří a neváhají o tom ani psát, přesto stále ještě většina lidí považuje řeči o depopulaci za konspirační teorii.

Přitom jen samotný Římský klub má otázky razantního snížení populace na naší planetě jako hlavní téma již více než 50 let a WEF na tom není jinak. Nemlčely o tom ani Georgijské kameny a o depopulaci hovořil i Gates nebo čelní představitel WEF Harari. Videí, v nichž globalisté hovoří o nutnosti zredukovat populaci, je spousta.

Na sociálních sítích právě koluje video, na kterém reportér Světového ekonomického fóra J. Carl Ganter a duchovní myslitel  Sadhguru  vtipkují o vylidňování.

Ganter řekl, že během jednoho ze zasedání došlo k „pocitu úlevy“, protože otevřeně hovořil o tématu, kterého se jiní neodvážili dotknout, totiž o vylidňování.

„To byl vždy problém,“ řekl Sadhguru. „Všechny náboženské skupiny jsou proti mně, protože mluvím o depopulaci.“

„Oni chtějí více duší, já chci na planetě méně lidí,“ dodal Sadhguru, načež muži vybuchli smíchy.

Níže ještě jedna kopie videa pro případ, že by bylo to původní (jako mnoho jiných) smazáno:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Řečníci Světového ekonomického fóra vtipkovali o vylidňování (video)

  1. normalně by to byla satira k popukani lituji jen lidi co to neprohledli až na to přijde bude hold pozdě diky bohu že nikdo z mych blizkych neni mimon ale jsou o tomhle všem uvědoměli hold asi žiju v nějake sve bublině když vidim ty volby ale co řict lidi na světě je dost tedy těch idiotu tak pokud se zrealizuje alespon to že zmizi ze světa nějakych 70-80 % asi to nebude na škodu když stači se podivat na řijnove volby 2021 https://www.seznamzpravy.cz/p/vysledky-voleb/2021/parlamentni-volby/ v ČR to prospěje sorry Bogoto nic zleho ti nepřeji jen to at se ti daři a snad všechni tvi blizci to zvladnou nejlepe a prohlednou realitu ve ktere žiji já to ze začatku měl taky těžky ještě v roce 2015-2017 ale covidismus zafungoval a i moji bratranci tety a přatele prohledli taky a maji stejny názor jako já i když mezi rokem 2015-2017 se mě smali nejduležitějši je nebrat si to osobně a vždy o těch věcech mluvit ukazovat jim ty věci i ty weby já třeba matce i tetě ukazal tehdy i ta videa na otevři svou mysl ty videa s těmi vakcínami a co v tom je za svinstvo plus matčin doktor zemřel na infarkt a to byl zdravej vina byla očkovani samozřejmě 2 dávky ale nevim ktere vakcíny tak co muho doporučit mluvit o tom s nimi co se planuje vakcíny, depopulace, Velky Reset, islamizace Genderove nesmysli, ničeni státu, ekonomiky, Lidská práva a svobody jinak to ani nelze řešit je potřeba o tom mluvit mluvit mluvit ma matka od te doby už take nevěři televizi s brachou jsem to řešit nemusel věděl to stejně rychle jako já a vysledek je že všichni jsme neočkovani všichni volime SPD je to o nas o tom co všechno si nechame sebrat jestli celou zemi nebo i cele rodiny držim ti palce Bogoto v probuzeni tvych blizkych

    1. Ty říkáš že jsi prohlédl a chodíš k volbám?

      Panebože, co si myslíš že když do lidi píchají nano smrtící injekce a mluví o depopulaci, tak volby budou poctivý, to si vážně myslíš, dáva ti to logiku?

      Volby jsou jenom divadlo, aby měl každý pocit že si může vybrat a že při něm někdo stojí.

  2. kdyby to nebyla tragédie, museli bychom se doopravdy smát. Na jednu stranu slyšíme už dva roky jak denně zemřelo několik lidí na modifikovanou chřipku a máme být zděšení a na druhé straně hovoří světoví zvrhlíci o likvidaci 7 miliard lidí což by podle nich byl žádoucí stav obyvatel na planetě. Je to strašné čemu všemu máme věřit. Kdy už konečně lidé pochopí, kdo vlastně by měl konečně opustit tento svět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout